فرشته فرشته
15
1400/03/02

عطر خاص تابستونی

با سلام خدمت تمام دوستان عطر باز و گرامی

به دنبال یه عطر مناسب تابستونی برای یه خانم ۳۴ ساله طراح گرافیک و تا حدودی درونگرا هستم. خیلی از عطرهای دیزاینری رو امتحان کردم و خودم عطر  womanity, light blue intense, ysl libre و تعداد زیادی دستریز و سمپل دیزاینری دارم اما واقعا هیچ کدومشون گمشده من نیستن! اخیرا عطر یونیسکس accento از برند sospiro رو امتحان کردم و خیلی خوشم اومد ولی مشکلی که باهاش داشتم پخش و ماندگاری کمی که داشت بود. از دوستان عزیز ممنون میشم اگه عطری تو همین استایل حالا چه نیش چه دیزاینر بمن معرفی کنند.

فرشته فرشته
1400/03/02

اینم میخواستم اضافه کنم که چندان طرفدار عطرهای صابونی نیستم و اینکه بیشتر عطر شیرین ولی نه خیلی شیرین مد نظرم هست مثل همین accento که یه شیرینی نرمی داره که بیستر حس زنانگی می‌گیرم ازش اما حیف از موندگاری کمش!

سلام دوست عزیز:

پیشنهاد من به شما :

Beach Hut Woman #آمواج بیچ هات وومن Beach Hut Woman 

Fathom V #بیوفرت لندن فاتوم وی Fathom V 

اما تاکید بسیار زیادی روی آمواج بیچ هات دارم به لحاظ مختصر کارکتری از خودتون شرح دادید.

سلام مجدد:

راستش این کاری که معرفی میکنم خیلی از نظر پرفومنس قوی نیست که با تعداد پاف بیشتر میشه جبران کنید این نقیصه رو ولی رایحه ای بسیار خاص و پویا و هنری  داره

Panorama #الفکتیو استودیو پانوراما Panorama 

Maary Maary
1400/03/02

سلام فرشته عزیز اکسنتو پخش و موندگاریش خوبه که...شاید مشامتون ازش پر میشه...من روی بقیه تستش کردم چندبار پخش و خط بوی کاملا واضحی داشت. گالووی مارلی رو هم تست کنید اگه امتحانش نکردید البته

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway 

فرشته فرشته
1400/03/03
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام دوست عزیز:

پیشنهاد من به شما :

Beach Hut Woman #آمواج بیچ هات وومن Beach Hut Woman 

Fathom V #بیوفرت لندن فاتوم وی Fathom V 

اما تاکید بسیار زیادی روی آمواج بیچ هات دارم به لحاظ مختصر کارکتری از خودتون شرح دادید.

ممنون از پیشنهادتون

راستش آمواژ بیچ هات وومن رو یه تست سرسری تو یه عطر فروشی کردم بنظرم خیلی خاص اومد ولی حتما سمپلش رو تهیه می‌کنم و تستش می‌کنم. مورد دوم رو هم حتما اگه سمپل یا دکانتش رو گیر آوردم حتما تست می‌کنم.

فرشته فرشته
1400/03/03
در پاسخ به Maary :

سلام فرشته عزیز اکسنتو پخش و موندگاریش خوبه که...شاید مشامتون ازش پر میشه...من روی بقیه تستش کردم چندبار پخش و خط بوی کاملا واضحی داشت. گالووی مارلی رو هم تست کنید اگه امتحانش نکردید البته

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway 

سلام ماری عزیز ممنون از پیشنهاد خوبی که کردین

چندتا از عطرهای زنانه مارلی رو تست کردم اما این کار رو فکر می‌کنم چون یونیسکس هست و فکر کردم شاید تم مردانه بیشتری داشته باشه تست نکرده بودم. بنظرت میتونه مناسب خانم ها هم باشه؟

فرشته فرشته
1400/03/03

ممنون از پیشنهاد خوبتون. کار دوم رو تست کردم و فکر می‌کنم یکم زمان میبره تا بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم چندبار دیگه هم باید تستش کنم. کار اول هم حتما تست می‌کنم ممنون.

سلام دوست عزیز ،

مارلی گلووی ، امواج اوپوس 8 ، کرید سیلورمونتین واتر ،ماجدا بکالی جی ای فت آن رو کلایر ، ترنزی کیرکه . اگر روایح اکواتیک رو میپسندین مگاماره گزینه بسیار قدری هست . در ضمن اکسنتو عطر ضعیفی نیست و پرفورمنس خوبی هم داره مخصوصا ماندگاری و دقت کنید که نسخه های فیکش بسیار زیاد هست . همچنین بدون تست هرگز خرید نکنید که متضرر نشید چون برخی کارها نیش هستند و به زمان نیاز دارند و ممکنه ارتباط نگیرید .

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟