انتخاب عطر گرم مردانه

سلام خدمت همه دوستان..  من عطری با طبع گرم تا ۱ میلیون برای مصرف روزانه و رسمی میخواستم اگه برای دوستان ممکنه منرو راهنمایی کنند ممنون میشم با تشکر

alireza .xx alireza .xx
1400/06/19

ریان تردیشن وایلد۲

CK One Shock for Men #کالوین کلین وان شوک مردانه (سی کی وان شاک) CK One Shock for Men (پرفورمنس متوسطی دارد ولی در صورت پسند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده روزانه ست چون با قیمتی حدوده هشتصد تومن صاحب عطری با حجم دویست میل خواهید شد، رایحه تنباکوییش بیسی البالوطور داره و سعی کنید قبل خرید تست کنید ،در کل میشه گفت رایحه عامه پسندی داره و مناسب تیپ جوان)

Jaguar Classic Gold #جگوار کلاسیک گلد Jaguar Classic Gold 

Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP (خریدش بدون تست ریسک داره)

​​

Fatimah Fatimah
1400/06/19

سلام...تو ‌رنج قیمت مد نظرتون لاین encre noir از لالیک تقریبا بی رقیبه از نظر رایحه،عملکرد، همه پسند بودن و بازخورد..

Encre Noire #لالیک انکر نویر (لالیک مشکی) Encre Noire 

Encre Noire A L'Extreme #لالیک انکر نویر ال اکستریم (لالیک مشکی انک نواغ اکستریم) Encre Noire A L'Extreme 

Ombre Noire #لالیک آمبر نویر Ombre Noire  این کار هم عطر شیکیه و نسبت به دوتای قبلی یکم خاص تر و رسمی تره...

در پاسخ به alireza .xx :

ریان تردیشن وایلد۲

CK One Shock for Men #کالوین کلین وان شوک مردانه (سی کی وان شاک) CK One Shock for Men (پرفورمنس متوسطی دارد ولی در صورت پسند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده روزانه ست چون با قیمتی حدوده هشتصد تومن صاحب عطری با حجم دویست میل خواهید شد، رایحه تنباکوییش بیسی البالوطور داره و سعی کنید قبل خرید تست کنید ،در کل میشه گفت رایحه عامه پسندی داره و مناسب تیپ جوان)

Jaguar Classic Gold #جگوار کلاسیک گلد Jaguar Classic Gold 

Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP (خریدش بدون تست ریسک داره)

​​

ممنونم علی آقا لطف کردید

در پاسخ به Fatimah :

سلام...تو ‌رنج قیمت مد نظرتون لاین encre noir از لالیک تقریبا بی رقیبه از نظر رایحه،عملکرد، همه پسند بودن و بازخورد..

Encre Noire #لالیک انکر نویر (لالیک مشکی) Encre Noire 

Encre Noire A L'Extreme #لالیک انکر نویر ال اکستریم (لالیک مشکی انک نواغ اکستریم) Encre Noire A L'Extreme 

Ombre Noire #لالیک آمبر نویر Ombre Noire  این کار هم عطر شیکیه و نسبت به دوتای قبلی یکم خاص تر و رسمی تره...

ممنونم لطف کردید

سلام. من بهتون دیویدوف زینو پیشنهاد میکنم که یه عطر کلاسیک و گرم و تلخه( ۶۰۰تا۷۰۰ تومن). اگر هم خواستید یه خورده بیشتر پول بدید کارون یاتاقان هم خوبه(۱۳۰۰ تا۱۴۰۰). این دو تایی که گفتم هر دو از عطرای کلاسیک و قدیمی هستن و البته خاص پسند به نظر من، شاید هر کسی نپسنده

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟