مقایسه عطر

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عطر افشانی من

دوستان شما بین آمواژ اینترلود و تام فورد توسکان لیدر کدوم رو انتخاب می‌کنید؟.             

mehrdad mehrdad
1400/07/08

برای خودم اینترلود

در پاسخ به mehrdad :

برای خودم اینترلود

ممنون♥️

alireza .xx alireza .xx
1400/07/09

هردو گزینه عطرای خوش ساخت و البته خاص هستند و رایحه شون عامه پسند نیست ، مناسب روزای سرد زمستان ، هرکدام فضای متفاوتی داره، اینترلود حس و حال بخوری و افیونی داره و توسکان لدر بوی کاپشن های چرمی که یه نمه تمشک روش مالیده باشی ....

توسکان لدر را بیشتر پسند میکنم ولی این کاملا سلیقه ای و ممکن برای خیلیا انتخاب اینترلود باشه .

در پاسخ به alireza .xx :

هردو گزینه عطرای خوش ساخت و البته خاص هستند و رایحه شون عامه پسند نیست ، مناسب روزای سرد زمستان ، هرکدام فضای متفاوتی داره، اینترلود حس و حال بخوری و افیونی داره و توسکان لدر بوی کاپشن های چرمی که یه نمه تمشک روش مالیده باشی ....

توسکان لدر را بیشتر پسند میکنم ولی این کاملا سلیقه ای و ممکن برای خیلیا انتخاب اینترلود باشه .

ممنون♥️

Gevik Gevik
1400/07/12

با توجه به اینکه این دو عطر هیچ سنخیتی با هم ندارند و هر دو هم روایح خاص و سختپوشی دارند،بنده توسکان لدر را ترجیح میدم...چون اینترلود واقعا خیلی سخت پوشه و در دمای معتدل هم حتی امکان  استفاده اش کمه....ولی توسکان علیرغم همه پسند نبودنش بتز در مقایسه از اینترلود خوش بازخورد تره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟