شاهین شاهین
4
1400/01/18

معرفی عطر

سلام و عرض ادب دوستان عزیز

حقیقتا آشنایی چندانی با دنیای عطر و رایحه ها ندارم،برای همین تقاضا دارم اگر امکانش هست چن تا عطر برای موقعیت های مختلف اعم از مهمونی،دانشگاه،مطب،قرار عاطفی و قرار رسمی و روزمره بدون توجه به قیمت معرفی کنید.۲۴ ساله،بدنساز تقریبا حرفه ای،دانشجوی دندان پزشکی،ساکن گیلان(با توجه به شرجی بودن هوا در فصول اول سال و سرد و بارونی بودن در پاییز و زمستان)

سلام دوست عزیز

اورتو پاریسی مگاماره و سرجف فیرو - ترنزی کیرکه و اوریون و اونتوس اصلی و امواج بیچ هات من برای فصول گرم و شرجی در اکثریت موقعیت ها میتونید بپوشید

در هوای سرد عطرهای تنباکویی مثل رد توباکو و یا توربروز 3 هیستواغ و سرجف کازاموراتی 1888 عطرهای خوبی هستند

همچنین روژا ایلیزیوم - اوپوس 8 امواج - امواج آنر - پروفومو و پروفوندو و بربری لندن برای هواهای بارونی عالی هستند

عطرهایی نطیر عود سیو کینگ ، توسکان لدر ، جووی ریممبر می - جووی سایکودلیک - جووی پاویلیون روژ - کرید رویال عود - باکارات 640 اکستریت موارد مناسبی برای مراسم و مجالس هستند .

عطرهایی نظیر لانویت د لهوم ادوتویلت - دولچه لیل ملکی - مستر بربری - فراپین 1270- نرولی تامفورد - ریممبر می برای قرار های عاشقانه مناسب هستند

پیشنهاد زیاد میشه داد تست کنید بازهم خواستین دقیقتر توصیح بدین میتونیم پیشنهادهایی بدیم

شاهین شاهین
1400/01/20
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

اورتو پاریسی مگاماره و سرجف فیرو - ترنزی کیرکه و اوریون و اونتوس اصلی و امواج بیچ هات من برای فصول گرم و شرجی در اکثریت موقعیت ها میتونید بپوشید

در هوای سرد عطرهای تنباکویی مثل رد توباکو و یا توربروز 3 هیستواغ و سرجف کازاموراتی 1888 عطرهای خوبی هستند

همچنین روژا ایلیزیوم - اوپوس 8 امواج - امواج آنر - پروفومو و پروفوندو و بربری لندن برای هواهای بارونی عالی هستند

عطرهایی نطیر عود سیو کینگ ، توسکان لدر ، جووی ریممبر می - جووی سایکودلیک - جووی پاویلیون روژ - کرید رویال عود - باکارات 640 اکستریت موارد مناسبی برای مراسم و مجالس هستند .

عطرهایی نظیر لانویت د لهوم ادوتویلت - دولچه لیل ملکی - مستر بربری - فراپین 1270- نرولی تامفورد - ریممبر می برای قرار های عاشقانه مناسب هستند

پیشنهاد زیاد میشه داد تست کنید بازهم خواستین دقیقتر توصیح بدین میتونیم پیشنهادهایی بدیم

ممنونم امیر محمد جان

شاهین شاهین
1400/01/20
در پاسخ به In The Dark :

درود، امیرمحمد جان لیست خیلی خوبی پیشنهاد دادن، منم چند مورد اضافه میکنم ...

عطر محیط کاری و رسمی و فرمال :

Bleu de Chanel EDP #شنل بلو ادو پرفیوم Bleu de Chanel EDP 

Terre d'Hermes Parfum #تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم) Terre d'Hermes Parfum 

عطر قرار های رمانتیک و دوستانه :

Dior Homme Intense #دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense 

Remember Me #جووی پاریس ریممبر می Remember Me 

Reflection for Men #آمواج رفلکشن مردانه (آمواژ ریفلکشن) Reflection for Men 

عطر تابستونی قیمت متوسط :

Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche #هرمس تق د هرمس او تقه فرش Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche 

عطر تابستونی و یا معتدل قیمت بالا :

Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto 

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

عطر شیک و رسمی واسه هوای سرد :

Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

تشکر🌹

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی