نفیسه نفیسه
6
1400/10/07

عطر مناسب داماد

یک عطر میخواستم برای همسرم بگیرم به عنوان عطر دامادی 😍

در این زمینه حرفه ای نیستم ولی عطر های گرم و خودم بیشتر دوست دارم 

گرم و خیلی رسمی باشه 

رنجقیمت هم نهایت ۳ونیم ۴

IRRO IRRO
1400/10/07

سلام

Red Tobacco #مانسرا رد توباکو Red Tobacco  رو پیشنهاد میکنم.گرم و شیرین با پخش و ماندگاری عالی.

[EDITED] 1400/10/07 20:53
Michael Michael
1400/10/07

سلام پیشنهاد میکنم بهتون آمواج هانر رو بگیرید طبع معتدلی داره و تقریبا ۴ فصل هستش و مناسب هدیه هست  در این سایت سرچ کنید و عطرش رو ببینید هم زنونش هست و هم مردانه ش......البته قبل از خرید نگاهی به گروه بویاییش و نت هاش بندازید اگر طبعشون با این عطر سازگار هست اقدام به خریدش کنید عطر خوبی هم هست از برند معروف و سلطنتی آمواج

alireza .xx alireza .xx
1400/10/08

برای شب دامادی عطر باید عامه پسند و سیف باشد و در واقع کمترین ریسک رو داشته باشد ، خب اکثریت ارتیزان و نیش ها مناسب چنین فضایی نیستند چون عطرای کاملا سیفی نیستند و بیشتر هنری هستند ، و اما برندهای لوکس بهترین هستند و بعدش مین استریم ها . ایکاش میگفتید گرم و تلخ یا گرم و شیرین .

با اینحال این گزینه هارو تست کنید

Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven (اولین گزینه پیشنهادیم ، جنتلمنی تمام و کمال )

Straight to Heaven Extreme #بای کیلیان استریت تو هیون اکسترم Straight to Heaven Extreme (نسخه اکستریم گزینه قبلی ، رایحه یه نمه تغییر داشته ، اگه پخش بهتر میخواید این گزینه بهتره )

Spice and Wood #کرید اسپایس اند وود Spice and Wood 

Super Cedar #بیره دو سوپر سدر Super Cedar 

Ursa #تیزیانا ترنزی آرسا Ursa 

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway (گرم نیست ولی خیلی خنکم نیست و ملایمی پربازخورده و کم ریسک)

Sauvage Parfum #دیور ساوج پرفیوم (کریستین دیور ساواج پارفوم) Sauvage Parfum ( ساواج نسخه تویلت هم داره ، این ورژن یعنی ساواج پرفیوم مناسبتره)

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum ( این لاین هم چند ورژن داره ، ورژن پیشنهادی دیور هوم "پرفیوم" ، مراقب باشید با دیورهوم اینتنس اشتباه گرفته نشه چون ورژن اینتنس پرریسک و بوی پنکک و رژ میده)

Layton #پارفومز د مارلی لیتون Layton ( از بهترین ها برای پارتی و میهمانی های شبانه و اگه با شیربنی ملایمش مشکلی ندارید ، گزینه خیلی خوبیه)

XJ 1861 Naxos #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos (تنباکویی که با عسل وحشی طعم دار شده ، البته شیربنی اینکار بواسطه سیتروس و حس گزنده و تلخ لاوندر بالانس شده )

Kalan #پارفومز د مارلی کلان ( کالان ) Kalan 

( گزینه های اصلی👈 کیلیان ، گالووی ، ساواج پرفیوم )

[EDITED] 1400/10/08 20:25

سلام.
اگر منظور شما از عطر دامادی، عطری هست که عروس برای داماد هدیه میگیره هست، به نظر من باید عطری باشه که هم عروس و هم داماد رایحه اش رو بپسندند. بنابراین عطرهای خشن و عودی و چوبی صرف و ... رو باید کنار گذاشت. ضمنا به نظر من طراحی شیشه هم خیلی مهم هست که زیبا و چشم نواز باشه.
من عطر های زیر رو پیشنهاد میکنم که علاوه بر مردانه بودن، به نوعی فاکتور ملاحت و صمیمی بودن و دعوت کنندگی رو هم دارند (مثلا به واسطه حضور نوتهای گلی در کنار چرم، یا وانیل و ....)
Dior Fahrenheit 32 #دیور فارنهایت 32 Dior Fahrenheit 32 
Fahrenheit #دیور فارنهایت Fahrenheit 
Dior Homme Intense #دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense 
Dior Homme EDT #دیور هوم ادوتویلت Dior Homme EDT  )(نسخه 2020 نباشه)
Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 
Terre d'Hermes EDT #تق هرمس ادو تویلت (تغ دی هغمس توالت) Terre d'Hermes EDT 
Ombre Leather 2018 #تام فورد آمبر لیدر 2018 (امبر لدر 2018) Ombre Leather 2018 
Godolphin #پارفومز د مارلی گودولفین Godolphin 
Colonia Leather Eau de Cologne Concentree #آکوا دی پارما کولونیا لیدر ادو کولوژن کونسنتخی Colonia Leather Eau de Cologne Concentree 
Gold Leather #آتلیه کلن گلد لیدر Gold Leather 

واگر قیمتهای پایینتر ، حدود یک میلیون تومان هم بخواید، باز هم گزینه های فراوانی وجود دارند:
Black XS for Men #پاکو رابان بلک ایکس اس مردانه Black XS for Men 
Mercedes Benz Club Black #مرسدس بنز کلاب بلک Mercedes Benz Club Black 
Bentley for Men #بنتلی مردانه Bentley for Men 
Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟