آماتور آماتور
13
1400/03/31

راهنمایی و کمک

راهنمایی و کمک لطفاً

سلام دوستان من مرتضی هستم و تازه با این سایت آشنا شدم یه راهنمایی از دوستان مطلع میخواستم من خیلی در مورد عطر ها آشنایی ندارم و نیاز به راهنماییتون دارم

من یه عطر خوب واسه جلسات کاری نیاز دارم که بتونه در بدو ورود به جلسه یک هیچ جلو بندازتم توی مذاکره و کمی قدرتم رو افزایش بده با راهنمایی چنتا از دوستان من یه ورتوس 200 میل خریدم ولی خیلی بوش رو دوست نداشتم بیشتر شبیه بوی ورق های کیم اصلی سابق هستن و به پیشنهاد دوست دیگری یدونه گریمسون ایزل قرمز گرفتم که اون شاید بد نباشه ولی بازم جواب گوی اون چیزی که میخوام نیست عطری که خودم خیلی بهش علاقه داشتم 212 men نقره ای بود که دیگه بوش تغییر کرده و بوی چند سال پیشش رو نداره و البته نمیدونم اصلا بدرد کاری که میخوام میخوره یا نه و در حال حاضر برای مصارف روز مره از givenchy pour home زرشکی و dior home sport استفاده میکنم گفتم شاید سلیقمم بدونید بد نباشه ولی کارایی الان از سلیقه واسم مهم تره به ترتیب به بوهای تلخ . ترش . گرم و شیرین علاقه دارم و معمولا یا لباس رسمی تیره می‌پوشم و یا تیشرت ساده و کتون رنگهای رسمی و سنگین و ساسبند هم از بچگی جز جداناشدنی از لباسهای من بوده تلاش کردم کامل توضیح بدم تا اساتید این فن بتونن بهترین کمک و راهنمایی رو بکنن 

پیشاپیش تشکر میکنم از کمک و راهنماییتون ممنون

In The Dark In The Dark
1400/03/31

دیور - هوم پارفوم

جووی - پرایوت لیبل

جووی - اینسیدنت دیپلماتیک

آماتور آماتور
1400/03/31
در پاسخ به In The Dark :

دیور - هوم پارفوم

جووی - پرایوت لیبل

جووی - اینسیدنت دیپلماتیک

ممنون از پاسخ گوییتون اینها رو به ترتیب نوشتید 

alireza .xx alireza .xx
1400/04/01

باتوجه به عطرایی که پسندداشتی ونمونه هایی که پسند نداشتی مشخصه که عطرای خنک وملایم باروایه چوبی مشکی وسیتروسی را پسندمیکنی وخیلی باعطرای گرم وشرقی میانه خوبی نداری،،،بااین تفاسیر بهتره چندگزینه خنک وسیف پیشنهادداد که هم به سلیقه تون نزدیک و هم برای روزای گرم پیش رو مناسب..پیشنهادا از قیمت پایین شروع تابرسه به قیمت چهارپنج تومن.

Bright Neroli #فراری برایت نرولی Bright Neroli (قیمت مناسب،وگزینه ای عالی برای این فصل)

Bentley Azure #بنتلی آزور Bentley Azure  

Infinite EDT #بنتلی اینفینیتی تویلت Infinite EDT 

He Wood #دسکوارد2 هی وود (قهوه ای) He Wood  

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway  

60469075211b1vCFDC0T9jBCAJ7tPGu4H.jpg #گرلن لهوم لو بویسی Guerlain L'Homme L'Eau Boisée  

Orion #تیزیانا ترنزی اوراین Orion 

​​​Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto  

آماتور آماتور
1400/04/01
در پاسخ به alireza .xx :

باتوجه به عطرایی که پسندداشتی ونمونه هایی که پسند نداشتی مشخصه که عطرای خنک وملایم باروایه چوبی مشکی وسیتروسی را پسندمیکنی وخیلی باعطرای گرم وشرقی میانه خوبی نداری،،،بااین تفاسیر بهتره چندگزینه خنک وسیف پیشنهادداد که هم به سلیقه تون نزدیک و هم برای روزای گرم پیش رو مناسب..پیشنهادا از قیمت پایین شروع تابرسه به قیمت چهارپنج تومن.

Bright Neroli #فراری برایت نرولی Bright Neroli (قیمت مناسب،وگزینه ای عالی برای این فصل)

Bentley Azure #بنتلی آزور Bentley Azure  

Infinite EDT #بنتلی اینفینیتی تویلت Infinite EDT 

He Wood #دسکوارد2 هی وود (قهوه ای) He Wood  

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway  

60469075211b1vCFDC0T9jBCAJ7tPGu4H.jpg #گرلن لهوم لو بویسی Guerlain L'Homme L'Eau Boisée  

Orion #تیزیانا ترنزی اوراین Orion 

​​​Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto  

سلام و ممنون از پاسخ گوییتون عطر های که معرفی کردید رو من برسی کردم و همگی عطر های معمولی و روزانه بود فکر کنم نتونستم منظورم رو درست بیان کنم من یه عطر خاص نیاز دارم صرفا برای جلسات خاص کاری که بتونه اونجا کمکم کنه از لحاظ قدرت و اصلا به سلیقه من لطفا توجه نکنید فقط خاص باشه و قدرتمند یکی از دوستان بلک افغان رو توصیه کرد ولی برسی کردم توی همین سایت و متوجه شدم اون عطر هم بوی عامیانه ای پیدا کرده و دیگه نمیتونه ذهن افراد کنار رو درگیر کنه و مثلا کمی اعتبار بیشتر واست تولید کنه

محمد محمد
1400/04/01

بنده عطر تام فورد تاسکن لدر رو بهت پیشنهاد میکنم. اگر هم یه چیز متفاوت تر توی همین سبک میخوای با قیمت کمتر و پخش قوی تر، رساسی لایقوم

آماتور آماتور
1400/04/01
در پاسخ به محمد :

بنده عطر تام فورد تاسکن لدر رو بهت پیشنهاد میکنم. اگر هم یه چیز متفاوت تر توی همین سبک میخوای با قیمت کمتر و پخش قوی تر، رساسی لایقوم

ممنون از شما 

alireza .xx alireza .xx
1400/04/01
در پاسخ به آماتور :

سلام و ممنون از پاسخ گوییتون عطر های که معرفی کردید رو من برسی کردم و همگی عطر های معمولی و روزانه بود فکر کنم نتونستم منظورم رو درست بیان کنم من یه عطر خاص نیاز دارم صرفا برای جلسات خاص کاری که بتونه اونجا کمکم کنه از لحاظ قدرت و اصلا به سلیقه من لطفا توجه نکنید فقط خاص باشه و قدرتمند یکی از دوستان بلک افغان رو توصیه کرد ولی برسی کردم توی همین سایت و متوجه شدم اون عطر هم بوی عامیانه ای پیدا کرده و دیگه نمیتونه ذهن افراد کنار رو درگیر کنه و مثلا کمی اعتبار بیشتر واست تولید کنه

خاص،اداری،شکیل واتو کشیده جوری که واقعا اطرافیان شمارویک جنتلمن ببینند...

Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven  رایحه ش هم خوشبو وهم خاص،من تاحالا شبیهش را توعطرای عامیانه که عموم مردم مصرف میکنن ندبدم،،،

دوست عزیز سلام

عطرهایی که آقای علی ( این د دارک ) بهتون پیشنهاد دادند برای منظور شما بهترین اند . دنبال عطر دیگری نباشید .

دیپلماتیکِ جووی و دیور اوم پارفوم و پرایوت لیبل جووی به نظر من به ترتیب بهتر هستند . 

پرایوت لیبل رو ممکن است کمتر به شما کمک کند در حالیکه اگر مدیر جلسه باشید برای شما از همه بهتر و در اولویت خواهد بود ! 

انتخاب عطر تا این حد مشکل و دقیق است !

موفق باشید

آماتور آماتور
1400/04/04
در پاسخ به کامبیز سخی :

دوست عزیز سلام

عطرهایی که آقای علی ( این د دارک ) بهتون پیشنهاد دادند برای منظور شما بهترین اند . دنبال عطر دیگری نباشید .

دیپلماتیکِ جووی و دیور اوم پارفوم و پرایوت لیبل جووی به نظر من به ترتیب بهتر هستند . 

پرایوت لیبل رو ممکن است کمتر به شما کمک کند در حالیکه اگر مدیر جلسه باشید برای شما از همه بهتر و در اولویت خواهد بود ! 

انتخاب عطر تا این حد مشکل و دقیق است !

موفق باشید

بسیار ممنون و سپاسگزارم از راهنماییتون

آماتور آماتور
1400/04/04
در پاسخ به alireza .xx :

خاص،اداری،شکیل واتو کشیده جوری که واقعا اطرافیان شمارویک جنتلمن ببینند...

Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven  رایحه ش هم خوشبو وهم خاص،من تاحالا شبیهش را توعطرای عامیانه که عموم مردم مصرف میکنن ندبدم،،،

ممنون از پاسختون

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟