علی خیری علی خیری
4
1400/12/04

بین 3 گزینه اینترلود - هوم اینتنس و تق هرمس موندم

عرض ادب خدمت تمامی عزیزان من چند ساله که از ترکیب 2 محصول فوق العاده اونتوس و بلوشنل استفاده میکنم. جدیدا قصد دارم عطرهای جدید رو هم تست کنم. بین 3 گزینه اینترلود - هوم اینتنس و تق هرمس موندم و نمیتونم انتخاب کنم. بسیار ممنون میشم اگر از دوستان ساده و عامیانه بنده رو راهنمایی کنن.

alireza .xx alireza .xx
1400/12/04

سلام و عرض ادب .

این سه گزینه هر کدام توی یک اتمسفر متفاوت سیر میکنه و هیچ شباهتی بلحاظ گروه بویایی ، ارپژ و نت های غالب ندارند ، با اینحال با توجه به علاقه ات به اونتوس و بلوشنل که هردو خنک و سیف هستند و بیسی از سیتروس را در بطن دارند ، بنظرم تق هرمس بیشتر مورده پسنده شما خواهد بود .

هوم اینتنس دیور = کیف لوازم آرایش را بو بکش تا بیس کار تا حدودی برات تداعی بشه.

اینترلود= توی ذهنت ساقه های نی مانندی که هنوز کاملا زرد نشده و در حال سوختن هست را تصور کن ، حالا به اون دود یه نمه دودِ تریاک هم اضافه کن و یه نمه زردچوبه هم کنجش بزن ، بیسی اسموکی ، افیونی با ته مزه شیرین و یه نمه حس اسپایسی زرد چوبه ، این حدودا میشه اینترلود ،

تق هرمس عامه پسند تر هست و مناسب فصل پیش رو ، ولی دیورهوم اینتنس و بخصوص اینترلود خاص و فیفتی فیفتی هستند و اصلا و ابدا بدون تست سمتشان نرو . اسپری انیکا تق هرمس را تست کن ، درسته که بلحاظ کیفیت زمین تا اسمون تفاوت دارند ولی میتونی با تستش با رایحه کلی تق آشنا بشی .

در پاسخ به alireza .xx :

سلام و عرض ادب .

این سه گزینه هر کدام توی یک اتمسفر متفاوت سیر میکنه و هیچ شباهتی بلحاظ گروه بویایی ، ارپژ و نت های غالب ندارند ، با اینحال با توجه به علاقه ات به اونتوس و بلوشنل که هردو خنک و سیف هستند و بیسی از سیتروس را در بطن دارند ، بنظرم تق هرمس بیشتر مورده پسنده شما خواهد بود .

هوم اینتنس دیور = کیف لوازم آرایش را بو بکش تا بیس کار تا حدودی برات تداعی بشه.

اینترلود= توی ذهنت ساقه های نی مانندی که هنوز کاملا زرد نشده و در حال سوختن هست را تصور کن ، حالا به اون دود یه نمه دودِ تریاک هم اضافه کن و یه نمه زردچوبه هم کنجش بزن ، بیسی اسموکی ، افیونی با ته مزه شیرین و یه نمه حس اسپایسی زرد چوبه ، این حدودا میشه اینترلود ،

تق هرمس عامه پسند تر هست و مناسب فصل پیش رو ، ولی دیورهوم اینتنس و بخصوص اینترلود خاص و فیفتی فیفتی هستند و اصلا و ابدا بدون تست سمتشان نرو . اسپری انیکا تق هرمس را تست کن ، درسته که بلحاظ کیفیت زمین تا اسمون تفاوت دارند ولی میتونی با تستش با رایحه کلی تق آشنا بشی .

بی نهایت ممنونم از لطف شما

shadmehr shadmehr
1400/12/05

سلام 

تق هرمس رایحه ملایم تری داره حس پرتقالی میده بهت

دیور هوم بوش گرمه حالت پودری داره 

اینترلود بسیار سنگینه 

بین چه گزینه های قشنگی موندین!باور کنید منم وقتی بین چندتا ادکلن بمونم یاد یک آهنگ قشنگ از مارتیک میفتم که میگه میون دوتا دلبر اینور برم یا اونور!😂 بین اون سه ادکلن تق هرمس خیلی عالیه البته امیدوارم که دیر نگفته باشم بهتون و ادکلن مورد علاقه تون رو تا این موقع نخریده باشین!شاد وخوشبو باشید!

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟