اعتبارسنجی

سلام من تازه با این سایت اشنا شدم ممنون میشم راهنمایی کنین اصل هستن عطراشون و قابل اعتماد هستن یا نه

alireza .xx alireza .xx
1400/10/05

سلام و عرض ادب ،

بله عطرافشان مرجع عطرایران و معتبرترین سایت فروش داخل هست ، ببینید یک سایت سرشناس و پرفروش که اکثره کلکسیونرها سالهاست مشتری ثابتش هستند قطعا رقبایی دارد که دنبال کوچکترین گاف هستند که پیرهن عثمان اش کنند و بگن آی عطرافشان معتبر نیست ، مدیربت و مالک عطرافشان از منصف ترین در این کسب هستند و میتونم بگم اگه عطرافشان و یکی دوسایت معتبر دیگه نمیبودن الان عطرش..ق ، عطرم ...م و....دبگرفروشگاههای معتبر فیمتهاشون خیلی خیلی بیشتر از این میبود البته همچنان هم بخاطره اجاره مغازه و...بیست درصدی گرونترهستند.

خلاصه عطرافشان سایتی معتبر است فقط شما روی خریدهاتون دقت کنید و سعی کنید به کارشناس سایت زنگ بزنید و مشاوره بگیرید ،اخه بعضی وقتا کاربری تازه وارد بدون تحقیق و سوال از کارشناس عطری را سغارش میده و از شانسش اون عطر پخش و ماندگاری ضعیفی دارد ،چون پخش و ماندگاری ضعیفِ مدام یک سوال تو ذهنش میاد که ای وای نکنه این عطر فیکِ،درحالیکه خیلی وقتا عطزای اورجینال واقعا پخش و ماندگاری متوسط به پایین دارند و پایین بودن اصلا مربوط به فیک بودن نیست .

Michael Michael
1400/10/05

سلام و عرض ادب

بله سایت محترم عطر افشان تمامی محصولاتشون اورجینال هستن و جز سایت های معتبر در کنار چند سایت دیگر هست که مشاوره های خوبی راجب عطر میدن و برای اطمینان از خریدتونم میتونید زیر هر محصول نظرات کاربران و میزان نظر سنجی هارو ببینید تا با اون عطر اشنایی کامل پیدا کنید البته هرچند تا خودم ادم چیزی بو نکنه نمیتونه دوسش داشته باشه یا متنفر باشه ولی توضیحات و نظرسنجی ها خودش ۲۰ درصد کمکه

Shaghayegh Shaghayegh
1400/10/07

سلام 

من بهتون حق میدم نگران باشید اینو کسی مینویسه که از مروی تا وزرا و ه...د حدود ده سال گز کرده و عطر خریده و گاهی سرش کلاه رفته منم خیلی استرس داشتم اما چند تا کار کردم زنگ زدم حرف زدم خیلی شیک گفتند شما باید از جایی خرید کنید که مطمئنید ما خودمون به محصولات و کارمون ایمان داریم بعد از چند نفر پرسیدم بعد اصلا دیدم بابا کسایی اینجان که عطرباز نیستند عطر همه زندگیشونه و نه ده سال بلکه یه عمر بعد دیدم اونا ازینجا خرید کردند راضی بودند یعنی جنس شناس خبره تایید میکنه و از همه مهم تر مثل تبلیغات مسخره اینستا تبلیغ نبود اصن حرفاشون خلاصه باز من که وسواس دارم و سرم کلاه رفته بود گفتم اشکال نداره من از سمپل شروع میکنم آقا عجب شروعی بود فکر کن منی که مجبور بودم یه تومن یه عطر بخرم شاید یه سمپل اشانتیون بدن حدود شش ماااااه هر چ پول دستم اومد سمپل خریدم و وارد فاز جدیدی از دنیای عطربازیم شدم و دیدم بعله دست عطرافشان بزرگ و عزیز درد نکنه همش اصله خلاصه دیگه عطر خریدم تستر خریدم و فکر کردم چرا قبلا انقدر سود باید به اون کلاااااش های وزرا میدادم؟! واقعا واقعا حرفشون درسته اگه اینا نبودن اونا جیب مردم و خالی میکردن اما یه چیز و توجه کن من دیدم آدمایی و که چون اعتقاد و اعتماد ندارن از یه جای دیگه خرید کنن به دلشون نمیچسبه یه ایراد میذارن رو جنس ولی من خودم تا به این لحظه صد در صد تایید میکنم اینجا رو و دعا میکنم همیشه اورجینال و با اصالت بمونه این عطر افشان عزیز که این برند و اعتماد پشت اش میلیااااااردی می ارزه🌹

پاسخ مدیر : سپاس از شما 🌺🙏🏽
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟