آرمان آرمان
3
1400/08/06

سوال در مورد D&G The One EDP

با سلام خدمت همگی اعضای محترم.

بنده سمپل عطر The One for Men EDP #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP   رو تهیه کردم (البته از یک سایت دیگه که موجود داشت). ماندگاریش به سختی به یکی دو ساعت میرسه و پخش بو هم عملا صفر. آیا نسخه اصلی هم همینطوره یا این چون سمپل بود به این صورته؟

alireza .xx alireza .xx
1400/08/06

اورجینال د وان پرفورمنس متوسطی داره و انقدرام ضغیف نیست که بگیم  پخشش صفر ، بخوایم بهش نمره بدیم از ده نمره پنج رو میگیره ، در کل اگر دنبال عطری هستی که قوی باشه و خط بو بندازه باید بگم اینکار ناامیدت میکنه ، این عطر با این رایحه نرم ، مخملی و محرکش ساخته شده برای قرارهای رمانتیک و فیس تو فیس در فضای بسته و نزدیک بهم و خیلی برای استفاده روزانه مناسب نیست .

( سمپل اورجینال با نمونه فول سایز هیچ تفاوتی ندارد ، اگرم یه وقت سمپل یا تستر عطری با نمونه فول سایز بلحاظ پرفورمنس تفاوت داشت شک نکنید بچکد و سال تولیدشان متفاوت ، مثل نمونه سمپل بچکد ۲۰۱۷ و نمونه فول سایز ۲۰۲۰ و در اون بازه زمانی عطر دستخوش ریفرموله شده )

آرمان آرمان
1400/08/06
در پاسخ به alireza .xx :

اورجینال د وان پرفورمنس متوسطی داره و انقدرام ضغیف نیست که بگیم  پخشش صفر ، بخوایم بهش نمره بدیم از ده نمره پنج رو میگیره ، در کل اگر دنبال عطری هستی که قوی باشه و خط بو بندازه باید بگم اینکار ناامیدت میکنه ، این عطر با این رایحه نرم ، مخملی و محرکش ساخته شده برای قرارهای رمانتیک و فیس تو فیس در فضای بسته و نزدیک بهم و خیلی برای استفاده روزانه مناسب نیست .

( سمپل اورجینال با نمونه فول سایز هیچ تفاوتی ندارد ، اگرم یه وقت سمپل یا تستر عطری با نمونه فول سایز بلحاظ پرفورمنس تفاوت داشت شک نکنید بچکد و سال تولیدشان متفاوت ، مثل نمونه سمپل بچکد ۲۰۱۷ و نمونه فول سایز ۲۰۲۰ و در اون بازه زمانی عطر دستخوش ریفرموله شده )

علی آقا یک دنیا تشکر بابت راهنمایی ارزشمندتون. خیلی توی انتخابم اثر میگذاره.🙏

من چون خدم اخیرا ای کار را تهیه کردم باید بگم همونی هست که آقای Ali.xx گفتند با ماندگاری قابل قبول. من حتی نسخه ادوتویلت این کار را که خیلی ضعیفتر هست را هم دارم و بازهم پخش بو صفر نیست و ماندگاری دو سه ساعته داره. اگر دنبال یه کار با پخش و ماندگاری بالا هستسن این کار به درتون نمیخوره ولی به نظر خیلی ها یکی از بهترین رایحه های مردانه تاریخ عطر هست. البته اینم بگم از روی سمپل خیلی در مورد پخش  وماندگاری قضاوت نکنید شاید حدود 60 یا 70 درصد، نمیدونم چرا ولی خودم هم با سمپل ها این مشکل را دارم و این موارد را از دوستانی که اصل عطر را خریدند با سال ساخت تحقیق بفرمایید.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟