راهنمایی انتخب عطر

سلام دوستان.

من در انتخاب عطر نیاز به راهنماییتون دارم. عطر جادور رو دوس دارم . اما دنبال عطر خاصتر و دلرباتری هستم. عطری که یکنواخت نباشه و حس کنجکاوی در پیدا کردن رایحه های متفاوت اون رو بده. خنک یا معتدل باشه و شیرین(نه زیاد شیرین) و شیک باشه.

ممنونم

In The Dark In The Dark
1400/02/10

من واقعا نمیدونم چرا مدیر یه سری پیام ها رو تایید میکنه، شما یا سایت و کاربرا رو به سخره گرفتید و یا واقعا اطلاعتتون به اندازه ای کم هست که نباید پیشنهاد بدید ... 

جووی پرایوت لیبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پرایوت لیبل عطر تلخ و مردونه و سنگین و رسمی که ۹۰ درصد مردا هم نمیتونن استفاده کنن رو پیشنهاد میدین به یه خانوم؟

اگه ایشون بر اساس نظر شما بلایند بای کردن پاسخگو خواهید بود؟! نمیدونم چرا کامنت های گمراه کننده اینچنینی که فقط اعتبار عطرافشان رو سهوا یا عمدا پایین میاره تایید میشن!

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب و احترام
در بخش پرسش و پاسخ نمی توان نظارت کاملی داشت، این موارد در بسیاری از وبسایت های خارجی نیز اتفاق افتاده است و کاربران دیگر پاسخ اشتباه را متذکر شوند تا کاربر پاسخ دهنده به اشتباه خود پی ببرد.
در پاسخ به In The Dark :

من واقعا نمیدونم چرا مدیر یه سری پیام ها رو تایید میکنه، شما یا سایت و کاربرا رو به سخره گرفتید و یا واقعا اطلاعتتون به اندازه ای کم هست که نباید پیشنهاد بدید ... 

جووی پرایوت لیبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پرایوت لیبل عطر تلخ و مردونه و سنگین و رسمی که ۹۰ درصد مردا هم نمیتونن استفاده کنن رو پیشنهاد میدین به یه خانوم؟

اگه ایشون بر اساس نظر شما بلایند بای کردن پاسخگو خواهید بود؟! نمیدونم چرا کامنت های گمراه کننده اینچنینی که فقط اعتبار عطرافشان رو سهوا یا عمدا پایین میاره تایید میشن!

دقیقا مشکل این چند وقا اخیر من هم که واقعا باعث شده دل و دماغی واسه ریویو و کامنت گذاشتن نداشته باشم همین نظرات و کامنت هایی هست که هیچ پشتوانه علمی و تجربی ندارن و گاها خالی از ادب و احترام نیز بیان شده

In The Dark In The Dark
1400/02/11
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

دقیقا مشکل این چند وقا اخیر من هم که واقعا باعث شده دل و دماغی واسه ریویو و کامنت گذاشتن نداشته باشم همین نظرات و کامنت هایی هست که هیچ پشتوانه علمی و تجربی ندارن و گاها خالی از ادب و احترام نیز بیان شده

درود جناب شوشتری؛ حرفتون کاملا صحیح هست و دلیلشم برام نامشخصه چون فضای مجازی نه دستاورد مالی و نه دستاورد شخصیتی داره و حقیقتش درک نمیکنم که چه دلیلی داره این کامنت های اشتباه اگه هیچ دستاوردی نداره!

ولی باز من پیشنهاد میکنم بیشتر فعالیت کنید چونکه بخشی از کار ما در حد نیاز خودمون روشن گری هست، شما هم با تجربه تست و داشتن عطرهای نیش و خاص گزینه مناسبی جهت اینکار هستید ... 

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

حق با شماست جناب شوشتری عزیز . متاسفانه گاها بنده هم یک سری کامنت های دور از احترام و ادب میبینم و چند وقتی هست که با احترام یک سری مطالب و ریویوهای کاملا غلط و دور از علم تحت پوشش علم مشاهده میکنم که جای بسی تفکر و افسوس داره که متاسفانه افراد اماتور متوجه چنین اشتباهاتی نمیشن ‌. امیدوارم افراد باتجربه ای مثل شما ، نیماجان و دیگر دوستان قدیمی باز برگردن تا جمع قویتری رو شاهد باشیم 

در پاسخ به In The Dark :

درود جناب شوشتری؛ حرفتون کاملا صحیح هست و دلیلشم برام نامشخصه چون فضای مجازی نه دستاورد مالی و نه دستاورد شخصیتی داره و حقیقتش درک نمیکنم که چه دلیلی داره این کامنت های اشتباه اگه هیچ دستاوردی نداره!

ولی باز من پیشنهاد میکنم بیشتر فعالیت کنید چونکه بخشی از کار ما در حد نیاز خودمون روشن گری هست، شما هم با تجربه تست و داشتن عطرهای نیش و خاص گزینه مناسبی جهت اینکار هستید ... 

سلام رفیق عزیز :

ممنونم از لطفی که به من دارین. باور کنید من هم بر این باور هستم که هر کسی میتونه نظر شخصی خودش رو توی بستر های مجازی مثل همین سایت اعلام کنه ولی واقعا پشت هر کامنت ، پیشنهاد ویا انتقاد باید حداقل یه چند درصد علم و ادب و تجربه باشه که هم بتونه مفید واقع بشه و هم کاربرای دیگه بعد از خوندنش خونشون به جوش نیاد.

مثلا زیر یه کاره اماراتی فکر کنم اسمشم کرییشن بود ، یه کاربری نوشته بود که برند کرید کاره سیلور مانتینشو از روی این کار اماراتی 😂 کپی برداری کرده و فلان و بهمان

موفق و سالم و خوشبو باشی دوست عزیزم

در پاسخ به Amir Mohammad :

حق با شماست جناب شوشتری عزیز . متاسفانه گاها بنده هم یک سری کامنت های دور از احترام و ادب میبینم و چند وقتی هست که با احترام یک سری مطالب و ریویوهای کاملا غلط و دور از علم تحت پوشش علم مشاهده میکنم که جای بسی تفکر و افسوس داره که متاسفانه افراد اماتور متوجه چنین اشتباهاتی نمیشن ‌. امیدوارم افراد باتجربه ای مثل شما ، نیماجان و دیگر دوستان قدیمی باز برگردن تا جمع قویتری رو شاهد باشیم 

امیر محمد عزیز:

لطف شما همیشه شامل حال من هست و بسیار از تو سپاسگزارم.. نه والا بحث قدیمی و جدید و این چیزا نیست ما ها هممون توی دنیای روایح  دانشجوهایی هستیم که برای کسب مفاهیم جدید و درک زیبایی های بیشتر این هنر جذاب،

باید به همکلاسی و دوستان مثل خودممون علاقه مند کمک و راهنمایی بدیم.ولی اینکه بیایم فقط و فقط و نمیدونم به چه دلیلی یه نظر خالی از محتوا یا بی ادبانه و یا کپی بدون درج منبع ارائه بدیم، اصلا به کار نمیاد که هیچ قطعا باعث  گمراهی و تباهی ذهن دیگر دوستان خواهد شد.

ارادتمند شما دوست عزیز عطر افشانیم

ممنون از پیشنهادتون

اابته فراموش کردم که بگم با عطرهای گرم و شیرین سردرد میگیرم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟