BENETTON - Blu Man

بنتون بلو من

مردانه
کد کالا : ATR-32497
نوع عطر : نا معلوم
check icon ضمانت اصالت کالا
مشخصات رایحه
گروه بویایی : رایحه های معطر
عطار :
طبع : خنک
مشخصات تولید
نام برند : بنتون
کشور مبدأ : ایتالیا
سال عرضه : 2010
کد کالا : ATR-32497
check icon ضمانت اصالت کالا
تعداد بن این کالا : 0
بن های فعلی شما : 0
می‌توانید مصرف کنید : 0
قیمت پس از مصرف بن ها
0 تومان
رای کاربران
 • عاشقشم
  0
 • نمی پسندم
  0
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  0
 • + 45 سال
  0
 • روزانه
  0
 • رسمی
  0
تعداد رای های ثبت شده : 0
ترکیبات اعلام شده
توضیحات

بنتون ورده، بنتون رزو، بنتون جیالو و بنتون بلو همگی از عطرهای جدیدی هستند خانه بنتون آنها را در کالکشنی به‌نام Colori 2010 عرضه کرده است. دو مورد از این عطرها زنانه و ادیشن‌های دیگر همگی مردانه هستند.

خانه بنتون اساسا محصولات، کالکشن‌ها و بازی‌های خاص خود را بر مبنای رنگ‌ها طراحی می‌کند. طراحانه بنتون درواقع با الهام گرفتن از رنگ‌های متنوعی که در جهان ما به چشم می‌خورند، این محصولات را می‌سازند. رنگ به عبارتی یکی از ابزارهای جهانی برای برقراری ارتباط محسوب می‌شود و هر رنگی در فرهنگ‌های مختلف دارای معنایی متفاوت است.

متحد کردن رنگ‌ها و عطرها توسط خانه بنتون صرفا یک طرح عادی و کلیشه‌ای نیست. ترکیبی شاداب از خلاقیت، جهانی بودن و جوانی به خلق آمیزه‌های جدید و جلوه‌های جدیدشان منتهی می‌شود. رنگ‌های قرمز، زرد، سبز و آبی پیوند نزدیکی با احساسات، مکان‌ها، گیاهان و گل‌ها دارند و درواقع تصاویر و احساسات را با همدیگر آمیخته می‌کنند. رنگ قرمز یادآور دانه‌های سرخ، قدرت، ‌شور و شوق و همچنین گل رز است. رنگ زرد هم ما را به یاد تابستان، ستاره‌ها، انرژی و طلا می‌اندازد. سبز رنگ امید است، رنگ فوتبال، طبیعت و برگ‌های نعناع؛ و آبی هم با اقیانوس، آزادی، لباس‌های جین و آرامش پیوند دارد.

هر کدام از بطری‌های این کالکشن با رنگ خاصی مشخص شده‌اند و طرحی مانند گرافیتی‌های ناتمام دارند. نقاشی با رنگ نشان‌دهنده حرکتی خودانگیخته و بداهه است که همه فرنگ‌ها و نسل‌ها را با همدیگر متحد می‌کند. استودیوی طراحی فابریکا بطری‌های زیبای این کالکشن را طراحی کرده است.

بلو من ــ‌ طراوت، پاکیزگی و آبی بی‌کران آسمان‌ها و اقیانوس‌ها. آمیزه بلو من با آکوردهای لیموترش و اسطوخودوس شروع می‌شود و نت‌های میانی‌اش از روایح سبز ریحان، ‌عصاره رزماری و سالویا اسکلاریا سرشته می‌شوند. نت‌های پایانی را هم موج‌هایی هماهنگ از جنس سدر سفید، نعناع هندی و کاکائو ساخته‌اند.

برند بنتون
طبع خنک
سال عرضه 2010
گروه بویایی رایحه های معطر
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه لیمو ترش، اسطوخودوس
اسانس میانی ریحان ، رزماری ، سالویا اسکلاریا
اسانس پایه نعناع هندی ، سدر ، کاکائو
نمره کاربران
Blu Man-بنتون بلو من
رایحه
0
بدون رای
ماندگاری
0
بدون رای
پخش بو
0
بدون رای
طراحی شیشه
0
بدون رای
این عطر برای من یاد آور ...
محصولات دیگری از برند بنتون
نظرات کاربران
راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟