alireza .xx alireza .xx
43
1400/07/18

انتخاب شما برای قرارهای رمانتیک ؟

با سلام و عرض ادب خدمت اقایون و بانوان محترم عطرافشانی .

لطفا سه گزینه برتر که از نظر شما مناسب محیط های رمانتیک و عاشقانه هست را نام ببرید .

alireza .xx alireza .xx
1401/04/08
در پاسخ به Navid :

پشنهاد خودتونو نگفتید

درود نویدجان ، راستش من برای اینجور موارد عطرهای گرم و نیمه شبرین با پرفورمنس پایین انتخاب میکنم ، اگرم پرفورمنس خوب باشد سه پاف بیشتر استفاده نمیکنم ، عطرهایی که وانیل ، قهوه ،کهربا ، صندل ، جاسمین و هل نت های غالب آنها هستند معجزه میکنند ، در استفاده روزانه اصلا متوجه این خصوصیت نخواهی شد اما در جای مناسبش واقعا مناسبن  .

وایت فلورالهایی که با سیوت یا ختن همراه شده اند ، چاکت و قهوه ای که با تنباکوی علفی و لابدانوم پوشیده شده ، اکوردهای پودری زنبق و حاسمین که با چرم و مشک همراه میشن ، اکورد امبری و چرمی با ته مایه ی انیمالیکِ سیوت و... همه اینا میتونن فضایی گرم و رمانتیک را رقم بزنن .

پلی بوی وی آی پی فورهیم 

مایکل جوردن لجند 

بای کیلیان سینگل مالت 

alireza .xx alireza .xx
1401/04/08
در پاسخ به سالار كلوچه :

مون نوم مجدا

علاوه بر خود يار اطرافيان هم عاشق ت ميشن 😉

درود سالار جان ، دست روی گزینه خوبی گذاشتی .

یک عطر یونیکس و تاپ که از رُز otto ترکیشِ داماسک استفاده کرده ، رزِ این عطر زیبا و عالی توی یک بسترِ امبری ، فلفلی و بالزامی باز و با پرده ای اینسنسی احاطه میشه.

ترکیه با اینکه به اندازه ایران گل رز ندارد اما بعداز بلغارستان دومین تامین کننده otto ( رز بدست امده با روش تقطیر ) و ابسولوت رز ( با روش استخراج ) است .

شرکت iff امریکا در مزارع ترکیه سرمایه گذاری کرده ، یعنی رز رو از مزارع ترکیه برداشت و در همونجا توسط متخصصانش با روش تقطیر یا کانکریت ، ناب ترین روغن و ابسولوت رز را بدست میارن ، البته کیفیت داماسکِ بلغاری بالاتره و برای ما ایرانیا بیشتر واریته سنتیفولیا پسندیده است .

خوشبختانه در برخی شهرهای شمال شرقی و شمال غربی کشور دستگاههای پیشرفته اسانس گیری وارد شده و چندسالی است که بخشی از رز کاشان و... را با روش کانکریت استخراج میکنند که بهترین کیفیت را دارد  ، اما هنوز هم بخش عمده ای از گل رز را با روش های سنتی تقطیر اسانس گیزی میکنند که بخاطره برخورد مواد معطره  با آب ، بخش عمده ای از بوی گل از بین میره .

Navid Navid
1401/04/09
در پاسخ به alireza .xx :

درود نویدجان ، راستش من برای اینجور موارد عطرهای گرم و نیمه شبرین با پرفورمنس پایین انتخاب میکنم ، اگرم پرفورمنس خوب باشد سه پاف بیشتر استفاده نمیکنم ، عطرهایی که وانیل ، قهوه ،کهربا ، صندل ، جاسمین و هل نت های غالب آنها هستند معجزه میکنند ، در استفاده روزانه اصلا متوجه این خصوصیت نخواهی شد اما در جای مناسبش واقعا مناسبن  .

وایت فلورالهایی که با سیوت یا ختن همراه شده اند ، چاکت و قهوه ای که با تنباکوی علفی و لابدانوم پوشیده شده ، اکوردهای پودری زنبق و حاسمین که با چرم و مشک همراه میشن ، اکورد امبری و چرمی با ته مایه ی انیمالیکِ سیوت و... همه اینا میتونن فضایی گرم و رمانتیک را رقم بزنن .

پلی بوی وی آی پی فورهیم 

مایکل جوردن لجند 

بای کیلیان سینگل مالت 

ممنونم بابت توضیح فوق‌العاده ات. مرسی. علی جان اگه برای این فصل بخوای عطری انتخاب کنی که نظر و توجه دیگران رو جمع کنی چی پیشنهاد میدی؟

Hani Hani
1401/04/31

نمیدونم از نظر علم رایحه شناسی انتخاب هام درست بوده واسه شرایط رومانتیک یا نه😁

اما بازخورد خیلی خوبی گرفتم ازشون☺️

مخصوصا 2 مورد اول

ysl بلک اپیوم فلورال شاک

هیستوریز د پارفومز توبروز 3 

اینیشیو سایکدلیک لاو

alireza .xx alireza .xx
1401/05/01
در پاسخ به Hani :

نمیدونم از نظر علم رایحه شناسی انتخاب هام درست بوده واسه شرایط رومانتیک یا نه😁

اما بازخورد خیلی خوبی گرفتم ازشون☺️

مخصوصا 2 مورد اول

ysl بلک اپیوم فلورال شاک

هیستوریز د پارفومز توبروز 3 

اینیشیو سایکدلیک لاو

درود بانو عرض ادب و احترام 🌹🙏 .

گزینه سوم رو تست نداشتم اما دو گزینه ابتدایی عطرهای خیلی خوبی برای چنین قرارهایی هستند ، فلورال شاک اپیوم بوی گلی فروتی و شیرین جذابی دارد ، رگه های شیرین وانیلی و کافی مانند در بطن گل و میوه اغواگر میشه ، البته در استفاده روزانه و یا میهمانی شاید خیلیا بگن این یک عطر معمولیه اما در یک محیط رمانتیک همون رگه های شیرین و گلی ادمو قلقلک میده و دقیقا اون حس اغواگرش نمایان میشه🙃 .

هیستوریز د پارفومز توبروز 3 که مریم رو دارد ، مریم در این عطر به زیبایی و به اندازه کار شده که همین سبب شده حس و حالی محرک در بطن داشته باشد .

توصیه میکنم مارفا از ممو پاریس را هم تست کنید .

گزینه های خوبی پیشنهاد دادید 🙏

Hani Hani
1401/05/01
در پاسخ به alireza .xx :

درود بانو عرض ادب و احترام 🌹🙏 .

گزینه سوم رو تست نداشتم اما دو گزینه ابتدایی عطرهای خیلی خوبی برای چنین قرارهایی هستند ، فلورال شاک اپیوم بوی گلی فروتی و شیرین جذابی دارد ، رگه های شیرین وانیلی و کافی مانند در بطن گل و میوه اغواگر میشه ، البته در استفاده روزانه و یا میهمانی شاید خیلیا بگن این یک عطر معمولیه اما در یک محیط رمانتیک همون رگه های شیرین و گلی ادمو قلقلک میده و دقیقا اون حس اغواگرش نمایان میشه🙃 .

هیستوریز د پارفومز توبروز 3 که مریم رو دارد ، مریم در این عطر به زیبایی و به اندازه کار شده که همین سبب شده حس و حالی محرک در بطن داشته باشد .

توصیه میکنم مارفا از ممو پاریس را هم تست کنید .

گزینه های خوبی پیشنهاد دادید 🙏

سلام و عرض ادب جناب آقای علیرضا 

ممنون از توضیحاتتون 

چشم حتما تست میکنم 🙏🙏😊😊

alireza .xx alireza .xx
1401/05/08
در پاسخ به Hani :

سلام و عرض ادب جناب آقای علیرضا 

ممنون از توضیحاتتون 

چشم حتما تست میکنم 🙏🙏😊😊

خواهش میکنم .

چشمتون روشن 🙏

alireza .xx alireza .xx
1401/10/26

درود خانوم صبا وقت بخیر 🙏

گزینه اول عالیه👌👌

پیشنهاد میکنم این گزینه هارو تست کنید .

ویکتوریا سکرت اسکندلوس ، زرجف داما بیانکا ، لنکوم عود بوکت ( فضای سربسته دو پاف ).

شاپور K شاپور K
1401/10/27

مارلی پگاسوس و دیور ساواج  و بلو شنل پارفوم امتحان کردم خوب جواب داده 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟