Ehsan45 Ehsan45
6
1403/03/17

برند های اماراتی

درود و وقت بخیر عزیزان

تجربه خرید از برندهای افنان و میسون الحمبرارو داشتید؟ ارزش خرید دارند؟

و اینکه بهترین برندهای اماراتی از نظرتون کدوما هستن؟

Pooria Pooria
1403/03/18

الحمبرا زیر مجموعه لطافه هست و از اون کمی پایین‌تر هست و صرفا کپی میکنه. شنیدم پرفورمنس معمولی دارن.

لطافه هم که دیگه جا افتاده ولی عطر ها فلنکر هستن تا کپی و باید ۱ تا ۳ ماه بمونه تا جا بیفته که واقعا عذاب آور هست و بعد از خرید حدود ۱۳ تا رایحه تصمیم گرفتم که زیاد مناسب من نیست مگر اینکه به عنوان لاین دیگه ای از رایحه محبوب بهش نگاه کرد.

افنان خوب و بد داره ولی قیمت نسبت به کیفیت کمی بالا هست.

کیفیت فراگرنس ورد به شدت خوب شده،هم توی شبیه سازی رایحه و کیفیت باتل. قیمت هم که واقعا خوب هست.

Mercedes Mercedes
1403/03/18

رصاصی و لطافه و تعداد انگشت شماری از اجمل و آرماف

فعلا در صدر اماراتی ها هستند بقیه هم آشغال هستند  نمی‌خواد امتحان کنید 

سلام و ارادت احسان عزیز

دو سه سالی هست تو مبحث کلون خیلی عمیق شدم و علاقه مندم و با آزمون خطا و البته هزینه زیاد صرفش کردم.

تجربم رو اگر خدمتت بخام بگم همه ایم برند های اماراتی خوبن و البته کارهای خوب و بد دارن که باید بشناسیشون .

با کیفیت ترین برند کشور امارات با اختلاف برند الحرمین هست که متاسفانه در کشورمون موجود نیست کارهاش.

بعد از اون مابقی برند ها باید با تحقیق و تجربه کارهای خوب و بدشون رو بشناسیم.

برند لطافه و زیرمجموعش میسون الحمبرا برند مورد علاقه خودمه ، هردو غیر از موارد خاص کپی عطرهای بزرگ جهان رو میکنن با این تفاوت که لطافه یک امضای شرقی و خاص به رایحه اضافه میکنه اما الحمبرا عینا رایحه رو مشابه سازی میکنه، از این برند بهتون لاین پراید لطافه و کارهای العمید ، شاهین سیلور ، القیم سیلور و کاس الفایز و ثروت رو پیشنهاد میدم که کیفیت و پرفورمنس چشم گیری دارن .

از برند الحمبرا هم بهتون رتبه اول با اختلاف سپنترا برونزایت و بعد از اون آفرو لدر ، فیلوس پورا و کار محبوب خودم ین اینفینیتی عود رو پیشنهاد میدم .

برند افنان هم کارهای باکیفیت و جهانی داره و بسیار با کیفیت و رقیب قدر لطافه حساب میشه و کارهای زیر رو بهتون پیشنهاد میدم به ترتیب :

- سوپر ماسی نات سیلور

- توراثی بلو

- کلاب دی نایت بلو آیکونیک 

- کلاب دی نایت میلستون

و درجه آخر هم برند فراگرنس ورلد هست که کیفیت کارهاش پایین تر بود و از رقابت داشت خارج میشد تا اینکه یک لاین لاکچری به اسم اف ای پاریس زد و با اون به بازار برگشت و کارهای بسیار با کیفیت و خوبین اما مشکل پرفورمنس دارن و فقط کارهای گوست هاش (ghost) که در عطرگرامم هم قرار دادم ارزش خرید دارن و بشدت پیشنهاد میکنم .

سلام آقا احسان عزیز 

توضیحات مفصل رو دوستان دادن من سه تا نکته عرض میکنم :

اول لاین پرمیوم فرگرنس ورد از همه این شرکتها با کیفیت تره و قیمتشون هم بالاست ...

دوم نیم نگاهی به برند احمدالمغربی بنداز

برندی که فعلا ناشناخته ست تو ایران

بالای ۲۰ تا از کاراشو تست کردم

تو بازطراحی و کیفیت خیلی خوب عمل می‌کنه و کاراش هم از ۱ تومن تا ۴ تومن قیمت خورده ...

برای شروع هم چهارتا از کارای خوبشو میگم که تستشون خالی از لطف نیست :

سیج ؛ بلو عود ؛ سامر عود ؛ آزور رویال 

و در آخر راجع به افنان اینکه بنظر من برند خوبیه 

اگه به کارای دودی تنباکویی علاقه داری توباکو راش رو دریاب !

سایت معروف اصفهانی دکانتشو داره ...

با سلام.

الحرمین و لطافه از همه قوی تر کارمیکن

والحمبرا زیرمجموعه لطافه هستش.

شمااگر میخوایین کلون بخرین(کپی ازعطرهای اصلی)

بایه سرچ ساده در سایت fragrantica کلون عطراصلی،ماندگاری،رای مردم،پخش بو،نت ها و متوجه شین.

درصمن الحرمین داخل ایران موجود نیس باید از سابت هایی که خرید ازامارات دارن مث ع.ل.ی.گ.ا.ل.ر.ی سفارش بذارین براتون بیارن.

باقی شرکت های عربی رو بیخیال شین.

با سلام.

الحرمین و لطافه از همه قوی تر کارمیکن

والحمبرا زیرمجموعه لطافه هستش.

شمااگر میخوایین کلون بخرین(کپی ازعطرهای اصلی)

بایه سرچ ساده در سایت fragrantica کلون عطراصلی،ماندگاری،رای مردم،پخش بو،نت ها و متوجه شین.

درصمن الحرمین داخل ایران موجود نیس باید از سابت هایی که خرید ازامارات دارن مث ع.ل.ی.گ.ا.ل.ر.ی سفارش بذارین براتون بیارن.

باقی شرکت های عربی رو بیخیال شین.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟