مصی لره مصی لره
5
1400/09/22

عطر کاپیتان بلک

سلام دوستان گرامی ، بنظرتون عطر کاپیتان بلک اورجینال پیدا میشه؟ اصن تولید میشه؟ جایی سراغ دارید داشته باشه؟  

سلام اگر از عطر کاپیتان بلک خوشتان میاد ادکلن مرسدس بنز کلاب بلک بگیرید همان بو توتون پیپ وانیلی ولی کیفیت خیلی خیلی بهتر و معرکه و مواد اولیه مرغوب

در پاسخ به سلطان عطربازهای ایران و توران :

سلام اگر از عطر کاپیتان بلک خوشتان میاد ادکلن مرسدس بنز کلاب بلک بگیرید همان بو توتون پیپ وانیلی ولی کیفیت خیلی خیلی بهتر و معرکه و مواد اولیه مرغوب

سلام . امیدوارم خودش باشه. میگیرمش وای بحالتون اون حس و بو رو بم نده . 😂 خخخ 

erfan erfan
1400/09/26

سلام دوست عزیز وقت تون بخیر تا جایی که در جریان هستم این عطر مدت زیادی هست که دیسکانتینیو (توقف تولید ) شده و بعید هست که نسخه اصلی دیگه پیدا بشه نکته ی دیگه ای که هست این عطر چندین نمونه های کپی داره که بعضی هاش کیفیت بالایی دارند و متاسفانه به جای اصلی با قیمت های بالا به فروش میرسند خیلی مراقب باشید 

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

در پاسخ به erfan :

سلام دوست عزیز وقت تون بخیر تا جایی که در جریان هستم این عطر مدت زیادی هست که دیسکانتینیو (توقف تولید ) شده و بعید هست که نسخه اصلی دیگه پیدا بشه نکته ی دیگه ای که هست این عطر چندین نمونه های کپی داره که بعضی هاش کیفیت بالایی دارند و متاسفانه به جای اصلی با قیمت های بالا به فروش میرسند خیلی مراقب باشید 

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

سلام. ممنونم . اره اتفاقا تو سایت آمازون هم گشتم اما ندیدم . دوستمون مرسدس بنز کلاب رو پیشنهاد دادن که احتمالا خوب هست اما خوب میشد سمپل ش اگه بود که من سمپلش رو هم باز ندیدم

A_KARIMI A_KARIMI
1402/09/25
در پاسخ به سلطان عطربازهای ایران و توران :

کاپیتان بلک ریچارد سایت ک.ا.ل.ا.ب.ی.ک.ا.ل.ا موجود داره در حال حاضر

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟