بالاترین پخش و ماندگاری

اساتید ارجمند عطرافشان

دوستی دارم مهندس معدن است

دیشب زنگ زد وسوالی پرسید . هرچند تاحدودی میتونم کمکش کنم اما بهتر دیدم از دانش و تجربه شما هم استفاده کنم تا جواب کاملتری بهش بدم . گفت : 

چون از صبح تا شب درون معدنم و بدنم تعریق داره و مجبورم برخی اوقات جهت امور اداری به دوایر دولتی مراجعه کنم دو عطر تابستانی و زمستانی میخواهم با رایحه ای تند و قدرتمند و پخش عالی و بالاخص ماندگاری اتمی !

تجربه و دانش شما اساتید بسیار در پاسخ این خواهش یاری دهنده است . سپاس فراوان

سلام کامبیز خان

برای عطرهای تابستانی میشه به موارد زیر اشاره کرد :

مگاماره اوتورپاریسی ، امواج ایمیتیشن ، امواج بیچ هات من ، ترنزی کیرکه ، ارباپورا ، سرجف فیرو ، مندیتوروزا سوت (south) ، مارلی گلووی ، شنل اگوییست پلاتینیوم ( نسخه های قدیمی ) ، لیتون اکسکلوسیف ، ترنزی اوریون ، فردریک مال کارنال فلوور

برای زمستان هم :

مانسرا رد توباکو ، جووی سایکودلیک ، ماسک تانگو ، کرید رویال عود ، اینترلود اعظم ، پگاسوس ، اورینتال عود از فرگرنس هاوس ، لورنزو پچولی ، سرجف 1888 ، ناساماتو بارائوندا ، دورو ، تامفورد توباکو وانیل ، اینیشیو عود فور گریتنس ، ترنزی اسپیریتو فیورنتینو ، لورن مازون امبر ماسکادین ، دیور عود اصفهان

البته جناب سخی مستحضر هستید که موارد صرفا من باب پرفورمنس لیست شدند و بسته به موقعیت کاریشون و شخصیتشون و بسته بودن فضا بهتره ریویوهاشون رو نگاهی بندازید و تست کنید تا مورد مناسب انشالله پیدا بشه

alireza .xx alireza .xx
1400/02/17

عطرای تابستانی انصافازرجف ها هم جوندارترهستند وهم سیتروس هایی تکراری که بوی پرتقال میده نیستند وبه زیبایی سیتروس هارو بانت های آروماتیک ترکیب وتوازن ایجادمیکنه،

Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto  

5bcdc2f7cf066fF8F4noKVYE888s8MaVN.jpg #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance  (ازبهترین کارای خنک سیتروسی اروماتیک) 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

Dior Homme Cologne 2013 #دیور هوم کلن (دیور کولون مردانه) Dior Homme Cologne 2013 (قدرت زرجف هارو نداره ولی رایحه لیموشیرازی روخیلی شفاف ارائه میده ودرگرماگرم تابستون حال ادموجامیاره) 

ازکارای گرم میشه به اینموارد اشاره کرد 

Layton #پارفومز د مارلی لیتون Layton  

Close Up #الفکتیو استودیو کلوز آپ Close Up  

5bcdc2f7b24caDQmmSEkF4Ouf1CSoOXO_.jpg #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos  

Palo Santo #کارنر بارسلونا پالو سانتو Palo Santo  

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum  

Voyage d'Hermes Parfum #هرمس وویاژ پرفیوم (وویاج دی هرمس پارفوم) Voyage d'Hermes Parfum 

حمید حمید
1400/02/17

با سلام.

آقای اسدی عزیز رنسانس خیلی پخش و ماندگاری که مد نظر دوستمون هست رو نداره واقعا. یعنی بین کارهای خنک نمیشه اون رو کاری با پخش و ماندگاری قوی در نظر گرفت.

alireza .xx alireza .xx
1400/02/17

رنسانس درمقایسه باعطرای خنک نمره خوبی میگیره،،،البته ایشون فرمودن جهت کارای اداری وبرای کار اداری پرفورمنس خیلی خفن مناسب نیست وگرنه درقسمت عطرای خنک وبخصوص عطرای گرم خیلی کارای قویتری هستندکه میشه نام برد .

alireza .xx alireza .xx
1400/02/17
در پاسخ به حمید :

با سلام.

آقای اسدی عزیز رنسانس خیلی پخش و ماندگاری که مد نظر دوستمون هست رو نداره واقعا. یعنی بین کارهای خنک نمیشه اون رو کاری با پخش و ماندگاری قوی در نظر گرفت.

درودحمیدجان

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام کامبیز خان

برای عطرهای تابستانی میشه به موارد زیر اشاره کرد :

مگاماره اوتورپاریسی ، امواج ایمیتیشن ، امواج بیچ هات من ، ترنزی کیرکه ، ارباپورا ، سرجف فیرو ، مندیتوروزا سوت (south) ، مارلی گلووی ، شنل اگوییست پلاتینیوم ( نسخه های قدیمی ) ، لیتون اکسکلوسیف ، ترنزی اوریون ، فردریک مال کارنال فلوور

برای زمستان هم :

مانسرا رد توباکو ، جووی سایکودلیک ، ماسک تانگو ، کرید رویال عود ، اینترلود اعظم ، پگاسوس ، اورینتال عود از فرگرنس هاوس ، لورنزو پچولی ، سرجف 1888 ، ناساماتو بارائوندا ، دورو ، تامفورد توباکو وانیل ، اینیشیو عود فور گریتنس ، ترنزی اسپیریتو فیورنتینو ، لورن مازون امبر ماسکادین ، دیور عود اصفهان

البته جناب سخی مستحضر هستید که موارد صرفا من باب پرفورمنس لیست شدند و بسته به موقعیت کاریشون و شخصیتشون و بسته بودن فضا بهتره ریویوهاشون رو نگاهی بندازید و تست کنید تا مورد مناسب انشالله پیدا بشه

امیرمحمد نازنین 

سلام

بله بله در جریانم .

همه چیز رو در نظر میگیرم و با تاکید بر پخش و ماندگاری براش نام میبرم

درود زیاد نازنین

در پاسخ به alireza .xx :

عطرای تابستانی انصافازرجف ها هم جوندارترهستند وهم سیتروس هایی تکراری که بوی پرتقال میده نیستند وبه زیبایی سیتروس هارو بانت های آروماتیک ترکیب وتوازن ایجادمیکنه،

Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto  

5bcdc2f7cf066fF8F4noKVYE888s8MaVN.jpg #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance  (ازبهترین کارای خنک سیتروسی اروماتیک) 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

Dior Homme Cologne 2013 #دیور هوم کلن (دیور کولون مردانه) Dior Homme Cologne 2013 (قدرت زرجف هارو نداره ولی رایحه لیموشیرازی روخیلی شفاف ارائه میده ودرگرماگرم تابستون حال ادموجامیاره) 

ازکارای گرم میشه به اینموارد اشاره کرد 

Layton #پارفومز د مارلی لیتون Layton  

Close Up #الفکتیو استودیو کلوز آپ Close Up  

5bcdc2f7b24caDQmmSEkF4Ouf1CSoOXO_.jpg #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos  

Palo Santo #کارنر بارسلونا پالو سانتو Palo Santo  

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum  

Voyage d'Hermes Parfum #هرمس وویاژ پرفیوم (وویاج دی هرمس پارفوم) Voyage d'Hermes Parfum 

دوست ارجمند علی اسدی عزیز

سلام

متشکرم و اتفاقا خودش و خانمش مشتریهای پروپا قرص دیور هستند .برای کار مایل به تنوع هست .

کارهای عالی ای معرفی کردی .سپاس

در پاسخ به alireza .xx :

رنسانس درمقایسه باعطرای خنک نمره خوبی میگیره،،،البته ایشون فرمودن جهت کارای اداری وبرای کار اداری پرفورمنس خیلی خفن مناسب نیست وگرنه درقسمت عطرای خنک وبخصوص عطرای گرم خیلی کارای قویتری هستندکه میشه نام برد .

حمید و علی اسدی عزیز ممنون

دوستمون صبح که عطر میزنه میخواد که تا عصر حضور قوی داشته باشه که اگر احیانا لابلای کاراش مراجعه به ادارات هم کرد عطرش شنیده بشه . بهش گفتم خب آقاجان دستریز همرات داشته باش میگه یادم میره اغلب ببرم یا اگرم بردم قبل ورود بزنم ! حواسم نیست و بعد که خارج میشم میگم نکنه بوی تعریق بدن میدادم !

میگه درجه اول ماندگاری وپخش

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟