انتخاب برای خانوم ۴۰ ساله ، تلخ و چوبی

سلام. روز شما بخیر.

لطفا برای خانم حدودا 40 ساله عطر پیشنهاد بدید.عطرهای تلخ و چوبی رو خیلی می پسندم.

ممنون

alireza .xx alireza .xx
1400/07/27
در پاسخ به شادی امامی :

ممنون از پیشنهادتون. تمام دیروز توی سایت عطر افشان چرخیدم و نظرات رو خوندم. واقعیت اینه که علیرغم اینکه خیلی عطر دوست دارم ولی به نظرم توی انتخاب عطر مناسب خودم موفق نبودم و معمولا شیشه عطرهام نصفه استفاده میشن. تنها عطری که تا آخرش استفاده کردم #دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014 (ادکت) بوده. نظرات مربوط به عطرهایی که پیشنهاد دادید رو هم خوندم. اکثرا به نظر میاد برای مراسم رسمی مناسب هستند. من برای استفاده روزانه و محل کار میخوام. پخش بو و ماندگاری برام مهمه تا 5 تومن هم میتونم هزینه کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. 

برای محل کار عطرای گرین ، نرولی طور ، وایت فلورالها که حس سفیدی و تمیز بودن را تداعی میکنند گزینه های بهتری هستند، تمیز بودن بمعنای بوی صابون داشتن نیست .

Petite Cherie #آنیک گوتال پتیت چری Petite Cherie 

#تامفورد وایت سود (این عطر در عین طناز بودن و زنانگی، در بطن یه کاریزمای خاصی داره ، بخوام تشبیه کنم بانو مهتاب کرامتی ، هم با تیپ رسمی همخوانی داره هم با تیپای بیزنس کژوال )

Annick Goutal Neroli #آنیک گوتال نرولی Annick Goutal Neroli 

#بولگاری تایگار

در پاسخ به alireza .xx :

برای محل کار عطرای گرین ، نرولی طور ، وایت فلورالها که حس سفیدی و تمیز بودن را تداعی میکنند گزینه های بهتری هستند، تمیز بودن بمعنای بوی صابون داشتن نیست .

Petite Cherie #آنیک گوتال پتیت چری Petite Cherie 

#تامفورد وایت سود (این عطر در عین طناز بودن و زنانگی، در بطن یه کاریزمای خاصی داره ، بخوام تشبیه کنم بانو مهتاب کرامتی ، هم با تیپ رسمی همخوانی داره هم با تیپای بیزنس کژوال )

Annick Goutal Neroli #آنیک گوتال نرولی Annick Goutal Neroli 

#بولگاری تایگار

سپاسگزارم

ممنون از پیشنهادتون

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟