Smiling angel Smiling angel
3
1400/08/01

راهنمایی برای خرید

سلام عطر مردونه واسه هدیه میخوام آقان ۲۵سالشونه بیشتر استایل ورزشکار و سرزنده ایی درعین حال مردونه ایی دارن تا امیلیون تومان عطری پیشنهاد میدین که نسبتا ماندگار باشه وبوش خاص باشه؟

alireza .xx alireza .xx
1400/08/01

Dark Rebel Rider #جان وارواتوس دارک ربل ریدر Dark Rebel Rider (کمی از یک تومن بالاتره ولی رایحه خاص و خوشبوبیی داره ، تلخی و شیرینی رو همزمان داره ، بوی کت چرمی که روش شکلات تلخ مالیده باشی میده ، شیشه زیبایی هم داره که دیدن همون شبشه اش وقتی کادو رو باز میکنه سورپرایزشون میکنه، ماندگاری متوسط ، کلا این رنج قیمتی پرفورمنس خفن تقریبا نداریم)

Tres Nuit #آرماف ترس نویت Tres Nuit 

CK One Shock for Men #کالوین کلین وان شوک مردانه (سی کی وان شاک) CK One Shock for Men (ماندگاری متوسطی داره ، اگه از عطرای شیرین خوشتون نمیاد روش خط قرمز بکشید ، یه تم مربای البالو توی بستر فلفلی و علوفه سیگار داره ، حجم۲۰۰ میل و قیمت هشتصد پون مثبتش، عطر کلاب ، مجلسی و رسمی نیست)

Bentley Infinite Intense #بنتلی اینفینیتی اینتنس (اینفینیت اینتنس) Bentley Infinite Intense 

Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP (رایحه ی خاصی داره ، امکان پسند نکرذن رایحه هست ،ولی در صورت پسند عالیه ، مخصوص روزای سردسال ، ماندگاری خوبی هم دارد)

Mercedes Benz Man Private #مرسدس بنز من پرایوت Mercedes Benz Man Private 

در پاسخ به alireza .xx :

Dark Rebel Rider #جان وارواتوس دارک ربل ریدر Dark Rebel Rider (کمی از یک تومن بالاتره ولی رایحه خاص و خوشبوبیی داره ، تلخی و شیرینی رو همزمان داره ، بوی کت چرمی که روش شکلات تلخ مالیده باشی میده ، شیشه زیبایی هم داره که دیدن همون شبشه اش وقتی کادو رو باز میکنه سورپرایزشون میکنه، ماندگاری متوسط ، کلا این رنج قیمتی پرفورمنس خفن تقریبا نداریم)

Tres Nuit #آرماف ترس نویت Tres Nuit 

CK One Shock for Men #کالوین کلین وان شوک مردانه (سی کی وان شاک) CK One Shock for Men (ماندگاری متوسطی داره ، اگه از عطرای شیرین خوشتون نمیاد روش خط قرمز بکشید ، یه تم مربای البالو توی بستر فلفلی و علوفه سیگار داره ، حجم۲۰۰ میل و قیمت هشتصد پون مثبتش، عطر کلاب ، مجلسی و رسمی نیست)

Bentley Infinite Intense #بنتلی اینفینیتی اینتنس (اینفینیت اینتنس) Bentley Infinite Intense 

Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP (رایحه ی خاصی داره ، امکان پسند نکرذن رایحه هست ،ولی در صورت پسند عالیه ، مخصوص روزای سردسال ، ماندگاری خوبی هم دارد)

Mercedes Benz Man Private #مرسدس بنز من پرایوت Mercedes Benz Man Private 

از این دو کار کدومو پیشنهاد میکنن؟

BENTLEY - Bentley Infinite Intense
john varvatos - Dark Rebel Rider

alireza .xx alireza .xx
1400/08/02
در پاسخ به Smiling angel :

از این دو کار کدومو پیشنهاد میکنن؟

BENTLEY - Bentley Infinite Intense
john varvatos - Dark Rebel Rider

والا من به سلیقه خودم دارک ربل ریدر را انتخاب میکنم ، ولی خب عطر یه چیز کاملا سلیقه ای و نمیشه دقیق نظر داد.

بخوام بین این دو مقایسه ای بزارم بنتلی بلحاظ پخش و ماندگاری نمره بهتری میگیره ولی خب رایحه اش پنجاه پنجاه و سیف و عامه پسند نیست ،پس اصلا خرید بدون تستش را پیشنهاد نمیکنم ،البته ممکن با سلیقه همسر محترم شما همخوانی داشته باشد ولی نمیخوام مدیون بشم  و عطر پرریسکی را پیشنهاد بدم .

دارک ربل ریدر بلحاظ پخش و ماندگاری نمره کمتری از بنتلی میگیره ، بلحاظ رایحه با اینکه کاملا سیف نیست ولی از بنتلی عامه پسند تر هست .

توی ذهنتوی بوی چرم دودی را که یه نمه شیرینی وانیل و کاکائو تلخ روش مالیدن را تجسم کنید تا حدودی دارک ربل براتون بازسازی میشه .

از بین مواردی که پیشنهاد دادم ، بنتلی اینفینتی اینتنس و ارماف عطرای کم ربسک تری هستند،،،، ولی شخصا با اینکه دارک ربل پخش و ماندگاری متوسطی دارد بیشتر میپسندم و رایحه ی خاص و جالبی داره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟