عطرهای نیش ، با روایح عامه پسند

درود

میخواستم ، عطرهای نیش یا کمی فاصله دار از مین استریم بازار رو اگر تجربه کردید ، اینجا واسه من و باقی دوستان معرفی کنید ، که ویژگی های زیر رو داشته باشن :

رایحه عامه پسندی داشته باشند

پرفورمنس خوبی داشته باشن ( چون وقتی پرداختی بالایی داشته باشیم ، یکم روی عملکرد انتظار بیشتری داره ذهن خریدار )

مثلا من دنبال همزادی مثل دیور اوم اینتنس هستم در برندها و عطار های کمتر شناخته شده ، با کیفیت دیور های قدیم

دقت کنید منظورم دقیقا عطر و روایح دیور نیست ،

منظور عطرهای جذاب و ناشناخته هستن

مثلا برخلاف خیلی دوستان من ۱ ملیون تومن هم حاضر به پرداخت واسه بعضی از کارای جووی یا اینترلود آیریش  نیستم .. با احترام به همه ی دوست دارانشون

نیش با کیفیت ، موندگار و خوش رایحه اگر میشناسید فیلتر شده به بنده هم بگید که تست و تهیه کنم . مرسی

alireza .xx alireza .xx
1400/08/25

سلام و عرض ادب جناب افتخاریان .

پیشنهاده خیلی خوبی دادین و خوشحال میشم دوستان عطرای خوب ، عامه پسند با پرفورمنس بالا رو معرفی کنند.

من نظره شخصی خودم اینه که همچین عطرایی که عامه پسندی و پرفورمنس رو یکجا داشته باشند بیشتر در برتدهای لوکس و لاکچری که خیلیامون نیش هم بهشون میگیم پیدا میشه ، مثلا برندهایی مثل زرجف ، بای کیلیان ، فرانسیس کورکجان ، نیشانه ، مارلی ....این برندها از تیراژ بالای عطراشون ، روایح عامه پسند و پکیج شیک همگی نشان از لوکس بودن داره که هدف بازارشون قشره متوسط به بالاست ، به هر حال نتیجه نهایی خوب باشه نیش باشه یا لوکس یا دیزاینر خیلی تفاوتی نداره .

#زرجوف مور دن وردز 

#زرجف اربا پورا

40Knots #زرجوف 40 ناتس 40Knots 

Back to Black #بای کیلیان بلک تو بلک Back to Black 

Single Malt #بای کیلیان سینگل ملت Single Malt 

Black Phantom #بای کیلیان بلک فانتوم Black Phantom 

Intoxicated #بای کیلیان ایتوکسیکتِد Intoxicated 

Tobacco Mandarin #بایردو توباکو ماندارین Tobacco Mandarin 

EGE / ΑΙΓΑΙΟ #نیشان اژه EGE / ΑΙΓΑΙΟ 

Hacivat #نیشان هسیوات Hacivat 

Herod #پارفومز د مارلی هرود Herod 

Atrafshan logo