Amirhossein Amirhossein
52
1400/08/13

سه فیلم و سه عطر برای کاراکتر نقش اول اونها

سلام دوستان وقتتون بخیر.

ممنون میشم اگه سه فیلم مورد علاقتون و سه عطر مناسب برای کاراکتر و شخصیت نقش اول اون فیلم ها معرفی کنید. 

البته اگه بیشتر هم باشه که چه بهتر. سه تا رو واسه این گفتم که از وقت و حوصله شما عزیزان خارج نشه.

Amelie Amelie
1400/08/13

چه سوال خوبی، با اینکه جوابش رو نمی.دونم، اما دوست داشتم جواب بدم :)

سه تا فیلم‌ مورد علاقم رو میگم، اما عطری براشون نمی‌شناسم، شاید دوستان بتونن پیشنهاد بدن(البته خیلی زیادن و در حال حاضر اینا اولین چیزایی ان که به ذهنم میان)

-three colors:blue

-in the mood for love

-gloomy sunday

هر سه تا خیلی غمگینن،اما برای فیلم اول یعنی blue، یه عطر مینیمال و کم‌حرف می‌پسندم، مثل ظاهر و شخصیت ژولی.

برای دومی چون مال شرق آسیاست، شاید یه عطر شرقی هم مناسبش باشه. آروم و‌ در حاشیه.

آخری هم اگر شخصیت اول فیلم رو ایلونا در نظر بگیریم، عطری که موید زیبایی و جاذبه و head turner بودن باشه.

نیما نیما
1400/08/14

سلام دوست عزیز

طبق معمول داشتم یه نگاهی به سایت و نظرات جدید میانداختم که سوال شما برام جلب توجه کرد و مشتاق شدم نظر سایر دوستان رو‌هم ببینم 

یه نکته جالب که نظرمو جلب کرد اینه که دقیقا من هم زمانی که در تماشای یک فیلم غرق میشم ،در تصوراتم به این فکر میکنم که الان این شخصیت در فیلم با چه عطری جذاب تر میتونست باشه...

من عاشق تماشای فیلم هستم و عاشق کارهای استنلی کوبریک

چند مورد رو که تو ذهنم هست بدون در نظر گرفتن سال ساخت فیلم و سال لانچ عطر خدمتتون میگم :

۱-جک نیکلسون در "درخشش" با عطر "سارتوریال"

2-بازیگر نقش فرمانده پادگان آموزشی در "قلاف تمام فلزی" با عطر "فوژه رویال" 

۳-تام کروز  در "چشمان کاملا بسته" با عطر "وتیور ژرانیوم"

Amirhossein Amirhossein
1400/08/14
در پاسخ به Amelie :

سه تا فیلم‌ مورد علاقم رو میگم، اما عطری براشون نمی‌شناسم، شاید دوستان بتونن پیشنهاد بدن(البته خیلی زیادن و در حال حاضر اینا اولین چیزایی ان که به ذهنم میان)

-in the mood for love

-gloomy sunday

هر سه تا خیلی غمگینن،اما برای فیلم اول یعنی blue، یه عطر مینیمال و کم‌حرف می‌پسندم، مثل ظاهر و شخصیت ژولی.

برای دومی چون مال شرق آسیاست، شاید یه عطر شرقی هم مناسبش باشه. آروم و‌ در حاشیه.

آخری هم اگر شخصیت اول فیلم رو ایلونا در نظر بگیریم، عطری که موید زیبایی و جاذبه و head turner بودن باشه.

خیلی ممنونم از پاسختون و وقتی که گذاشتین. خیلی با ارزش بود برام و خوشحالم که سه تا فیلم تاپ که تا حالا ندیده بودمشون به لیستم اضافه شدن.

Amirhossein Amirhossein
1400/08/14
در پاسخ به نیما :

سلام دوست عزیز

طبق معمول داشتم یه نگاهی به سایت و نظرات جدید میانداختم که سوال شما برام جلب توجه کرد و مشتاق شدم نظر سایر دوستان رو‌هم ببینم 

یه نکته جالب که نظرمو جلب کرد اینه که دقیقا من هم زمانی که در تماشای یک فیلم غرق میشم ،در تصوراتم به این فکر میکنم که الان این شخصیت در فیلم با چه عطری جذاب تر میتونست باشه...

من عاشق تماشای فیلم هستم و عاشق کارهای استنلی کوبریک

چند مورد رو که تو ذهنم هست بدون در نظر گرفتن سال ساخت فیلم و سال لانچ عطر خدمتتون میگم :

۱-جک نیکلسون در "درخشش" با عطر "سارتوریال"

2-بازیگر نقش فرمانده پادگان آموزشی در "قلاف تمام فلزی" با عطر "فوژه رویال" 

۳-تام کروز  در "چشمان کاملا بسته" با عطر "وتیور ژرانیوم"

جناب نیما خیلی لطف کردین . نظرات شما رو  دنبال میکردم و شما وزنه سنگینی توی این سایت هستین. خوشحالم که حضور دارین و باعث افتخار که پاسخ دادین.

Maary Maary
1400/08/15
در پاسخ به Amelie :

-in the mood for love

-gloomy sunday

برای من نام بردن بهترین ها همیشه سخت ترین کار بوده بخصوص وقتی نوبت به فیلم و سینما میرسه به همین خاطر از اونجایی که فیلمهایی که املی عزیز گفتند جزء فیلمهای مورد علاقه منم هستند گفتم همونا رو بگم...عطرهای معروفو اسم میبرم که اکثرا تست کرده باشن...

ژولیت بینوش تو فیلم بلو...به نظرم وومنیتی موگلر، اروس ورساچه

بانوی جذاب کره ایِ در حال و هوای عشق...بلک اپیوم ، جاسمین نویر

دختر زیبای مجارستانی در فیلم یکشنبه غم انگیز...توییلی هرمس

آرامیس آرامیس
1400/08/15

من شخصیتهای کارتونی رو با این عطرها تصور میکنم

سیندرلا  Delina #پارفومز د مارلی دلینا Delina 

خانم هاویشان Jasmin Noir EDP #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

Amirhossein Amirhossein
1400/08/15

خیلی ممنون جناب شوشتری که منو از لطفتون بهره مند کردید. امیدوارم همیشه سلامت باشید.

Amirhossein Amirhossein
1400/08/15
در پاسخ به Maary :

برای من نام بردن بهترین ها همیشه سخت ترین کار بوده بخصوص وقتی نوبت به فیلم و سینما میرسه به همین خاطر از اونجایی که فیلمهایی که املی عزیز گفتند جزء فیلمهای مورد علاقه منم هستند گفتم همونا رو بگم...عطرهای معروفو اسم میبرم که اکثرا تست کرده باشن...

ژولیت بینوش تو فیلم بلو...به نظرم وومنیتی موگلر، اروس ورساچه

بانوی جذاب کره ایِ در حال و هوای عشق...بلک اپیوم ، جاسمین نویر

دختر زیبای مجارستانی در فیلم یکشنبه غم انگیز...توییلی هرمس

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید. پاسختون بسیار کمک کننده هست.

Amirhossein Amirhossein
1400/08/15
در پاسخ به آرامیس :

من شخصیتهای کارتونی رو با این عطرها تصور میکنم

سیندرلا  Delina #پارفومز د مارلی دلینا Delina 

خانم هاویشان Jasmin Noir EDP #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

ایده معرفی عطر برای شخصیت کارتونی بسیار جذاب بود. خیلی ممنونم که با نظرتون این تاپیک رو زیبا کردید.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟