سارا سارا
3
1400/01/31

دیور هوم

سلام. ببخشید از دوستان اگر کسی تست داشته میشه بفرمایید دیور هوم کلون و دیور هوم او فور من چه تفاوتی با هم داره رایحشون

سپهر سپهر
1400/01/31

سلام
این دو تا رایحه های کاملا متفاوت دارند. فقط اسمشون شبیه به هم هست.
دیور هوم کولون کاملا فرش و خنک و مرکباتی هست. مشابه های زیادی توی عطرهای ارزونتر داره (مثلا مرسدس بنز کولون)  و چندان خاص نیست. جوان پسندتر هست. اگر عطر خنک از لاین دیور هوم میخواید، دیور هوم اسپرت رو هم تست کنید-مشابه ارزونترش: باربری اسپرت مردانه.
دیور هوم او فور من یک عطر پودری (زنبقی) هست که تا حد زیادی به سایر عطرهای زنبقی لاین دیور هوم شبیه هست (مثل دیور هوم ساده و اینتنس)  و همینطور مشابه پرادا لهوم و والنتینو اومو . این عطر به نظر من چهارفصله و خاص تر از دیور هوم کولون.

سارا سارا
1400/01/31
در پاسخ به سپهر :

سلام
این دو تا رایحه های کاملا متفاوت دارند. فقط اسمشون شبیه به هم هست.
دیور هوم کولون کاملا فرش و خنک و مرکباتی هست. مشابه های زیادی توی عطرهای ارزونتر داره (مثلا مرسدس بنز کولون)  و چندان خاص نیست. جوان پسندتر هست. اگر عطر خنک از لاین دیور هوم میخواید، دیور هوم اسپرت رو هم تست کنید-مشابه ارزونترش: باربری اسپرت مردانه.
دیور هوم او فور من یک عطر پودری (زنبقی) هست که تا حد زیادی به سایر عطرهای زنبقی لاین دیور هوم شبیه هست (مثل دیور هوم ساده و اینتنس)  و همینطور مشابه پرادا لهوم و والنتینو اومو . این عطر به نظر من چهارفصله و خاص تر از دیور هوم کولون.

تشکر از راهنماییتون.

دیور هوم کلون خیلی بوی ساده و دوست داشتنیه داره.😁

بوی خیلی لطیف ، بدون اینکه کسیو اذیت کنه 

منو یاد شمال میندازه.

بوی لیموش کاملا واضح ست و گاهی فکر میکنی فقط توش لیمو استفاده شده

.اگر قرار بود هر شهرستانی یه بویی داشت بوی رشت این ادکلن میشد .😁