عطر مردانه مجلسی

سلام دوستان وقت بخیر 

شما برای مجالس خاص و رسمی چه عطری رو پیشنهاد میکنید؟؟

من خودم آمپر پرزیدنت داشتم ولی تموم شد،عطر خوبی بود ولی می‌خوام یه چیز جدید رو امتحان کنم................ممنون

سلام وقت بخیر. به نظرم عطرای تلخ واسه جاهای رسمی خیلی بهترن و با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما ، بهتره گرم و تلخ استفاده کنید. کارهای برند تام فورد ( توسکان لدر و عود وود و توباکو عود و...) به نظرم مناسب باشن که البته گرون هم هستن. خودم توسکان لدر و عود وود رو استفاده کردم و یکی از یکی بهتر( ولی توسکان لدر کمی سنگین تره باشه فکر کنم ولی عود وود هم خیلی شیک و رسمی و باکلاسه). 

اینترلود و اپیک و ممویر از برند امواج عالین. 

دیویدوف زینو و کارون یاتاقان هم خوبن و از عطرای کلاسیک هستن و طبعشون گرمه و قیمت خیلی مناسب تری دارن. پوران هوم هم عالیه و عطر مورد علاقه شخص محمدرضا شاه بوده. 

عطرهای رسمی و شیک زیادن ولی الان درست حضور ذهن ندارم.

راستی برند ناسوماتو رو فراموش نکن( بلک افغان، دورو، هندوگراس و بلامیژ و ...)

ممنون از راهنماییتون

alireza .xx alireza .xx
1400/06/20

#تامفورد ایتالین سایپرس 

Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven  (اگه با قیمتش مشکلی نداشته باشید یکی از بهترین کارای مجلسی و خاص، مهمترین امتیازه مثبت اینکار این که در عین اینکه رایحه خاصی داره ولی بسیار شیک و عامه پسنده، یه جنتلمن واقعی....)

Polo #رالف لورن پولو سبز Polo  (رایحه آشنایی داره ولی یکی از خوبای مجلسی و البته مناسب تیپ جوان نیست)

Cuir Vetiver #ایو روشه کویر وتیور Cuir Vetiver 

Vetiver Fatal #آتلیه کلن وتیور فتال Vetiver Fatal 

Leather Blend #دیویدوف لدر بلند Leather Blend 

Laylati #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی Laylati 

Ombre Noire #لالیک آمبر نویر Ombre Noire 

شخصا بهترین گزینه رو کیلیان استریت و ایتالین سایپرس میدونم .

در پاسخ به alireza .xx :

#تامفورد ایتالین سایپرس 

Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven  (اگه با قیمتش مشکلی نداشته باشید یکی از بهترین کارای مجلسی و خاص، مهمترین امتیازه مثبت اینکار این که در عین اینکه رایحه خاصی داره ولی بسیار شیک و عامه پسنده، یه جنتلمن واقعی....)

Polo #رالف لورن پولو سبز Polo  (رایحه آشنایی داره ولی یکی از خوبای مجلسی و البته مناسب تیپ جوان نیست)

Cuir Vetiver #ایو روشه کویر وتیور Cuir Vetiver 

Vetiver Fatal #آتلیه کلن وتیور فتال Vetiver Fatal 

Leather Blend #دیویدوف لدر بلند Leather Blend 

Laylati #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی Laylati 

Ombre Noire #لالیک آمبر نویر Ombre Noire 

شخصا بهترین گزینه رو کیلیان استریت و ایتالین سایپرس میدونم .

👍👍👏👏♥️♥️

در پاسخ به محمد سماوات :

ممنون از راهنماییتون

خواهش میکنم در خدمتم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟