Bane Bane
4
1400/10/28

عطرهای اقتصادی

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

از همه دوستان صمیمانه و عاجزانه تقاضا دارم تا در این آشفته بازار عطر بیان و اگر عطر ارزان و با کیفیتی تست کردند معرفی کنند . امید ما کارمندا به عطرای اقتصادیه وگرنه دیگه باید دور عطربازیو خط بکشیم. همه عطرا هم گرون شدن هم ریفرموله ، دیگه هیچی نمیشه خرید.☹

خودم چنتا از عطرهای ارزان و با کیفیتی که داشتمو معرفی میکنم:

#ناتیکا وویاژ  که سلطان عطرهای ارزون بود... البته الان دیگه ارزون نیست. هشتصد تومن شده☹☹ اون موقع ها به نسبت قیمتش خیلی می ارزید ، البته میگن جدیدا ریفرموله شده

#ژکساف ویکتور  هنوزم میشه تا ۴۰۰ تومن پیداش کرد ، ماندگاری عالی کیفیت راحیه خوب ، خنک

#ژکساف اف اف اینم مثل بالای بعضی جاها هنوز ۴۰۰ میدن ، ماندگاری عالی بو و گرم و شیرین مشابه کارولینا هرارا سی اچ من

محصولات روبرتو ویزاری ، من خودم اینتنسو و ایمپریال رو تست کردم کارای خوبین ، اما ماندگاریشون پایینه ، تا ۴۵۰ تومن ارزش خرید دارن الان بعضی جاها قیمت قدیم میفروشن 

دیویدف کول واتر هر چند احتمالا دیگه کسی از بوش خوشش نیاد.

کارای ارزانی که تست نکردم اما مردم میگن خوبه ، اگه کسی اینارو تست کرده ممنون میشم نظرشو با ما در میون بزاره:

ژوپ هوم  هر چند میگن سردرد میاره

ژوپ جامپ 

بنتون یونایتد ایم های

محصولات امپر مثل اپیک ادونچر ، پرزدینت و ...

میلتون لوید باندج هومز

لالیک شیر

رمی لاتور سیگار 

alireza .xx alireza .xx
1400/10/28

برند ریان تردیشن کارای خیلی خوب و ارزانی داره ، پرفورمنس هم خیلی خوبن ، مهمتر اینکه مواداولیه با کیفیت کار میکنه .

شما با هفتصد تومن اینسرکشن وایلد۲ را بخر که شبیه پیورهاوانه ست ، پرفورمنس عالی ، در تست همزمان با پیورهاوانه .

ارزون میخوای ریوکالکشن از ژکساف کیفیت بهتری دارد ، ژکساف مواداولیه سلوز کار میکنه و ریو کالکشن مواد اولیه شارابوت ، خب چه تفاوتی دارند ، مواد سلوز کیلویی چهل نهایت پنجاه یورو ، مواد شارابوت صد تا سیصد یورو برای هر کیلو ، مثلا دبورهوم اینتنسی که ریوکار میکنه گرید تاپ شارابوت و هر کیلوگرمش حدوده ۲۰۰ یورو ، شرکت امپر هم باز کیفیت به مراتب بهتری نسبت ژکساف دارد ، امپرهم مواد اولیه شارابوت و ژنیل کار میکنه .

IRRO IRRO
1400/10/29

لالیک شیر خیلی خوبه حتما پیشنهاد میکنم مخصوصا برای این فصل،

رمی لاتور هم تنباکویی بسیار اقتصادی و خوب،

ادوکلن های برند آرماف رو پیشنهاد میکنم ،

همچنین

Z-14 #هالستون زد-14 Z-14 

Dunhill for men #آلفرد دانهیل مردانه (دانهیل قهوه‌ای) Dunhill for men 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان