HERMES - Un Jardin Sur Le Nil

هرمس آن جاقدن سور له نیل

مردانه - زنانه
کد کالا : ATR-32905
نوع عطر : نا معلوم
check icon ضمانت اصالت کالا
مشخصات رایحه
گروه بویایی : گلی میوه ای
طبع : خنک
مشخصات تولید
نام برند : هرمس
کشور مبدأ : فرانسه
سال عرضه : 2005
کد کالا : ATR-32905
check icon ضمانت اصالت کالا
تعداد بن این کالا :
بن های فعلی شما : 0
می‌توانید مصرف کنید : 0
قیمت پس از مصرف بن ها
52,000 تومان
رای کاربران
 • روزانه
  7
 • رسمی
  0
 • - 25 سال
  2
 • + 25 سال
  5
 • + 45 سال
  1
 • عاشقشم
  8
 • می پسندم
  16
 • نمی پسندم
  2
تعداد رای های ثبت شده : 41
ترکیبات اعلام شده
توضیحات

«آن جاقدن سور له نیل» همچون باغی سرشار از زندگی است که با سخاوتمندی و درخش خودنمایی می‌کند؛ ‌باغی که در آن رایحه‌های انبه سبز، شکوفه لاله مردابی و آمیزه‌ای از رایحه‌های دودی و چوب چنار سیکامور به مشام می‌رسند.

ژان کلود النا (خالق این عطر) ‌درباره‌اش می‌گوید: «این عطر مفهومی تازه و نسبتا غیررایج از طراوت و تازگی را برای شما ترسیم می‌کند؛ ‌عطری سرشار از رایحه ترکیبات سبز و گیاهی و آمیخته به بوی شن و آب».

«آن جاقدن سور له نیل» همچون گردشی شبیه به نقاشی‌های امپرسیونیستی در باغ‌جزیره‌های نیل در آسوان مصر است که نقطه‌آغازش را ماجراجویی‌های اسرارآمیز در جهان عطرها می‌سازد. رایحه‌های انبه سبز،‌ لاله مردابی، گیاه وج و چوب چنار سیکامور همگی در قلب این شعر باشکوه و طراوت‌بخش جای گرفته‌اند.

عطرهای «له جاقدن» براساس مایه‌های بویایی خاصی شکل گرفته‌اند و در این عطر چیزی از جنس روح عطرهای هرمس با روح مکان (یعنی باغ‌های چینی) و جلوه‌های شخصی عطرساز آمیخته شده است.

نمره کاربران
Un Jardin Sur Le Nil-هرمس آن جاقدن سور له نیل
رایحه
8.1
11 رای
ماندگاری
5.9
11 رای
پخش بو
5.8
11 رای
طراحی شیشه
8
11 رای
این عطر برای من یاد آور ...
محصولات دیگری از برند هرمس
نظرات کاربران (18 نظر)
راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
یه گنجه چوبی قدیمی رو تصور کن که پشت چوب لباسی هاش که پر شده از کت ها و پالتوهای قدیمی دست نخورده از زمان های دور دست، دربی مخفی وجود داره که تو هر روز ظهر برای فرار از گرمای طاقت فرسای تابستون خسته از آدم های اطرافت به اونجا پناه میبری درب مخفی رو که باز میکنی وارد باغی بی نهایت بزرگ و سبز میشی که نسیمی خنک روحت رو نوازش میکنه و بهت خوش آمد میگه، محو تماشایی باغی که به یه نهر کم عمق شنی پر از ماهی های قرمز میرسی توی نهر قدم میزنی و ماهی های کوچولو راهنمایی تو میشن تا به مرداب بزرگی پر از لاله های رنگی برسی که دور تا دورش پر از بوته های گوجه فرنگی و هویچ درختان گریپ فورت انبه پرتقاله و حالا تو به نهایت آرامش رسیدی و این قصه هنوز ادامه داره...
یک هفته اس دارم توی این باغ آرام بخش قدم می زنم جا داره تشکر کنم از ایکاروس عزیز که با خوندن مطالبشون باعث شد دیگه اهمیت چندانی به پخش بو ماندگاری چند هزار ساله ندام و کمی به روح و روان خودم فارغ از تمجید و توجه دیگران اهمیت بدم.
30 اردیبهشت 00 پاسخ تشکر
3 تشکر شده توسط : Moslem Attar Marry

هرمس آن جاقدن سور له نیل
باغی سرشار از زندگی، بخشنده و درخشان، جاییکه عطر انبه سبز، شکوفه های لوتوس و بوریا با رایحه بخور و چوب چنار در هم می آمیزد. ژان کلود النا داستان این عطر را اینگونه می سراید: مفهومی جدید و غیرعادی از تازگی، روایح سبز و گیاهی، بوی آب و شن...

همین توصیفات دل انگیز، فضای شاداب، میوه ای و گلدار این عطر را گوشزد میکند. رایحه ابتدایی عطر با بوی ترش و شیرین و شاداب و انرژی بخش گریپ فروت و میوه انبه آغاز میشود که در کنار روایح سبز و گیاهی، ترسیمی فوق العاده از طبیعت را خلق میکند. در ادامه رایحه کم نظیر گل نیلوفر آبی (لوتوس) و گل سنبل و گل صدتومانی، حالتی گلدار و آرامش بخش ایجاد میکند که دست تان را میگیرد، به باغی فرح انگیز در کنار رود نیل برده و شما را مست میکند...

روایح این عطر حقیقتا کیفیت خیلی بالایی داره و رسالتش رو خوب ایفا میکنه.
بنظرم این عطر 70 درصد زنانه و 30 درصد مردانه هست، پخش بو و ماندگاری مناسبی داره و گزینه کم نظیری برای استفاده روزانه در بهار و تابستان و یا در موقعیت های عاطفی هست.

من که در این روزهای بهاری، در حالیکه غرق در تلاش شبانه روزی ام، گهگاهی در باغ های ژان کلود النا قدم میزنم، و روانم رو جلای تازه میدم...

نمره 9.5 از 10
13 اردیبهشت 00 پاسخ تشکر
10 تشکر شده توسط : mahi گلی

architect
7
رایحه
6
ماندگاری
6
پخش بو
8
طراحی شیشه
هرمس ان جاقدین سور له نیل.
یه عطر اکواتیک_گلی_ میوه ای
رایحه اصلی این عطر ترکیل نت های میوه ای( مرکبات و انبه) با نت های اکواتیک هست.
نت لوتوس به عنوان نماد مصر ونیل کاملا تم اکواتیک_ گلی به کار داده و از اون جالبتر نت بوریا( گل نی یا گالاموس) هست که تو میدل نت بهتر خودشو نشون میده و تمی چوبی _ رودخانه ای به کار میده. البته من این گل رو از نزدیک زیاد لمس کردم و واقعا هم به نظرم بوش حس میشه تو این کار.
مشک تمی لوسیونی به کار میده و خصوصا تو درای داون کاملا غالبه ودر کنار گل صدتومنی تا حدی کار رو به سمت زنانگی میبره.
عطر خوشبوییه و روایح واقعا طبیعی ان اما گرایش به زنانگی داره بیشتر. از بین کارایی که من دیدم شباهت کمی به جیپسی واتر داره ولی اون کار به نظرم قویتره.
پرفورمنس متوسطه و مناسب فصل گرمه.

12 فروردین 00 پاسخ تشکر
4 تشکر شده توسط : Mohsen Dadjoo complihanicated

پارسی
8
رایحه
5
ماندگاری
5
پخش بو
7
طراحی شیشه
درود
هرمس جاقدن سور له نیل
یک عطر فرش و بسیار باکلاس مرکباتی
نمیشه گفت رایحه ی مرکبات در این عطر طبیعی به نظر میرسه اما زمانی که این عطر روی پوست اسپری میشه یک حس بسیار آرامش بخش به آدم دست میده .
یک بویِ شبیه به بعضی از لوازم آرایشی رو در این عطر احساس کردم که شبیه به این رو در وویاژ هم بوییده بودم. البته بویِ بدی نیست و اتفاقا خیلی هم شیکِ اما شاید همین بو است که مانع از این میشه که بگیم عطر رایحه ای طبیعی داره.
پرفورمنس همانند سایر عطرهایِ خنک متوسط رو به پایین است که البته انتظاری هم ازش نداریم.
توجه داشته باشیم که این عطر باید در اوج گرما پوشیده بشه. من اولین بار در تابستان این عطرُ پوشیدم. علاوه بر این که خودم بسیار لذت بردم‌، همسرم که بسیار مشکل پسند هستند نیز خیلی از این عطر استقبال کردند و خودشون هم گهگاه استفاده می کنند. یکبار هم در سرمایِ حدودا ۴۰ روز قبل استفاده کردم . اون زمان برایِ ریکاوریِ بویایی بین دوعطرِ گرمِ سنگین این عطرُ پوشیدم . با تصور اینکه همان جلوه ی لذت بخشِ قبلی تکرار بشه که اینبار برعکس بیشتر بویی مصنوعی به مشامم خورد ‌. البته بد نبود اما حسی که این عطر در گرما بهتون میده با فصول دیگه بسیار متفاوتِ.

در کل با عطری به زعم من تقریبا خطی روبرو هستیم ‌. هرچند که در ابتدا بوی مرکباتی-سبز برجسته تر و در انتها بازمانده ای قوی از رایحه ی اولیه در کنار برداشتی از مشک و رایح ی خفیفی از دارچین هویداست.

شاداب باشید
03 فروردین 00 پاسخ تشکر
12 تشکر شده توسط : مازیار گلی

هرمس آن جاقدن سور له نیل
از اون عطراست که برای پاک سازی روح در گرمای شدید تابستان میشه استفاده کرد . تابستان گرمی رو تصور کنید که ساعت ها زیر گرمای نور خورشید مشغول کاری بوده باشید و بعد وارد یک باغ سرسبز بشید که آب سرد در جوی های باغ در حال حرکت هست. بوی گل های سرسبز و تازه ، بوی میوه های خاصی مثل انبه و گریپ فروت که با بوی گل تازه سرسبز ترکیب شده در بستری از مشک پر عمق ولی لال به مشام شما میرسه و خستگی رو از تنتون بیرون میکنه .
کار خوشبوییه و نسبتا خوب بالانس شده . بسیار کم رمق هست بجز چند دقیقه اول که تنده . به عنوان عطر پوششی مناسب نمیبینم و از نظرم عطری نیست که بخوام جایی یا موقعیتی بپوشمش . 5.5/10
06 اسفند 99 پاسخ تشکر
5 تشکر شده توسط : گلی مهدی ذوالفقاری

اقا به به....
عجب بویی عجب باغی
فقط تست کنید و لذت بهار و تابستونو 10 برابر کنید
16 بهمن 99 پاسخ تشکر
3 تشکر شده توسط : گلی ماتیو دلارو

با سلام خدمت مدیر محترم سایت خوب عطرافشان
مطلبی که میخوام عرض کنم قطعا از ارزشهای سایت شما کم نمیکنه. فقط چون سایتتون حرفه ای هست فکر کنم عرضم مفید باشه.
شما برای نوشتنِ فارسیِ نامِ عطرها از خوانش انگلیسی استفاده میکنید در حالیکه بسیاری از عطرها از فرانسه یا کشورهای دیگه هستن و خوانش انگلیسیش کمی نچسبِ.
به عنوان مثال همین عطری که ذیلش دارم مینویسم اینطور خونده میشه: اَن ژاقدین سوق لُ نیل یعنی یک باغ روی نیل
یا لالیک که شما نوشتیدآنکرنویر، اینطور خونده میشه آنکْق نوآق یعنی جوهر سیاه و آنکر نویر اصلا معنی نداره
بازم عرض میکنم که سایتتون بسیار عالی و حرفه ای هست و با این مطلبی هم که گفتم چیزی ازش کم نمیشه صرفا جهت ارتقای هر چه بیشترِ سایت عرض کردم.
16 آبان 99 پاسخ تشکر
2 تشکر شده توسط : علی پاک عقیده Amir Mohammad
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب ممنون از توجه شما
موضوعی که بیشتر مد نظر است ، راحتی در جستجو می باشد. امکان اضافه کردن تلفظ فرانسوی بررسی می شود.

Esaan
9
رایحه
6
ماندگاری
6
پخش بو
9
طراحی شیشه
باغی روی پشت بوم
محشره،فوق العاده دوست داشتنی
04 خرداد 99 پاسخ تشکر
1 تشکر شده توسط : ماتیو دلارو

خنک کمی ترش و سبز پخش متوسط ماندگاری نسبنا خوب بیشتر مردانه M&S عزیز ولی همه میتونند ازش لذت ببرند
07 بهمن 97 پاسخ تشکر
1 تشکر شده توسط : M&s

M&s
M&s
سلام، این عطر کاراکترش بیشتر مردانه است یا زنانه؟ و دوم اینکه آیا دی ان ای هرمس درونش بکار رفته؟؟
06 بهمن 97 پاسخ تشکر
برگ گوجه فرنگی رو بو کنید
به نظرتون زنانه است یا مردانه!
به نظر من هیچ کدوم و. هر دو
....
بله واقعا یک هرمس اینقدر کیفیت داره
شبیه بقیه کارهای ژان کلود النا
...
11 اردیبهشت 99 پاسخ تشکر