بهترین کارهای دیزاینری مردانه

سلام دوستان
وقت همگی بخیر
لطفاً بفرمائید که طبق تجربه شما بهترین کارهای مردانه ی دیزاینری از لحاظ لوکس بودن و زیبایی رایحه و قدرت پخش مناسب و البته عامه پسند بودن کدوم کارها هستن (هم خنک و هم گرم) پیشاپیش ممنون از محبتتون

لووه 001 مردانه

باربری لاندن

اگوییست شنل اوریجینال و پلاتینیوم

اولفکتیو اومبغ ایندیگو

Mahyar Mahyar
1400/07/25

انتخاب سه تا با توجه به تنوع بالا و جذابیت بسیاری از محصولات کار سختیه ولی در هر صورت سه انتخاب من اینا هستن:

-دیور اوم پارفم

-دیور اوم اینتنس

-آرامیس هاوانا

با سلام سوال خیلی کلی ای هستش ولی به هر حال انتخاب های بنده این هاست و به نظرم سیف هستن

دیور آکوا فارنهایت (که در کمال تاسف تولید نمیشه)پس به جاش دیور هوم اینتنس رو انتخاب میکنم

شنل آلور هوم اسپورت 

بلو شنل او د پارفوم

در مورد پخش و موندگاری هم اون نسخه هایی ک من داشتم هوم اینتنس عالی بود و شنل ها هم متوسط رو به بالا بودن و راضی کننده

در پاسخ به ارژنگ بوترابی :

لووه 001 مردانه

باربری لاندن

اولفکتیو اومبغ ایندیگو

ممنون از راهنماییتون آقا ارژنگ

در پاسخ به Mahyar :

انتخاب سه تا با توجه به تنوع بالا و جذابیت بسیاری از محصولات کار سختیه ولی در هر صورت سه انتخاب من اینا هستن:

-دیور اوم پارفم

-دیور اوم اینتنس

-آرامیس هاوانا

لطف کردین مهیار جان

در پاسخ به Mahdi chavoshi :

با سلام سوال خیلی کلی ای هستش ولی به هر حال انتخاب های بنده این هاست و به نظرم سیف هستن

دیور آکوا فارنهایت (که در کمال تاسف تولید نمیشه)پس به جاش دیور هوم اینتنس رو انتخاب میکنم

شنل آلور هوم اسپورت 

بلو شنل او د پارفوم

در مورد پخش و موندگاری هم اون نسخه هایی ک من داشتم هوم اینتنس عالی بود و شنل ها هم متوسط رو به بالا بودن و راضی کننده

تشکر آقا مهدی راستش کلی سوال کردم که به نتیجه ی بهتری برسم چون زمانی که از یه آدم عطر باز بخوای به صورت کلی و در نظر گرفتن همه ی آیتم ها چندتا کار معرفی کنه قطعا واسه من آماتور که فقط دنبال خوش بو بودن هستم کمک بزرگی میکنه

در پاسخ به Mahyar :

-دیور اوم پارفم

-دیور اوم اینتنس

-آرامیس هاوانا

تشکر از لطف شما

در پاسخ به ارژنگ بوترابی :

لووه 001 مردانه

باربری لاندن

اولفکتیو اومبغ ایندیگو

ممنون از محبتتون دوست عزیز

Atrafshan logo
عطرافشان