کیفیت عطرهایی که با فرمول عطر های خارجی تو ایران ساخته میشن

بعضی از شرکت های ایرانی آزمایشگاه تولید عطر دارن و ادعا دارن که با فرمولاسیون نزدیک به عطر اصلی راحیه ها رو تولید میکنن. مثلا برند های دیور و شنل و برند های معروف دیگه. یکی از این شرکت ها که من دیدم اسمش .... سایتشون ..... هست. کسی نظری راجب اینجور شرکت های عطرسازی و کیفیت کارشون داره و اگه شرکت های دیگه هم میشناسین معرفی کنید. قیمتشون به صرفه است از نظر کیفیتی نظرتن چیه اگه تجربه ایی داشتین راهنمایی کنید. ممنون

alireza .xx alireza .xx
1400/05/04

هر شرکتی ادعا کرد خودش کپی سازی را انجام میده شک نکنید خالی بندی ، همونطور که گفتم اینا از یه سری شرکت خارجی که کارشون تولید اسانسِ، مواد را تهیه و رقیق سازی میکنن، من تعجب میکنم که بعضیا باورشون اینع خوده شرکتی ها صفرتا صد کار را تولید میکنن و مثلا خودشان اسانس را بصورت طبیعی یا سنتتیک بدست میارن، در حالیکه اصلا اینطور نیست و اینا اسانس خالص و کپی شده را سفارش میدن و رقیق میکنن ، البته کیفیت شرکت های تولید کننده اسانس هم متفاوته ،یه سری اماراتی و پاکستانی و یه سری فرانسه ، بعضیاشون بقدری فاجعه هستن که حتی نمیشه در حد تست استفاده کرد چون بشدت زننده و نامرغوبن و این مدل بی کیفیت  حداقل حداقل ضررش در دراز مدت مختل کردن وپایین اوردن قدرت بویایی عطربازه .

ماشالله الان که شرکتی ها قیمتاشون همچین ارزان هم نیست و دارن هفتصد هشتصد به بالا میفروشن خب شما با هشتصد تا یک تومن از برندایی مثل سی کی، دانهیل، آزارو، دیویدوف ،لالیک و... خیلی کارای خوبی رو میتونید تهیه کنید، و خیالتان راحت عطری خریدین که تحت نظارت های ایفرا بوده .

متاسفانه بغضیا که تازه وارده دنیای عطر میشن هر چیزی که اسمش عطر باشه را تست میکنن و نمیدونن اگه اون عطر اسانسش یا نوع حلالش نامرغوب و غیراستاندارد باشه به مرور سیستم و قدرت بویایی اش را مختل وضعیف میکنه.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟