بدبو ترین عطری که تا حالا دیدید چی بوده؟

دوستان البته با احترام به سلایق تجربه تون رو بیان کنید.

سلام

به نظر من هیچ عطری بدبو نیست فقط اختلاف سلیقه هاست.

حتی یک نفر هم میتونه در دوره های مختلف زندگی سلیقش تغییر کنه.

با این حال در جواب سوال حضرتعالی باید خدمتتون عرض کنم؛

سمپل دیور فارنهایت رو خریداری کردم و پسندیدم.

بعد نسخه ۲۰۰ میل رو خریدم که زمین تا آسمون متفاوت بود.

گازوییل فراوان

شد دیگه

Maary Maary
1400/03/25

عطرkemi از kemi blending magic

وای بوی پهن خیلی شیرین میده. انگار گوسفنده قبلش کلی پشمک خورده بوده :))  دقیقا تو طویله نشستیم داریم شیرینی و شکلات میخوریم...فضاش اینه:))

در پاسخ به Maary :

عطرkemi از kemi blending magic

وای بوی پهن خیلی شیرین میده. انگار گوسفنده قبلش کلی پشمک خورده بوده :))  دقیقا تو طویله نشستیم داریم شیرینی و شکلات میخوریم...فضاش اینه:))

بله متاسفانه سبک طویله ای هم داره برا خودش سبکی میشه ظاهرا. 

امپر کوبیسم 

متنفرم از ته دل😐

سرافرازی عزیز

بدون گزافه من تا بحال عطر بدبو ندیدم . البته برخی روایح یا تک نت ها هستند که ممکن است بدبو بنظر آیند اما در ادغام با دیگر روایح و حصول محصولی که همان عطر باشد آنهم پس از کلی آزمون و خطا و پرس و جو و رای گیری دیگر بدبو نخواهد بود .

مشکل اینجاست که برخی استفاده کنندگان محصولی را تهیه میکنند که بنا به دلیل و مقصودی خاص و برای عده ای خاص ساخته شده که اغلب اتفاقا کارهای سخت سازی هم هستند یا هنری را به نمایش میگذارند که اغلب هم در دسته ی نیش ها طبقه بندی میشوند و بر به مشکل میخورند .

عطاران بخوبی این را میدانند و همین است که پیدا کردن عطری بد بو در دسته ی دیزاینرها واقعا سخت است .

برخی اوقات هم اشتباهی پیش می آید . کشف اسانسی جدید و استفاده از آن قبل از پیمودن زمان و آزمون و خطا ممکن است مشکل ساز شود . این را در مقاله ای خواندم .

یک چیز جالب دیگر هم بگویم که خواندم . برای دامداران استرالیا و نیوزلند و هلند عطرهایی به سفارش ساختند که رایحه انیمال و طویله ای قوی داشت . البته برای بویایی ما !

آنها این رایحه را درک نمیکنند چون در حس بویایی آنان ادغام شده در طول زمان اما اگر در عطرشان نباشد دیگر نت ها را نیز با اشکال دریافت خواهند کرد ! و ایضا برای تمام مشاغل مشابه که چندین سال با یک رایحه ی خاص سروکار دارند . مثل کفاشان دباغان شیرینی پزان و ...

این مطلب یکی از جالبترین مطالبی بود که خواندم و اگر کسی این مورد را درک کند خیلی از سوالهایش پاسخ داده میشود که بازار هدف هر عطر کجاست .

ضمنا از معرفی عطرهای مشابه ارزان ممنونم جوان .

پاینده باشی

در پاسخ به علی شهرابی :

سلام

به نظر من هیچ عطری بدبو نیست فقط اختلاف سلیقه هاست.

حتی یک نفر هم میتونه در دوره های مختلف زندگی سلیقش تغییر کنه.

با این حال در جواب سوال حضرتعالی باید خدمتتون عرض کنم؛

سمپل دیور فارنهایت رو خریداری کردم و پسندیدم.

بعد نسخه ۲۰۰ میل رو خریدم که زمین تا آسمون متفاوت بود.

گازوییل فراوان

شد دیگه

سلام.
همیشه سمپل مرجع مطمئن تری برای تست یک رایحه هست و احتمال تقلب در سمپل ناچیزه، چون صرفه اقتصادی نداره (البته بعید نیست سمپل عطرهای گرون هم تقلبی شون به بازار بیاد).
بنابراین با توجه به اختلاف رایحه 200 میل و سمپل، باید شک کنید به اصالت عطر 200 میل.

بدبویی در عطرها حد پایین نداره،  مخصوصا در بین عطرهای کپی و سینتتیک.
اما در بین عطرهای گرون قیمت و برندهای معروف هم کارهای ضعیف و بد  فراوان وجود داره. چون به هر حال همه اینها ساخته بشر هست.
منطقی تر این هست که بدی و ضعف یک عطر  با توجه به انتظاری که از برند و قیمت عطر داریم درنظر گرفته بشه.
گرلن بویس میستریوکس یکی از غیرقابل تحمل ترین عطرها برای من هست.

در پاسخ به کامبیز سخی :

سرافرازی عزیز

بدون گزافه من تا بحال عطر بدبو ندیدم . البته برخی روایح یا تک نت ها هستند که ممکن است بدبو بنظر آیند اما در ادغام با دیگر روایح و حصول محصولی که همان عطر باشد آنهم پس از کلی آزمون و خطا و پرس و جو و رای گیری دیگر بدبو نخواهد بود .

مشکل اینجاست که برخی استفاده کنندگان محصولی را تهیه میکنند که بنا به دلیل و مقصودی خاص و برای عده ای خاص ساخته شده که اغلب اتفاقا کارهای سخت سازی هم هستند یا هنری را به نمایش میگذارند که اغلب هم در دسته ی نیش ها طبقه بندی میشوند و بر به مشکل میخورند .

عطاران بخوبی این را میدانند و همین است که پیدا کردن عطری بد بو در دسته ی دیزاینرها واقعا سخت است .

برخی اوقات هم اشتباهی پیش می آید . کشف اسانسی جدید و استفاده از آن قبل از پیمودن زمان و آزمون و خطا ممکن است مشکل ساز شود . این را در مقاله ای خواندم .

یک چیز جالب دیگر هم بگویم که خواندم . برای دامداران استرالیا و نیوزلند و هلند عطرهایی به سفارش ساختند که رایحه انیمال و طویله ای قوی داشت . البته برای بویایی ما !

آنها این رایحه را درک نمیکنند چون در حس بویایی آنان ادغام شده در طول زمان اما اگر در عطرشان نباشد دیگر نت ها را نیز با اشکال دریافت خواهند کرد ! و ایضا برای تمام مشاغل مشابه که چندین سال با یک رایحه ی خاص سروکار دارند . مثل کفاشان دباغان شیرینی پزان و ...

این مطلب یکی از جالبترین مطالبی بود که خواندم و اگر کسی این مورد را درک کند خیلی از سوالهایش پاسخ داده میشود که بازار هدف هر عطر کجاست .

ضمنا از معرفی عطرهای مشابه ارزان ممنونم جوان .

پاینده باشی

ارادتمندم جناب سخی.مطلب جالبی بود.ممنون.

گلی گلی
1400/03/28

گرلن عود اسنشیال

گرلن سانتال رویال

با سلام. عطر پوران هوم.مخصوصا نت اولش که فکر کنم انفجار اسطخدوس ه و بطرز وحشتناکی خشن و بدبوست. شما تا حالا کارون پوران هوم رو دیدین؟ همون عطری که شیشه سبز داره و به عطر شاه فقید، معروفه. خیلی دوست دارم نظر شما و دیگران رو راجع به این عطر بدونم.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟