حمید حمید
15
1400/02/24

عطر با کیفیت و با پرستیژ تا سقف ۶ میلیون

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی.

بنده در بازه ۴ الی ۶، ۶ و خورده ای دنبال ی کار میگردم که حال خودمو خوب کنه. بازخورد بقیه برام اصلا مهم نیست. چیزهایی که برام مهمه حال خوبیه که ازش بگیرم و پخش و ماندگاری خوب و قوی ای که داشته باشه ( در سطح مگامار یا اون حدودا )

حقیقتش تجربه های ناموفقی دارم در این زمینه. عطرهایی مثل Xerjoff 1888 #زرجوف 1888 Xerjoff 1888 ​​​Terroni #اورتو پاریسی ترونی Terroni بلایند بای کردم که اصلا از بوشون خوشم نیومده. بنابراین دوست ندارم عطری که میگیرم تو این فضا باشه. دوست دارم سبک باشه و شیک و با پرستیژ (بنده ۲۸ ساله هستم و پوزیشنی تقریبا مدیریتی دارم در شرکت.)

حقیقتش ابتدا نظرم روی مگامار یا سمینالیس بود ( که جفتشون رو تست داشتم و ازشون خوشم اومد ) . اما این دو کار احساس میکنم اون پرستیژ لازم رو نداره. به همین دلیل دچار تردید شدم که شاید لازم باشه از بین jovoy یا آمواجی که تا حالا از هیچ کدوم کاری رو تست نداشتم یا رجیو از زرجوف کاری رو امتحان کنم. مخصوصا کارهایی مثل دیپلماتیک، ریممبر می، سایکلودیک و... 

حالا دوستان عزیز شما اگر پیشنهادی دارین از بین این برندها یا هر برند دیگه ممنون میشم بهم معرفی کنین.

کیفیت کار بسیار برام مهمه. تا جایی که اون معیار رو ترجیه میدم به حس خوبی که ازش میگیرم . دوست ندارم حس سنتتیک داشته باشه. همچنین دوست ندارم کار سنگین و خفه کننده ای مثل پرایوت لیبل باشه.

کارهایی که دارم ( سبک بوی بروتوس رو خیلییی دوست دارم.خیلی بهم آرامش میده. نمیدونم بوی چیه )

Brutus #اورتو پاریسی بروتوس Brutus 

Mefisto Gentiluomo #زرجف (زرجوف) مفیستو جنتیلومو Mefisto Gentiluomo 

Ambre Nue #آتلیه کلن آمبر نو Ambre Nue 

Blu Mediterraneo Fico di Amalfi #آکوا دی پارما بلو مدیترانو فیکو دی آمالفی Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 

alireza .xx alireza .xx
1400/02/25

برای فصل پیش رو که نمیشه عطرگرم پوشید،،درضمن امواج ها وجووی بااینکه عطرهای شاخصی دارندوبعضیاش برای خودم بسیارمحبوب هستندولی اصلاوابدا بدون تست قبلی سمتشان نرو چون اصلا رایحه سبک وسیفی ندارند، از امواج ها رفلکشن عامه پسندترهست البته نیازبه تست داره.

Dior Homme Cologne 2013 #دیور هوم کلن (دیور کولون مردانه) Dior Homme Cologne 2013  

Fiero #زرجوف فیرو Fiero  

5bcdc2f7cf066fF8F4noKVYE888s8MaVN.jpg #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

Patchouli #لورنزو ویلورسی پچولی Patchouli  

5bcdc09c7f0ccJgqsdnVNTTRbn5TTI9wo.jpg #تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم Grey Vetiver EDP  

Vetiver Fatal #آتلیه کلن وتیور فتال Vetiver Fatal  

El Born #کارنر بارسلونا ال بورن El Born  

Vetiver Geranium #کرید وتیور گرانیوم Vetiver Geranium   

Beloved for men #آمواج بیلاود( آمواژ بلاود) Beloved for men  

Reflection for Men #آمواج رفلکشن مردانه (آمواژ ریفلکشن) Reflection for Men 

Neroli Portofino #تام فورد نرولی پورتوفینو Neroli Portofino  

Straight to Heaven #بای کیلیان استریت تو هیون Straight to Heaven 

سلام

بنظرم این مبلغ هزینه ی کمی نیست حتما قبلش حضوری یا با دکانت تست کنین 

و اینکه در مورد رایحه خیلی من مثل دوستان با تجربه نیستم اما اگه پرستیژ و اصالت عطر واستون مهمه با کمی هزینه بیشتر ولی یه عطری که میتونه سالها نیاز شما رو جواب بده خیلی منطقی تر تا اینکه هر سال واسه چند عطر هزینه کنین

از بین دو برند روژا و فرانسیس کورکجان بسته به سلیقه خودتون یکیو انتخاب کنین...اکثر کارای این دو برند جنتلمن بودن و پرستیژ از صد متریش قابل لمس

حمید حمید
1400/02/26
در پاسخ به Kambiz :

سلام حمید خان عزیز، من باب سوالتون یه مقدار ابهاماتی هست، اول اینکه برای چه فصلی میخوایین؟ یا منظورتون یه عطر چهار فصله؟ دوما هم به نظر من اینکه میگین یه کاری میخوایین که حال خودتونو خوب کنه و بازخورد بقیه اصلا مهم نیست و با داشتن پخش بو و ماندگاری یکم تناقض داره، چون اگه برا حال خودتون میخوایین که دیگه نیازی به پخش غول آسا نداره و همین که خودتون رایحه شو حس کنین کافیه، منتها ماندگاریش رو میتونین با خرید عطری با غلظت پرفیوم به نهایتش برسونین، ولی اگه میخوایین همونطور که خودتون ازش لذت میبرین، اطرافیان هم حالشو ببرن، اونجا دیگه قضیه فرق میکنه و باید یه عطر با پخش حداقل خوب بگیرین که لازم نباشه اطرافیان بیان از نزدیک لباستونو بو کنن تا نظرشونو بگن، در ضمن اینکه برا محیط کار میخوایین یا مهمونی، برا دورهمی دوستانه یا جلسه کاری و ... رو هم عرض نکردین، پس لطفا این ابهامات رو برطرف کنین تا ببینیم چند چندیم، عزت زیاد،

سلام جناب کامبیز.  بیشتر برای محیطهای اداری میخوام که طبیعتا این محیط ها خنک هستند در فصول گرم و در فصول سرد هم دمای رفاه دارند. 

پخش بو هم درست میفرمایید. در نظر اول ممکنه تناقض باشه. اما من از عطر دنبال القای کاراکتر هستم. یعنی دوست دارم کاراکترم رو پخش کنم. و خوب طبیعتا ممکنه بعضی ها از این کاراکتر خوششون بیاد و برخی هم نه. بنابراین پخش بو برام از این حیث مهمه که بتونم کاراکتر القا کنم. منحقیقتش محیط کاریم دوستانه است در نهایت. با لول های کارشناس یا مدیر ارشد هم طرف هستم باز رابطه جدی و رسمی به اون شکل نیست. رابطه مملو از احترامه

حمید حمید
1400/02/26
در پاسخ به حسین صدقی :

سلام

بنظرم این مبلغ هزینه ی کمی نیست حتما قبلش حضوری یا با دکانت تست کنین 

و اینکه در مورد رایحه خیلی من مثل دوستان با تجربه نیستم اما اگه پرستیژ و اصالت عطر واستون مهمه با کمی هزینه بیشتر ولی یه عطری که میتونه سالها نیاز شما رو جواب بده خیلی منطقی تر تا اینکه هر سال واسه چند عطر هزینه کنین

از بین دو برند روژا و فرانسیس کورکجان بسته به سلیقه خودتون یکیو انتخاب کنین...اکثر کارای این دو برند جنتلمن بودن و پرستیژ از صد متریش قابل لمس

سلام اقای صدقی. ممنوونم بابت پیشنهادتون. کارهای روژا حقیقتا دیگه زیادی گرونه : دی.

فرانسیس کورکجان هم تعریف کارهای خنکش رو خیلی شنیدم. ولی درم ورد باکارات رژش متاسفانه تعاریف ضد و نقیض زیاد شنیدم. مثلا میگن بوی قند سوخته میده ! و خوب قیمتش هم زیاده. یعنی با اون هزینه میتونم دو تا کار نیش خوب بگیرم

حمید حمید
1400/02/26
در پاسخ به Amir Mohammad :

والا حمید جان همه کار رو میشه بلایند بای کرد به نظر من منتهی با این قیمت ها اگر بگیرید و خوشتون نیاد واقعا متضرر میشید . پس پیشنهاد میکنم حتما سمپلی دست ریزی چیزی ازش پیدا کنید و تست کنید و حتما مقداری بهش زمان بدین . حداقل یکی دو هفته مرتب تست کنید. واقعا رایحه کاملی داره . پخش متوسط و کنترل شده ای داره و ماندگاریشم خیلی خوبه . بخاطر همین برای محل کار بسیار شیک و رسمی و با پرستیژه.

اون موارد دیگه هم که گفتم رو به نظرم حتما تست کنید . مثلا ایریش لدر هم یکی از عطرای شیکی هست که واقعا برای محیط کار هم مناسب هست و همینطور مابقی موارد

اگر دست ریزی چیزی نتونستید از یه کار پیدا کنید در فرگرنتیکا پیام بدین 

بله حق با شماست جناب امیر محمد عزیز. فردا راهی وزا میشم و روی دستم تست میکنم. برای پوشش دادن مدت زمان هم هر سری از ی مغازه تست دیپلماتیک رو میگیرم :)))

حقیقتش پیدا کردم دستریز. ولی خوب امکان تست دارم از مغازه ها. نزدیک محل کارمه

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟