saeedbeeas saeedbeeas
4
1400/02/02

خاطرات جالب از بازخورد عطرهاتون

چه خاطره جذابی دارین از موقعیتهای مختلفتون با عطری که زده بودین؟

من خودم تابستون  با دوست دخترم سوار ماشینش بودم و عطر Derby Club House Blanche #آرماف دربی کلاب هوس بلانچ Derby Club House Blanche  (اونموقع اسم عطر رو نمیدونستم و همینجوری تو خونه بود و برداشتم زدمش)

بعد از اینکه از ماشینش پیاده شدم و رفتم بهم گفت بوی عطرت مونده بود روی کمربند و کلی از بوش لذت بردم

چه عنوان‌جالبی اینطوری عطرای خوبی هم معرفی میشه

Kambiz Kambiz
1400/02/04

من ده سال پیش که عطر مورد علاقه ام تق هرمس بود و اون موقع یادمه هر شیشه صد میلشو صدو چهل هزار تومن میخریدم، خلاصه یکی دوبار که ازش استفاده کرده بودم و رفته بودم دیدن یه نفر(تابو) بعد از رفتن من، وقتی صاحبخونه اومده بود خونه گیر سه پیچ داده که یه بوی عطر مردونه میاد، هیچی دیگه مجبور شدم یه شیشه تق هرمس هم برا اون بخرم که دیگه کسی شک نکنه که یه مرد غریبه اومده بوده تو خونه ، 😁😁😁

یادمه اولین شیشه سایکدلیک جووی که تولید سال 2012 بود رو گرفته بودم..یه مراسم عروسی توی یه باغ بزرگ خارج تهران  دعوت بودیم و استیج رقص و شادی و... توی یه سالن بزرگ 500 نفره بود..

باورتون نمیشه نیمی از مهمان ها که فامیل داماد و آشنا بودند توی او حجم از جمعیت و عطر هایی که اشخاص مختلف استفاده کرده بودند، حضور من  رو از رایحه و بوی عطرم جووی سایکدلیک  متوجه شده بودند و به هر کدوم که برخورد میکردند این جمله رو میشنیدم میگفتند از بوی عطرت فهمیدیم که تو هم رسیدی....و یکی از بهترین و بزرگترین بازخورد هایی بود که من از پوشیدن یه عطر گرفته بودم.

حامدبی حامدبی
1400/02/04

عطر لیلت الاحلام  اماراتی پوشیده بودم یکی کنارم وایساده بود نماز . باد کولر که میزد بو بهش میخورد . بعد مدتی بهم گفت عجب عطری زده بودی بی هوش میشدم از لذت . واقعا هم همینطوره زمستان بپوشیش از دو متری کسی رد بشه عملا بیهوش میشه. پخش و ماندگاری بمب . شبیه ناسوماتو دورو ولی خیلی بهتر

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟