خرید عطری بین ۴ الی ۶ میلیون

سلام خدمت اساتید عزیز بنده ساکن منطقه ای سردسیر هستم، تقریبا ۷-۸ ماه سال از عطرهای گرم استفاده میکنم. برای خرید عطری بین ۴ الی ۶ میلیون لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید. اهل بلایند بای هستم و با عطرهایی مثل اینترلود هم پس از مدتی تونستم خوب ارتباط برقرار کنم. ۳۱ ساله و مدیر یک موسسه هستم. آدم خشکی هم نیستم، تیپ رسمی و نیمه رسمی. بین این عطر، پرایویت لیبل، سایکدالیک کدامیک رو پیشنهاد میفرمایید؟ اگر پیشنهاد بهتری هم بود که بشه در ایران خرید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون دوتا کار از مجدا بکالی هم که تعاریفش رو همین سایت از دوستان شنیده بودم (مون نوم است رژ و تندراست لا نویت) دوست داشتم که متاسفانه انگار پیدا کردنشون سخت هست. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

alireza .xx alireza .xx
1400/08/28

پرایوت لیبل عطری خیلی خوبیه ولی اگه میخواید در محیط بسته اداری هم استفاده کنید خیلی مناسب نیست .

بشخصه عطری که برام حکم برگ آس در محیطای ادارای و مجالس رسمی رو داره Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven و این عطر نسخه اکستریم هم داره که یه کوچلو رایحه ش تغییر کرده ولی پرفورمنسش بهتر شدهStraight to Heaven Extreme #بای کیلیان استریت تو هیون اکسترم Straight to Heaven Extreme  .

Chic Shaik No 70 #چیک شیخ نو 70 (شماره 70) Chic Shaik No 70 (اصلا بیس عربی نداره)

Journey for Men #آمواج جورنی مردانه (آمواژ ژورنی) Journey for Men (یه مدیرعامل با کت و شلوار نوک مداری که روزی یه پاکت مارلبرو دود میکنه ،خیلی سیف نیست باید تست بشه)

Single Malt #بای کیلیان سینگل ملت Single Malt 

40Knots #زرجوف 40 ناتس 40Knots 

Uden #زرجف یودن (یودین) Uden 

XJ 1861 Naxos #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos 

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway 

[EDITED] 1400/08/29 01:22
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟