عطر فرش و مناسب فصل گرما

سلام من عموما علاقه مند به عطرهای گورماند مثل diesel loverdose red kiss و شیرین و وانیلی مثل Mon Paris Yves Saint Laurent و Because It’s You Giorgio Armani هستم

اما متاسفانه این عطر ها مناسب فصل گرما نیستند و من به دنبال عطری فرش و خنک هستم که  بویی شبیه عطرهای یونیسکس و مردانه ندهد

ممنون میشم راهنماییم کنید.

nina ricci les delicious  و دولچه اند گابانا L'Imperatrice 3 رو تست بفرمایید که اولی خوش مزه از نوع ادامسی و دومی از نوع میوه ای اما بسیار خنک هست 

وانیل و شکلات همواره انتقال دهنده حس گرما هستند بنابراین نوع نوت غالب گورماندی خودتون رو به میوه ها تغییر دهید هرچه بیشتر به سمت مرکبات برید عطرهاتون حس خنکی بیشتری خواهد داشت. 

در پاسخ به زهرا سهرابی :

nina ricci les delicious  و دولچه اند گابانا L'Imperatrice 3 رو تست بفرمایید که اولی خوش مزه از نوع ادامسی و دومی از نوع میوه ای اما بسیار خنک هست 

وانیل و شکلات همواره انتقال دهنده حس گرما هستند بنابراین نوع نوت غالب گورماندی خودتون رو به میوه ها تغییر دهید هرچه بیشتر به سمت مرکبات برید عطرهاتون حس خنکی بیشتری خواهد داشت. 

خیلی ممنون خانم سهرابی از راهنماییتون بله درسته من نت های مرکباتی که به شیرینی تمایل پیدا کنند رو هم می پسندم.

خیلی ممنون از راهنماییتون من عطرهایی که فرمودید رو دوست دارم مخصوصا Noir Tease

Maary Maary
1400/01/10
در پاسخ به تارا افضلی :

خیلی ممنون از راهنماییتون من عطرهای BRITNEY SPEARS رو تست نکردم به نظرتون بین Circus Fantasy و Beleive کدوم خنک تر هست و مناسب فصل گرما؟

تارا جان هردوشون معتدل رو به خنکن...چون گفتی عطر وانیلی دوست داری من سیرکس فانتزی رو رو پیشنهاد دادم که وانیلی ابنباتیه ولی بیلیو هم خوشمزه س و گزینه خوبیه...اون میوه ش بارزتره و بوی ادامس میده از نظر من...تستشون کن بین ابنبات و ادامس ببین کدومه انتخابت :)

در پاسخ به Maary :

تارا جان هردوشون معتدل رو به خنکن...چون گفتی عطر وانیلی دوست داری من سیرکس فانتزی رو رو پیشنهاد دادم که وانیلی ابنباتیه ولی بیلیو هم خوشمزه س و گزینه خوبیه...اون میوه ش بارزتره و بوی ادامس میده از نظر من...تستشون کن بین ابنبات و ادامس ببین کدومه انتخابت :)

خیلی ممنون لطف کردید 😊

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟