فروش عطر استفاده شده

سلام خدمت دوستان

پیش اومده که یه عطر رو خریدم، خیلی کم ازش استفاده کردم و دیگه نمیخوام استفاده کنم

جایی هست که بشه این جور عطرها رو فروخت؟

ممنون

سایت دیوار یا شیپور

سلام دوست عزیز ،

یک سری کانال های تلگرامی و اینستاگرامی این کار رو انجام میدن اما مسئولیت و ریسک های خودش رو در برداره و در ثانی یجورایی عطر رو باید با قیمت بسیار پایینی به فروش برسونید تا خریداری باشه و از این رو اگر واقعا مصرف نمیکنید سعی کنید به دوستانتون با قیمت بهتری به فروش برسونید و یا هدیه بدین .

سلام : من هم دوتا از عطرام رو توی دیوار برای فروش گذاشتم ولی متاسفانه خیلی از آگهی های فیک و غیر عادی هست و به شخصه آدم گیج میشه از قیمت ها و تفاوتها که صد البته معلومه خیلی از کارها فیک هستند.

Kambiz Kambiz
1400/03/03

سلام جناب رشیدی، ارادت، اتفاقا بنده یه جای خیلی مطمئن سراغ دارم که باخیال راحت میتونین عطراتونو بفروشین و یا عطر دلخواهتونو، چه آکبند چه مصرف شده، با قیمت عالی و کاملا مطمئن از اورجینال بودنش بخرین، یه کانال تلگرامیه که اتفاقا پیج هم دارن و ادمین هم یه انسان کاملا درست و باکمالاته که هیچ سود مادی براش نداره و فقط بخاطر عشق به عطر، این کانال رو راه انداخته، اسم کانال {....} هست، اگه تو اینستا هم سرچ کنین "....." پیجشون میاد بالا،موفق باشید 

ببخشید اسم کانال و پیج اینستا رو متوجه نشدم، یه جوری راهنمایی کنید که بفهمم. ممنون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟