رایحه مورد علاقه و رایحه منفور شما کدامند ؟

سلام اساتید عطرافشانی

اولا لطفا همه دوستان جوابی برای سوال قبلی بدهند که عطر زندگی شما کدام است . سوال مهمی است . عطرهای فاخر را هویدا میکند علاوه بر سلیقه شما و از دوستانی که مشارکت کردند سپاس فراوان عرض کنم . و این سوال فقط سلیقه شما را هدف دارد و دوستان میتوانند بر اساس آن عطرهایی را بهم معرفی کنند .

واما هر جسمی اعم از مایع و جامد وگاز و... رایحه ای دارد .تلویزیون روشن یک رایحه دارد خاموش اش یک رایحه !

اما منظور سوال من فقط روایح مورد استفاده در عطرهاست. هر کدام شما عزیزان حتما یک رایحه را در عطرها دوست تر دارید و از یکی تنفر .این دو را بفرمائید .

به ترتیب عشق و تنفر 

خودم تنباکو و آنغوزه

عشق گاردنیا 

تنفر فریزیا 

مرسی از سوال خوبتون

درود کامبیز جان 

من عاشق روایح دودی و چرمی و مشروبی هستم در تاریک ترین وجه خود و با روایح پودری خیلی ارتباطی نمیگیرم . مثلا روایحی که زنبق و مشک شدید در اونها دخیل باشه . 

In The Dark In The Dark
1400/03/09

مورد علاقه : چرم ، زنبق ، وتیور ، پچولی ، Myrhh ، petitgrain

مورد نفرت : مشک 

Maary Maary
1400/03/10

من یه دونه نمیتونم بگم با عرض معذرت

وانیل  رز   لیلاک  چای   هل  مشک   هلو   انجیر   مرکبات و نتهای اکواتیک و گرین رو خیلی دوست دارم

از اوسمانتوس و فریزیا متنفرم

از پچولی و عود در اکثر موارد بدم میاد

سلام:

منم عاشق روایح فلزی، ایزو سوپر آی ، پچولی اون هم توی بالاترین دوز به کار رفته ، کندر ، روایح معدنی -آکواتیک هستم و از رایحه خاصی نفرت ندارم.

پیروز باشید همگی دوستان عزیزم و ممنونم از سوال جالب جناب سخی

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام:

منم عاشق روایح فلزی، ایزو سوپر آی ، پچولی اون هم توی بالاترین دوز به کار رفته ، کندر ، روایح معدنی -آکواتیک هستم و از رایحه خاصی نفرت ندارم.

پیروز باشید همگی دوستان عزیزم و ممنونم از سوال جالب جناب سخی

سلام سعیدجان صبح بخیر، اقا گفتین پچولی بالاترین دوز کار لیگنو از ژغوبوام رو حتما تست کنید اگه تست نکردین . کار جالب و جدیدیه و بمب پچولیه یجورایی 

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام سعیدجان صبح بخیر، اقا گفتین پچولی بالاترین دوز کار لیگنو از ژغوبوام رو حتما تست کنید اگه تست نکردین . کار جالب و جدیدیه و بمب پچولیه یجورایی 

امیر جان سلام و ممنونم از پیشنهادت حتما اینکار  و aer از آنجلا رو که گفتی تست خواهم کرد.

Amelie Amelie
1400/03/11

عشق: نمی‌دونم.

نفرت: پچولی.

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

امیر جان سلام و ممنونم از پیشنهادت حتما اینکار  و aer از آنجلا رو که گفتی تست خواهم کرد.

سلام سعید جان مخلصم . لیگنو شدیدا کار خاصیه و واقعا باید عاشق پچولی باشی . خیلیم قویه و ارزونم هست حوالی ۲ . البته ۳۰ میل هست و اکستریت و پرفورمنس بمب

Fatimah Fatimah
1400/03/12

عشق: نت خاصی نیست، ترکیب نت ها میتونه عاشقم کنه:))) ولی نت چرم به صورت اختصاصی برام لذت بخشه تو عطرا، حتی اگه کلیت عطر رو نپسندم(مثل لپنتر)

نفرت: طالبی-روایح شور و اکواتیک- فریزیا و نیلوفر ابی، کشمران

بطور کلی از نت های عطرای دریایی و خیس خوشم نمیاد.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟