Amelie Amelie
9
1400/04/31

عطر با بوی رز قرمز

سلام دوستان عطرافشانی

وقتتون بخیر

میبینین وقتی رز قرمز رو بو میکنین، یه بوی گل به همراه سبزی برگهاش رو استشمام می کنین؟ عطری رو میشناسین با این ویژگی؟

ممنونم💚

alireza .xx alireza .xx
1400/05/01

بایردو رز نویر (بهترین عطر رزی که تست داشتم، رایحه رز کاملا لایت شده و حس گلاب نداره، درکنارش فضای سبز گلدار رو هم که اشاره کردین داره)

5bcdc0728f9b60GSS2RF-tUL5akYxS4uv.jpg #بولگاری اومنیا کریستالین (بلگاری امنیا کریستال) Omnia Crystalline  (گل رز نداره ولی حس سبز گلدار شاخ و برگ گل رو داره، بهترین کار لاین امنیا)

Fatimah Fatimah
1400/05/01

سلام💜

نمیدونم چقدر به مقصودت نزدیکه ولی دو تا از کارای رزی که رز توشون بدون مزاحمت نت های گرم و شیرین خودنمایی میکنه لوبین گریست(بسیار معصوم و رُزی) و ولنتینو رز ورده بود تو کارایی که تست کردم. ژیوانشی هم یه فلنکر ل اُ ان رز از لاین وری ارسیستیبل قبلا ریلیز کرده بود که اونم بگی نگی ممکنه مورد قبول باشه البته فک کنم لیمیتد ادیشن بود...

راستش، من باب گل رز و پیونیِ خیلی فرش و خیس میس دیور بلومینگ بوکه هم مطرح بود ولی رز اونقدر که پیونی نقش افرینی میکنه، برجسته نیست و خب پرفورمنسشم ضعیفه و به قیمتش نمی ارزه...

Grisette #لوبین گریست Grisette 

Valentino Donna Rosa Verde #والنتینو دونا رز ورد Valentino Donna Rosa Verde 

Very Irresistible L'Eau en Rose #جیونچی وری ایرسیستیبل لئو ان رز Very Irresistible L'Eau en Rose 

چون گل رز تازه مد نظر بود اینا بفکر رسیدن فقط. اگرم بوی رز خشک شده هم میپسندی، هرمس کلی کلش هم خیلی رزیه باکیفیتیه.

Amelie Amelie
1400/05/01
در پاسخ به alireza .xx :

بایردو رز نویر (بهترین عطر رزی که تست داشتم، رایحه رز کاملا لایت شده و حس گلاب نداره، درکنارش فضای سبز گلدار رو هم که اشاره کردین داره)

5bcdc0728f9b60GSS2RF-tUL5akYxS4uv.jpg #بولگاری اومنیا کریستالین (بلگاری امنیا کریستال) Omnia Crystalline  (گل رز نداره ولی حس سبز گلدار شاخ و برگ گل رو داره، بهترین کار لاین امنیا)

خیلی ممنونم🌹

Amelie Amelie
1400/05/01

ممنونم فاطیما جان، چه جذاب بنظر میرسن🌹♥️

Amelie Amelie
1400/05/01
در پاسخ به Maary :

مرسی🥰

Amelie Amelie
1400/05/01
در پاسخ به Fatimah :

سلام💜

نمیدونم چقدر به مقصودت نزدیکه ولی دو تا از کارای رزی که رز توشون بدون مزاحمت نت های گرم و شیرین خودنمایی میکنه لوبین گریست(بسیار معصوم و رُزی) و ولنتینو رز ورده بود تو کارایی که تست کردم. ژیوانشی هم یه فلنکر ل اُ ان رز از لاین وری ارسیستیبل قبلا ریلیز کرده بود که اونم بگی نگی ممکنه مورد قبول باشه البته فک کنم لیمیتد ادیشن بود...

راستش، من باب گل رز و پیونیِ خیلی فرش و خیس میس دیور بلومینگ بوکه هم مطرح بود ولی رز اونقدر که پیونی نقش افرینی میکنه، برجسته نیست و خب پرفورمنسشم ضعیفه و به قیمتش نمی ارزه...

Grisette #لوبین گریست Grisette 

Valentino Donna Rosa Verde #والنتینو دونا رز ورد Valentino Donna Rosa Verde 

Very Irresistible L'Eau en Rose #جیونچی وری ایرسیستیبل لئو ان رز Very Irresistible L'Eau en Rose 

چون گل رز تازه مد نظر بود اینا بفکر رسیدن فقط. اگرم بوی رز خشک شده هم میپسندی، هرمس کلی کلش هم خیلی رزیه باکیفیتیه.

ممنون فاطیما جان، چه جذاب به نظر می‌رسن 🌹♥️

Hediye Hediye
1400/06/07
در پاسخ به alireza .xx :

بولگاری امنیا عالیه

شکوه شکوه
1400/10/12

عطر کارتیربایسر ول دقیقا بوی گل تازه همراه با چمن تازه وخیس خوردس

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟