Amelie Amelie
9
1400/06/01

فقط یک عطر برای این موقعیت ها

سلام دوستان

وقتتون به شادی و نیکی

یه سوال تقریبا سخت :)

اگر بخواید برای موقعیت‌های زیر یک و فقط یک عطر پیشنهاد بدید، اون عطر چیه؟

-عطر روزانه برای بهار

-عطر روزانه تابستون

-عطر روزانه پاییز و زمستون

-عطر مهمونی

-عطر برای محل کار

ممنون♥️

Hediye Hediye
1400/06/01

سلام.چون فرمودید روزانه من عطرهای قیمت مناسب رو در نظر گرفتم.برای روزانه بهار عطری مانند اویدنس ایوروشه.هالوین پشن یا هالوین مجیک.

روزانه تابستان من لالیک لامور رو انتخاب میکنم.یا یکی از عطرهای لاگوست که الان اسم دقیقش یادم نیست.یا بنتون کالرز دبلو

عطر پاییز و زمستان من یکم برام انتخاب روزانه سخته.چون ممکنه زود دلم رو بزنه.ولی خودم الیه سب پرفیوم و میدنایت رز لانکوم برای زمستان مناسبن.لالیک سولیل و ورساچه اروس و دیلان بلو به نظرم معتدلن برای پاییز خوبن. عطری مثل نارسیسو فورهر رو هم برای مهمانی میپسندم.

عطر محل کار هم‌که فعلا کرونا هست و همه ماسک دارن(البته شوخی است و برای دل خودمون بیشتر عطر میزنیم).😆

Hediye Hediye
1400/06/01

البته من بیشتر از یک عطر گفتم.

برای سرکار هم بولگاری امنیا کریستال

alireza .xx alireza .xx
1400/06/02

Daisy #مارک جاکوبز دیسی (دیزی) Daisy  (بهار)

Light Blue for Women #دولچه گابانا لایت بلو زنانه Light Blue for Women  (تابستون)

Delina #پارفومز د مارلی دلینا Delina  (پ و ز )

Victoria Secret Night #ویکتوریا سکرت نایت زنانه Victoria Secret Night  (مهمانی )

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal  (برای محیط کار عطرای ملایم و عامه پسند گزینه های مناسبی تری هستند و استفاده از عطرای خاص، تند و تیز با پرفورمنس قوی ممکن سبب آزار اطرافیان بشه)

گزینه های زیادی میشه برای هر کدام پیشنهاد داد ولی سعی کردم چند مورد که قیمتهای مناسبی دارند و بلحاظ رایحه شیک و عامه پسندن اسم ببرم ،امیدوارم مفید باشه .

Fatimah Fatimah
1400/06/02

سلام آملی جان امیدوارم خوب باشی :) همون طور که گفتی جواب سختی داره، مخصوصا که من و خیلیای دیگه اینجا تنوع طلبیم تو این مساله :)) ولی رندوم با اولین چیزایی که به ذهنم میاد یه کلکسیون میسازم  :

بهار: Jour d'Hermes #هرمس ژور دهرمس Jour d'Hermes 

تابستان: Summer Essence #دیوید یورمن سامر اسنس Summer Essence 

پاییز: Kelly Caleche #هرمس کلی کالش Kelly Caleche  

زمستان: Narciso Rouge #نارسیسو رودریگز نارسیسو رژ Narciso Rouge 

محل کار: 1881 Cerruti women #چروتی 1881 زنانه 1881 Cerruti women 

بینشون هم قیمت مناسب هست هم نامناسب، هم همه پسند هست هم خاص ... درود بر تو ؛) 

Amelie Amelie
1400/06/04
در پاسخ به Hediye :

سلام.چون فرمودید روزانه من عطرهای قیمت مناسب رو در نظر گرفتم.برای روزانه بهار عطری مانند اویدنس ایوروشه.هالوین پشن یا هالوین مجیک.

روزانه تابستان من لالیک لامور رو انتخاب میکنم.یا یکی از عطرهای لاگوست که الان اسم دقیقش یادم نیست.یا بنتون کالرز دبلو

عطر پاییز و زمستان من یکم برام انتخاب روزانه سخته.چون ممکنه زود دلم رو بزنه.ولی خودم الیه سب پرفیوم و میدنایت رز لانکوم برای زمستان مناسبن.لالیک سولیل و ورساچه اروس و دیلان بلو به نظرم معتدلن برای پاییز خوبن. عطری مثل نارسیسو فورهر رو هم برای مهمانی میپسندم.

عطر محل کار هم‌که فعلا کرونا هست و همه ماسک دارن(البته شوخی است و برای دل خودمون بیشتر عطر میزنیم).😆

ممنونم هدیه‌ی عزیز🌿

Amelie Amelie
1400/06/04
در پاسخ به alireza .xx :

Daisy #مارک جاکوبز دیسی (دیزی) Daisy  (بهار)

Light Blue for Women #دولچه گابانا لایت بلو زنانه Light Blue for Women  (تابستون)

Delina #پارفومز د مارلی دلینا Delina  (پ و ز )

Victoria Secret Night #ویکتوریا سکرت نایت زنانه Victoria Secret Night  (مهمانی )

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal  (برای محیط کار عطرای ملایم و عامه پسند گزینه های مناسبی تری هستند و استفاده از عطرای خاص، تند و تیز با پرفورمنس قوی ممکن سبب آزار اطرافیان بشه)

گزینه های زیادی میشه برای هر کدام پیشنهاد داد ولی سعی کردم چند مورد که قیمتهای مناسبی دارند و بلحاظ رایحه شیک و عامه پسندن اسم ببرم ،امیدوارم مفید باشه .

چه نازن🥰 مرسی🌹

Amelie Amelie
1400/06/04
در پاسخ به Fatimah :

سلام آملی جان امیدوارم خوب باشی :) همون طور که گفتی جواب سختی داره، مخصوصا که من و خیلیای دیگه اینجا تنوع طلبیم تو این مساله :)) ولی رندوم با اولین چیزایی که به ذهنم میاد یه کلکسیون میسازم  :

بهار: Jour d'Hermes #هرمس ژور دهرمس Jour d'Hermes 

تابستان: Summer Essence #دیوید یورمن سامر اسنس Summer Essence 

پاییز: Kelly Caleche #هرمس کلی کالش Kelly Caleche  

زمستان: Narciso Rouge #نارسیسو رودریگز نارسیسو رژ Narciso Rouge 

محل کار: 1881 Cerruti women #چروتی 1881 زنانه 1881 Cerruti women 

بینشون هم قیمت مناسب هست هم نامناسب، هم همه پسند هست هم خاص ... درود بر تو ؛) 

ممنونم فاطیما جان

قلوب متصله ♥️♥️♥️

Amelie Amelie
1400/06/04

ممنونم شقایق عزیز🌹

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟