کدومو میپسندید؟

از بین عطرهای زیر کدومو استفاده کردید و میزان رضایتتون از رایحه پخش بو و ماندگاری عطر چطور بوده؟

جیوانچی اودموزل

گابریل شنل

اکلت

کرید اونتوس

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه از قیمتشون هم چیزی میدونید حتما بگید ❤

alireza .xx alireza .xx
1400/04/29

بدون در نظر گرفتن قیمت خب اونتوس یه سروگردن از بقیه حداقل سرتر ولی خب با اینکه رایحه اش واقعا خوشبو ولی بشدت همه گیر شده و  بنظرم ارزش نداره هشت نه میلیون هزینه کنی برای عطری که صدها کپی از پنجاه هزاری تا چندمیلیونی ازش زدن.

گابریل شنل مناسب بانوان میانسال به بالاس و رایحه تقریبا سیفی داره ولی با اون قیمت که فکرکنم سه چهار تومن باشع خیلی کارای بهتری میشه خرید.

از بین این سه گزینه برای خانومای بیست تا سی سال بنظرم اکلت نسبت به قیمتش بهتره ، شما با هفتصد هشتصد تومن صاحب عطری پربازخورد میشید، 

بنظرم اکلت نسبت به قیمتش یکی از بهترین عطرای زنونه ست ، در کناره اکلت جنیفر استیل جز عطرای خیلی خوب زیر نهصد تومن.

در پاسخ به alireza .xx :

بدون در نظر گرفتن قیمت خب اونتوس یه سروگردن از بقیه حداقل سرتر ولی خب با اینکه رایحه اش واقعا خوشبو ولی بشدت همه گیر شده و  بنظرم ارزش نداره هشت نه میلیون هزینه کنی برای عطری که صدها کپی از پنجاه هزاری تا چندمیلیونی ازش زدن.

گابریل شنل مناسب بانوان میانسال به بالاس و رایحه تقریبا سیفی داره ولی با اون قیمت که فکرکنم سه چهار تومن باشع خیلی کارای بهتری میشه خرید.

از بین این سه گزینه برای خانومای بیست تا سی سال بنظرم اکلت نسبت به قیمتش بهتره ، شما با هفتصد هشتصد تومن صاحب عطری پربازخورد میشید، 

بنظرم اکلت نسبت به قیمتش یکی از بهترین عطرای زنونه ست ، در کناره اکلت جنیفر استیل جز عطرای خیلی خوب زیر نهصد تومن.

خودم هیچ کدوم از این عطرهارو نداشتم فقط با معرفی دوستان و اشنایان خواستم برای خودم و همسرم خرید کنم حالا هزینه ی بالاش هم یه مشکله برای سالگردمون ادکلن درهم خریدم ولی همسرم میگه بوی این ادکلن بهت نمیشینه 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟