FREDERIC MALLE - Portrait of a Lady

فردریک مال پورتریت آف لیدی

زنانه
کد کالا : ATR-42733
نوع عطر : نا معلوم
check icon ضمانت اصالت کالا
مشخصات رایحه
گروه بویایی : شرقی گلی
طبع :
مشخصات تولید
نام برند : فردریک مال
کشور مبدأ : فرانسه
سال عرضه : 2010
کد کالا : ATR-42733
check icon ضمانت اصالت کالا
تعداد بن این کالا : 400
بن های فعلی شما : 0
می‌توانید مصرف کنید : 0
قیمت پس از مصرف بن ها
19,996,000 تومان
رای کاربران
 • عاشقشم
  3
 • نمی پسندم
  2
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  8
 • + 45 سال
  2
 • روزانه
  1
 • رسمی
  7
تعداد رای های ثبت شده : 38
ترکیبات اعلام شده
توضیحات

«پورتریت آف لیدی» سویه‌های ظریف و خاص نت‌ها را همچون یک پورتره به تصویر می‌کشد. پس این عطر را پورتره‌ای در نظر بگیرید که تمام چهره شما را به اطرافیانتان نمایش می‌دهد؛ چهره‌ای که با صدا، نگاه و حرکات ریز بدن گره خورده است.

«پورتریت آف لیدی» که همزمان عطری جاودانه و آمیخته به سویه‌های امروزی است، پیچیدگی ذاتی خانم‌ها را نمایان می‌سازد. افسون و جادویی که از درون آدمی سرچشمه می‌گیرد، بدون نیاز به کلنجار خاصی به تصویر کشیده می‌شود. این عطر همچون تصویری شفاف از شکوه عطرسازی مدرن جلوه‌گری می‌کند.

در سطح آغازین این عطر، انبوهی از رایحه رز ترکیه‌ای به مشام می‌رسد. در هر بطری 100 میلی‌لیتری از عطر «پورتریت آف لیدی» دقیقا 400 گل رز ترکیه‌ای به‌کار رفته است. در سطح میانی، ‌رایحه نعناع هندی با چوب صندل و صمغ کندر آمیخته شده است. آکورد میخک، انگور فرنگی سیاه و تمشک هم در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا همچون آخرین ضربه قلم‌مو بر بوم نقاشی، این اثر هنری را تکمیل کنند. «پورتریت آف لیدی» همان‌طور که از نامش پیداست، چهره‌ای کامل از یک خانم باوقار و جذاب را به شما نشان می‌دهد.

برند فردریک مال
عطار دومنیک روپیون
سال عرضه 2010
گروه بویایی شرقی گلی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه رز ، دارچین ، ادویه گل میخک ، انگور فرنگی سیاه، تمشک
اسانس میانی نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، روایح دودی
اسانس پایه لوبان ، مشک ، کهربا
نمره کاربران
Portrait of a Lady-فردریک مال پورتریت آف لیدی
رایحه
8.4
9 رای
ماندگاری
9.3
9 رای
پخش بو
9
9 رای
طراحی شیشه
8.3
9 رای
این عطر برای من یاد آور ...
محصولات دیگری از برند فردریک مال
نظرات کاربران (5 نظر)
راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
من عاشق گل رز هستم ولی عطر بر پایه ی رز رو تحمل نمیکنم حتی برای بانوان چون به نظرم خیلی چیپه با عرض شرمندگی از عشاق این رایحه. یک بار و فقط یک بار یک عطر خریدم بر پایه ی رز که برای هفت پشتم بسه ، menditorossa Le mat که مثل همین بود با قیمت کمتر که هیچ مشتری براش نبود و من بخشیدمش به دختر برادرم و چقدر این رایحه ی رز ظاهرا طرفدار داره در اروپا که همه ی برندها چندین کار بر همین پایه تولید می‌کنند. عطر گلاب ناب کاشان .....چطور میشه چند میلیون پول داد برای چیزی که بهترینش رو خودمون داریم با بهای خیلی ناچیز....از همه ی دوستان عزیز بخصوص جناب اسعدی پوزش میطلبم بابت این کامنتم....یا حق
14 دی 1401 پاسخ تشکر
11 تشکر شده توسط : زهرا توانا مجتبی رسولی
با احترام و عرض ادب
دوست فرهیخته و هنرمند جناب آقای کبیری بزرگوار از مهر شما کمال سپاس دارم و اصلا نیازی به عذرخواهی نبود شما و تمامی عزیزان بسیار محترم هستید و اینجا بخش نظرات هست و نظر شما هم قطعا برای من و تمامی عزیزان بسیار حائز اهمیت است. همانطور که استحضار دارید عطرها بر پایه حافظه ژنتیکی انسانها، ارزیابی می‌شوند و رایحه ای که برای حافظه ژنتیکی شما بسیار ناپسند هست ممکنه برای حافظه ژنتیکی من پسند باشه و برعکس.
در مورد روایح بر پایه گل رز واقعا حق با شماست و متاسفانه برخی برندها در تولید روایح رز برای حافظه ژنتیکی مردمان شرقی از جمله نژادهای ایرانی (R1A و R1B و ....) مورد پسند نیست و عطر این روایح رو بصورت گلاب کاشان ترجمه می‌کنیم. فلذا برای نژادهای اروپایی و آمریکایی و آسیای شرقی از ژاپن و چین و کره، روایح بر پایه گل رز بعنوان رایحه ای خوشایند محسوب میشه چراکه در زندگی آنها پخت های سنتی منجمله پختن مربا بخصوص مربای گل یا گلابگیری بصورت رسمی و معنادار انجام نمیشه، به همین دلیل در گیرنده بویایی این مردمان، روایح رز یا گلاب گونه، بسیار کمتر از گیرنده های مردمان ایرانی تجربه میشه و به همین دلیل با بوییدن همچین روایحی به وجد می‌آیند.
نکته دیگر، علاقه مندی به روایح رزی در مردمان نژاد اروپایی بعنوان یک نماد عشق تلقی میشه که حتی آن دسته از بانوان جوانی که از روایح گلی بخصوص رز بصورت پیوسته تن‌پوش می‌کنند، در واقع ابراز امیدواری برای یافتن عشق شایسته برای خودشان رو دارند که همین روایح گل رز در عطرهای تن‌پوش کننده بانوان جوان (زیر ۲۵ سال) در اروپا بعنوان پاکدامنی می‌باشد و برای آقایان جوان اروپایی نشان دهنده این است که این بانو از آن دسته از بانوهایی نیست که دنبال عشق فقط بر مبنای ایجاد رابطه دوستی باشه و در واقع این بانو، دنبال رابطه عاشقانه صادقانه برای ادامه زندگی عاشقانه هست....
حتی بانوان تن‌پوش کننده عطرهای گل رز، پوشش متمایزی از بانوانی دارند که عطرهای زنانگی سمی را تن‌پوش می‌کنند...
در مورد این عطر از فردریک مال، با روایح رزی در سایر عطرها متفاوته و روایح شرقی رو باهاش ادغام کردن که انگار رایحه گلی رزی به حالت دودی مانند هست.
سپاس مجدد از همراهی شما دوست موزیسین عطرافشان.....
14 دی 1401 پاسخ تشکر
19 تشکر شده توسط : ع میرزایی زهرا توانا

9
رایحه
10
ماندگاری
9
پخش بو
8
طراحی شیشه
گلها و گلهای رُز صمیمانه ترین کلمات و معانی را در بیان احساسات دارند و زیباترین و ظریف ترین هدایای رد و بدل شده به حساب می آیند و رنگ های روشن مختلف تصویری واضح و مستقیم را منعکس می کنند تا احساسات دیگران را بدون نیاز به صحبت نشان دهند. گلهای رُز مختصر برای هر چیز زیبایی است و طبق مطالعات انجام شده هر کدام از آنها اهمیت خاصی دارند. رُزها در نمایش و ویرایش احساسات، زبان خاص خود را دارند و رنگ های روشن نقش مهمی در احساس راحتی و آرامش دارند، هر گل رُز معنای خاصی دارد. گل رُز قرمز: در روانشناسی به عاشقانه، عشق و ستایش اشاره دارد و اگر رنگ رز قرمز تیره باشد نشان دهنده ستایش تا مرز جنون است، اما اگر قرمز مایل به بنفش باشد به فریب عشق اشاره دارد، روانشناسان نیز اشاره کردند که رنگ قرمز یک رنگ دیپلماتیک قوی است. گل رُز سفید: این رنگ تمام معانی صداقت، وفاداری، صفا و صمیمیت را نشان می دهد، چنانکه رُز سفید نشانگر آرامش، صداقت حُسن نیٌت است و اگر هدیه ای بین دو نفر باشد، نشان دهنده صداقت نیٌت و معصومیت است. گل رُز زرد: رنگ زرد اغلب نماد حسادت شدید است، اما مفاهیم دیگری دارد که توسط روانشناسی به عنوان اعتماد به نفس توضیح داده شده است، بنابراین توصیه می شود آن را برای تجدید اعتماد به نفس بین دو شریک هدیه کنید. گل رُز صورتی: جایی که نمایانگر ظریف ترین معانی گل رُز در روانشناسی است، به معنای اخلاق بالا، خلوص و لطافت است که در عاشقانه و عشق مشابه گل رُز قرمز است. گل رُز ارغوانی: این رنگ یکی از رنگ های قوی است که به صفت و نقطه مقابل آن اشاره دارد، به وضوح و ابهام در عین حال اشاره دارد و معانی قدرت و لطافت را در هم می آمیزد، رنگی است که خود را از اعتماد به نفس، راحتی و آرامش برانگیخته است. گل رُز سبز: گل رُز سبز در روانشناسی نشان دهنده عشق به زندگی و میل به لذت بردن از لحظه لحظه آن است و وقتی به شریک زندگی رُز سبز به یکدیگر هدیه می دهید دلیلی بر تداوم رابطه شما اعم از عشق یا دوستی . لدت بردن از هر لحظه آن است که نمادی از فعالیت و نشاط و شادی است. گل رُز نارنجی: در روانشناسی به معنای انرژی، نشاط و جاذبه است و به غرور و عزت نفس اشاره دارد که رنگ روشن اِشتها است. ترجیحا روی میز ناهارخوری گل رز نارنجی قرار دهید تا با اشتیاق و حسی نشاط آور، غذا را میل فرمایید.
عطر فردریک مال پورتریت آف لیدی شاید از شایسته ترین عطرهای گلی از بستر گل رُز قرمز است که تاکنون در گیرنده های بویایی، بونوزای شده است. رایحه ای از شهد گل رُز در ادغام از ادویه جاتی مثل دارچین و میوه جات که غلظتی از بونوازی گل رُز را مضاعف کرده است. غلظتی سوزان از گل رُز فرمز که شاید عامدانه آن را با دارچین و کهربا همراه کرده اند تا حس عشق با نهایت غلظت در XX و XY ایجاد و پایدار باشد......
تجربه ای از درک حس عشق که با بونوازی آن از جنس XX، ژن عشق (OXTR) بیان شده و پروتئین درک حس عشق را سنتز مینماید که تا هر زمان این بونوزای ادامه داشته باشد، پروتئین عشق نیز به نسبت حضورش در نزدیکی رایحه، سنتز خواهد شد و درک حس عشق غلیظ تر خواهد بود....
نمایشی از بارش شهد گلبرگهای گل رُز قرمز از اَبرهای عشق که با سرعتی برابر G6 بر پوست عُریان لطیف XX، شلاق میزند. شلاقی که با هربار اصابتش بر پوست عریان، در اصابت بعدی از تندی G+ را در انتظار است. انتظاری در محکوم بودن به رایحه ای از اِسارت عشق اَبدی..........
عطری بسیار غنی از رایحه گل رُز قرمز که تابحال در هیچ گیرنده بویایی اعم از بانوان (XX) یا آقایان (XY) تجربه نشده است و حتی بانوان یا آقایانی که به رایحه رُز بخصوص رُز قرمز حساسیت آلرژیکی دارند هم این عطر قابل تنپوش است چراکه بسیار شفاف و هنرمندانه و قطعا علمی بر پایه تحقیقات سلامت بهداشت سیستم تنفسی و پوستی خلق شده است.
ماندگاری برای یک سی ام حرکت سیاره ونوس (ناهید) به دور خود روی لباسهای داخل کمد و حداکثر تا 10 ساعت روی پوست (وابستگی به شیمی پوست بانوان و دمای محیط و میزان تحرک) با پراکنشی به مانند زایش ونوس از قعر دریا و همراهی اش توسط کِلوریس با تندبادی از دهان زِفوروس.....
سپاس از همراهی شما بزرگواران.....
13 دی 1401 پاسخ تشکر
22 تشکر شده توسط : Perfumex حسن کبیری

10
رایحه
10
ماندگاری
10
پخش بو
10
طراحی شیشه
عالی عالی عالی،از وقتی که این رو خریدم دیگه هیچ عطری استفاده نکردم،عاشقشم و واقعا بهم ارامش میده❤️
22 شهریور 1401 پاسخ تشکر
10 تشکر شده توسط : گلی سعید رضایی شوشتری

7
رایحه
9
ماندگاری
8
پخش بو
7
طراحی شیشه
بهترین رایحه رزی
09 فروردین 1399 پاسخ تشکر
4 تشکر شده توسط : 𝐴𝑟𝑑𝑒𝑠𝒉𝑖𝑟.𝑆 فاطمه فیضی

7
رایحه
10
ماندگاری
10
پخش بو
6
طراحی شیشه
اثری بی بدیل و بی نظیر در ماندگاری ، فوق العاده در یک کلام ، ماندگاری و پخش بوی بسیار بسیار بالا
16 شهریور 1398 پاسخ تشکر
4 تشکر شده توسط : 𝐴𝑟𝑑𝑒𝑠𝒉𝑖𝑟.𝑆 فاطمه فیضی

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟