محسن محسن
5
1400/08/23

بین این 2 عطر کدام انتخاب بهتریه؟

سلام بین این دو عطر موندم کدوم انتخاب کنم

CK Free #کالوین کلین سی کی فری CK Free 

Intensity #کنت کول اینتنسیتی Intensity 

دو تاش رایحه قالب قهوه و تنباکو داره

کدوم کیفیت بهتری داره و بوی شیک تری داره؟؟

عاقلانه هست هر دو رو بلاند بای کنم؟

سلام. من عطر کنت کول رو تست نکردم. اما اگر به هوای قهوه و تنباکو  میخواید عطر بخرید، باید بگم که سی کی فری یک عطر کاملا فرش و خنک هست و  ردی از قهوه و تنباکو درش نیست. پس دورش رو خط بکشید. هرچند به عنوان یک عطر خنک کاملا عطر مطمئن و همه پسندی هست و توصیه میکنم.

alireza .xx alireza .xx
1400/08/23

همونطور که جناب سپهر فرمودن سی کی فری نت غالب توتون و قهوه نداره ، بیس چوبی اروماتیک ملابمی داره .

حتی در عطرایی که نت غالب قهوه دارند هم من به شخصه هرچه تست گرفتم بجای بوی قهوه بیشتر بوی کارامل و وانیل میدادن ، یعنی آرزو به دل موندم عطری بخرم که رایحه قهوه اش شبیه قهوه ای که تازه رست و اسیاب شده باشه .

از این برند سی وان شاک تنباکویی ، البته تنباکوی البالویی

محسن محسن
1400/08/23
در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام. من عطر کنت کول رو تست نکردم. اما اگر به هوای قهوه و تنباکو  میخواید عطر بخرید، باید بگم که سی کی فری یک عطر کاملا فرش و خنک هست و  ردی از قهوه و تنباکو درش نیست. پس دورش رو خط بکشید. هرچند به عنوان یک عطر خنک کاملا عطر مطمئن و همه پسندی هست و توصیه میکنم.

چیکار کنم  کنت کول بگیرم؟

حامدبی حامدبی
1400/08/24

Intense Cafe #مونتال اینتنس کافه Intense Cafe  شاید بدردتون بخوره

در پاسخ به محسن :

چیکار کنم  کنت کول بگیرم؟

چون کنت کول رو تست نکردم نمیتونم نظری بدم. اما اگر از عطرهای دیگه به جز این دوتا مایل باشید انتخاب کنید خوشحال میشم کمکی کنم. در این صورت توضیح مختصری بدید از اینکه عطر برای چه فصلی و چه قیمتی و چه سبک رایحه ای. مثلا چوبی. شیرین. وانیلی. تنباکویی. چرمی. ادویه ای. دودی. فرش آکواتیک. مرکباتی. ...

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟