میزان اهمیت بازخورد عطر

سلام به همه دوستان عزیز و کادر گرامی مجموعه عطر افشان:

سوال من اینه:  میزان بازخورد عطرتون از طرف اطرافیان چقدر  براتون اهمیت داره و تا چه اندازه در انتخاب یک عطر برای شما تاثیر داره؟؟

شاد و سالم باشین همگی

در پاسخ به 🄼🄾🄽🄰 :

سلام و عرض ادب.

راستش بازخورد اطرافیان برای من خیلی اهمیت داره.  اگر عطری بهم بشینه و حال اطرافیانم رو خوب کنه ، واقعا حس خوبی میگیرم:) 

میدونم که درک میکنید، اون لحظه ای که وارد جمعی میشیم و در بدو ورود به رسم ادب ، سلام و احوال پرسی میکنیم و گاهی با دست دادن وگاهی با روبوسی ، ‌نزدیک عزیزان و دوستانمون میشیم و طرف مقابل ،یه نفس عمیق میکشه و میگه: به به! ...چه بوی خوبی !...

چه لذت عمیقی است...:)

اصولا اون عطرهایی که ازشون بازخورد مثبت میگیرم رو تکرار میکنم و اونایی که واسم بازخورد نداره یا بازخورد منفی داره رو میذارم واسه تنها بودنم ، حالا یا داخل منزل ،یا بیرون:)

سلام و روز خوش مونای عزیز:

اول از همه ممنونم از پاسختون

صد البته همینطور هست که فرمودین. من هم وقتی شخصی از عطری که پوشیدم لذت می بره و تمجید و تعریف میکنه واقعا خوشحال میشم.

یقینا تکرار کردن عطر های پربازخورد ( بازخورد مثبت) کاری معقولانه به نظر میرسه ولی شخصا عطر های خاص و عجیب رو هم تکرار میکنم و گاها در جمع و یا به صورت آفیشال نیز استفاده میکنم.😃

شاد باشی دوست خوبم

با سلام و درود به جناب شوشتری 

من برام هیچ اهمیتی نداره از اونجایی که اصلا عطر نمیزنم و اون رو هنری میپسندم صرفا در تنهایی و با خودم...ولی اگر جمع ؛جمع دوستان مجرب و با سلیقه عطر افشانی باشه عطری که دوست دارم رو میزنم و میشینیم تا صبح در موردش صحبت میکنیم...در کل عطر نمیپوشم شاید اشتباه میکنم ولی از دید من عطرای سیف اغلب عطر های عمیقی نیستند که بخوام اونارو بزنم و بیرون برم و صرفا یه بوی خوش باشه برای دماغ های نا آشنا که اصن نمیدونن برای چی این بو مثلا خوبه ...جز ناخوشایندی چیزی نداره...

دانیال دانیال
1402/11/26

بازخورد مثبت قطعا در درجات اول انتخاب عطر برای من هستش ...اگر هم مثبت نباشه حداقل موجب آزار دیگران نشه

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟