فرهاد فرهاد
7
1400/01/26

راهنمایی عطر

سلام دوستان من الان چند وقته دارم دنبال يه ادكلن جديد ميگردم ولى حقيقتا سر در گم شدم! گفتم شايد شما بتونين كمك كنين قبلا لاليك انكر نوير داشتم بوشو خيلى دوس دارم ولى متوجه شدم خيليا ازش استفاده ميكنن و زياد عطر خاصى نيست بخاطر همينم دوس دارم عوضش كنم دوس دارم رايحه ش تلخ و تند باشه با پخش بوى بالا و ماندگارى متوسط من خودم ٢٢ سالمه و تقريبا شخصيت جدى و يه مقدار خشكى دارم تيپمم تركيبى از اسپرت و كلاسيك هستش راستى باز خورد عطرم خيلى واسم مهمه

alireza .xx alireza .xx
1400/01/26

ازاین همین لالیک نمونه اسپرتش Encre Noire Sport #لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) Encre Noire Sport  

واز کارای دسکوارد He Wood #دسکوارد2 هی وود (قهوه ای) He Wood 

He Wood Rocky Mountain Wood #دسکوارد2 هی وود راکی مانتین وود (مشکی) He Wood Rocky Mountain Wood  

واگه میتونی هزینه بالاتری متقبل بشی بنظرم Royal Vintage #ام میکالف رویال وینتج Royal Vintage  اینکار انگارتلفیقی از اونتوس ولالیک انکرنویره،بمحض اسپری کردن نسخه دودی اونتوس توفضامنتشرمیشه وخیلی زودیه رایحه چوبی سبز که شبیه کاج وسوزنی برگ هاس میاد کنارش....قیمت کمی بالاس ولی شخصا ازاین عطر بیشتر ازاونتوس بازخوردگرفتم،برای این فصلم گزینه خیلی مناسبیه

حامدبی حامدبی
1400/01/26

شاگیا از مارلی . اوپوس هشت از امواج . امبر سلطان از سرگی. امبر روس . آرمانی عود نویت بوش شبیه کوکاکولا گازداره خاص و جذاب . اول دستریز سمپل تهیه کن . اگه میخوای حس تازگی و دریا و ماندکاری خفن مگمار تهیه کن

فرهاد فرهاد
1400/01/26
در پاسخ به حامدبی :

شاگیا از مارلی . اوپوس هشت از امواج . امبر سلطان از سرگی. امبر روس . آرمانی عود نویت بوش شبیه کوکاکولا گازداره خاص و جذاب . اول دستریز سمپل تهیه کن . اگه میخوای حس تازگی و دریا و ماندکاری خفن مگمار تهیه کن

ممنون وقتى كه گذاشتين

نظرتون راجب

Terre d'Hermes Parfum #تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم) Terre d'Hermes Parfum 

و 

Black Afgano #ناسوماتو بلک افغانو Black Afgano 

چيه؟

شنيدم خيلى كاراى خاص و همه پسندى هستن؟

فرهاد فرهاد
1400/01/26
در پاسخ به alireza .xx :

ازاین همین لالیک نمونه اسپرتش Encre Noire Sport #لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) Encre Noire Sport  

واز کارای دسکوارد He Wood #دسکوارد2 هی وود (قهوه ای) He Wood 

He Wood Rocky Mountain Wood #دسکوارد2 هی وود راکی مانتین وود (مشکی) He Wood Rocky Mountain Wood  

واگه میتونی هزینه بالاتری متقبل بشی بنظرم Royal Vintage #ام میکالف رویال وینتج Royal Vintage  اینکار انگارتلفیقی از اونتوس ولالیک انکرنویره،بمحض اسپری کردن نسخه دودی اونتوس توفضامنتشرمیشه وخیلی زودیه رایحه چوبی سبز که شبیه کاج وسوزنی برگ هاس میاد کنارش....قیمت کمی بالاس ولی شخصا ازاین عطر بیشتر ازاونتوس بازخوردگرفتم،برای این فصلم گزینه خیلی مناسبیه

ممنون وقتى كه گذاشتين

نظرتون راجب

5bcdc08fe4d9fCOlhQ2XgUYAJYafm75q_.jpg #تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم) Terre d'Hermes Parfum 

و 

5bcdc31d04001WuvkXigFHhBOdoF69qsn.jpg #ناسوماتو بلک افغانو Black Afgano 

چيه؟

alireza .xx alireza .xx
1400/01/26
در پاسخ به فرهاد :

ممنون وقتى كه گذاشتين

نظرتون راجب

5bcdc08fe4d9fCOlhQ2XgUYAJYafm75q_.jpg #تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم) Terre d'Hermes Parfum 

و 

5bcdc31d04001WuvkXigFHhBOdoF69qsn.jpg #ناسوماتو بلک افغانو Black Afgano 

چيه؟

هردوی اینا عطرای شناخته شده ای هستند و احتمال زیادبعداز تست براتون آشنابنظرمیان،،تق هرمس عطره عامه پسندیه ولی بلک افگانو بااینکه شخصا عاشقش هستم ولی همه پسند ومناسب این فصل ازسال نیست، تق هرمس وگزینه هایی که نام بردم برای فصل پیش رو مناسبترن وباتوجه به سلیقتون احتمال زیاد پسندکنید 

اگه میتونید پنج شش میلیون هزینه کنید بنظرم شاهکاره سیتروسی آروماتیک زرجوف یعنی زرجوف رنسانس یکی از بهترین عطرای خنک برای بهاروتابستان هست 

به فرهاد:

برای فصل تابستان، مارلی گالووی خدای بازخورد، پرفورمنس عالی اما تلخ و دودی نیست. معمولا تلخ و دودی ها عطرهای گرم اند و مناسب سرما که تلخ ترین و تند ترین شون پرایوت لیبل ه. شما الان یا باید معتدل بگیری یا خنک. شنل بلو ادوتویلت یه کم دودیه اما ورستایل و بی نظیره و برای همه فصول میشه استفاده کرد. 

فرهاد فرهاد
1400/01/27
در پاسخ به Salman Ketabchi :

به فرهاد:

برای فصل تابستان، مارلی گالووی خدای بازخورد، پرفورمنس عالی اما تلخ و دودی نیست. معمولا تلخ و دودی ها عطرهای گرم اند و مناسب سرما که تلخ ترین و تند ترین شون پرایوت لیبل ه. شما الان یا باید معتدل بگیری یا خنک. شنل بلو ادوتویلت یه کم دودیه اما ورستایل و بی نظیره و برای همه فصول میشه استفاده کرد. 

زنده باشيد ممنون

اين چند روزى كه من رو عطر هاى پر بازخورد تحقيق ميكردم متوجه يه چيزى شدم

اينكه عطر هاى شيرين اصولا براى جذب جنس مخالف بهتر عمل ميكنن تا عطر هاى تلخ و تند و به طرز عجيبى بسيار پر بازخورد ترن 

نميدونم دليلش چيه

به چند تا گزينه بر خوردم كه دوس دارم شماهم نظرتونو راجبش بگين

Yves Saint Laurent Y #ایو سن لورن وای ادو تویلت Yves Saint Laurent Y 

Allure Homme Sport Eau Extreme #شنل آلور هوم اسپرت اکستریم Allure Homme Sport Eau Extreme 

Dior Sauvage #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage 

Versace Eros Pour Homme #ورساچه اروس مردانه Versace Eros Pour Homme 

Armani Code Profumo #جیور جیو آرمانی کد پروفومو Armani Code Profumo 

Ultra Male #ژان پل گوتیر (گوتیه) اولترا میل Ultra Male 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟