دنی دنی
10
1403/03/16

تجربه خرید از ر.و.ی.ا.ل ک.ل.و.ن

تلاش برخی از افراد جامعه برای از بین بردن خودشون بسیار عجیبه!

و البته دیگران رو هم به زحمت میندازن! به تازگی موقع تهیه دکانت و بررسی عطرهایی که تجربه بویایی اولیم رو ازشون دارم، دکانت یک یا دو عطر دیگر که دارمشون و استفاده میکنم رو هم تهیه میکنم تا از اصل بودن دکانت‌ها بتونم اطمینان نسبی پیدا کنم.

این فروشگاه که نام بردم، توی این آزمون شکست خورد. البته که از قبل بازنده بود :))

اومدم توی عطر افشان عزیز تا ببینم شخص دیگری هم تجربه مشابه داشته یا خیر؛ که بله! افراد دیگری هم از این فروشگاه متحمل زیان شدند.

بنابراین این گفت‌و‌گو رو ایجاد کردم تا دیگران راحت‌تر از روی تایتل بتونند پیداش کنن.

چندتا پیشنهاد هم به عطر  افشان عزیز داشتم که اغلب UXی یا به تجربه کاربری مربوطه:

- عطر افشان مرجع بزرگی هست، اضافه شدن قابلیت جستجو در گفت‌وگوها و پرسش‌ها و ... میتونه خیلی سریع‌تر کاربر رو به هدفش برسونه
- متن‌هایی که کاربر توی تکست‌فیلد‌ها مینویسه ممکنه طولانی باشه و با رفرش ناگهانی صفحه، از بین بره که میشه اونارو در جاهای مختلفی نگه‌داری کرد تا بعد از رفرش هم تکست فیلد رو با متن قبلیش ببینه یا حتی قبل از رفرش شدن با یه آلرت از کاربر تایید گرفت. خیلی دیدم کاربران این مشکل رو داشتن و اینجوری تجربه بهتری از تعامل با عطرافشان خواهند داشت
- ری‌دیزاین سایت هم میتونه جلوه‌های بصری بهتری ارائه کنه
- تسترها و سمپل‌های بیشتر و فروش اقساطی هم مثلن با سرویس اس.ن.پ‌.پی میتونه کاربران رو در خانه امن عطرافشان نگه‌داره

سپاس 

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
ممنون از پیشنهاد شما ، موارد را در نظر داریم انشالله انجام خواهد شد

سلام دوستان بارها همینجا اشاره کردن که عط...نه استور رو...ل کلن و یکی دیگه هم بود تو شهر رشته و همشون مال یک نفره اینا فیک ارسال میکنن

دنی دنی
1403/03/16
در پاسخ به مهدی کنعانی :

سلام دوستان بارها همینجا اشاره کردن که عط...نه استور رو...ل کلن و یکی دیگه هم بود تو شهر رشته و همشون مال یک نفره اینا فیک ارسال میکنن

درود و مهر
اره مهدی جان، متاسفانه نتونسته بودم پیدا کنم گفته‌های دوستان رو و امروز توی گفت‌وها دیدم همین چیزی که گفتی رو. خیلی جالبه که بازم با عنوان‌های مختلف داره فعالیت میکنه!
حدود دو تومن و یه هفته انتظار برای تست ۷ تا عطر رو از بین برد :))

فرهاد فرهاد
1403/03/16

درود بر شما

من با اینکه میدونستم و از قبل خبر داشتم که فیک فروشن تا حالا دوبار سفارش دادم ازشون. دومی هم هنوز نرسیده، 1700 دکانت عطرهایی که هیچ فروشگاه دیگه ای نداره اونها رو.

منم با علم به احتمال فیک بودن فقط برای اینکه بدونم فضای اون کارها رو بدونم و تست کنم خرید کردم. کاهش فروشگاه های معتبر مثل عطرافشان امکان فروش دکانت رو فراهم میکردن که مبور به خرید از این فروشگاه ها نشیم.

شما هم تو فکرش نرو و با همون دید نگاه کن 😉

در پاسخ به فرهاد :

درود بر شما

من با اینکه میدونستم و از قبل خبر داشتم که فیک فروشن تا حالا دوبار سفارش دادم ازشون. دومی هم هنوز نرسیده، 1700 دکانت عطرهایی که هیچ فروشگاه دیگه ای نداره اونها رو.

منم با علم به احتمال فیک بودن فقط برای اینکه بدونم فضای اون کارها رو بدونم و تست کنم خرید کردم. کاهش فروشگاه های معتبر مثل عطرافشان امکان فروش دکانت رو فراهم میکردن که مبور به خرید از این فروشگاه ها نشیم.

باسلام وعرض ادب واحترام.آقاخواهشاازاین نوع فروشگاه های شیادوکلاهبردارحتی اگه پول زیادی هم داریدوبراتون خیالی برای خرج کردن بیهوده اش نیست لطفاخریدنکنیدتامتضرروورشکسته بشن وببینن چون مشتری ندارن مجبورشن یابساطشون روجمع کنن ویادکانت وعطراصل روبیارن وبه مردم بفروشن واین کارشماوامثال شماجسارتی نباشه ولی به نظربنده واقعااشتباهه وباعث سرپانگه داشتن این دزدهاوشارلاتان هادرجامعه میشه وحتی به بقیه افراد عادی هم که مطلع به عدم خریدازاین مغازه وفروشگاه های اینترنتی فیک فروش نیستن ضررمالی زیادی میزنه اونم تواین دوره وانفساوبااین مشکلات اقتصادی ووضعیت وخیمی که مردم دارن  پول درمیارن که خیلی هاشون تونون شبشون موندن.ضمنابزارخیالت روراحت کنم این 3 فروشگاهیکه نام می برم یعنی ای..ن دکانت وعطر.نه استوروروی.ل کلون که هرسه دررشت هستن متعلق به دوبرادرهستش که کارشون همینه وبه شمادکانتهای قلابی رومیفروشن (چون سمپل اصلاندارن واین خودش خیلی مشکوک وشک برانگیزه  که شمامثلاعطراصل بفروشی وسمپل هیچ عطری رواصلانیاری )که کاش بووفضای کارتاحدودی نزدیک ویامشابه کاراصلی باشه ولی به جرئت میتونم بگم که ( چون تجربه خریدوتست زیادی ازشون داشتم ) شما نمیتونی به فضای کاراصلی آشناوحتی نزدیک بشی چون بااسانس گرمی بی کیفیت وفیکساتوروکمی الکل رایحه وبویی کاملا ساختگی وقلابی برات میسازن وتحویلت میدن که هیچ شباهتی بابوی عطراصلی نداره وورایحشون فرسنگهاباعطراصلی موردنظرتون فاصله داره واون هم باقیمتی درحدودقیمت عطراصل ( یخورده کمتر)  وشمابعدهاودرآینده اتفاقابیشترگیج وسردرگم میشی برای انتخاب وپیداکردن عطرامضات ویاتست وآشناشدن باعطورمثلامختلف ، پس دوجانبه ضررمیکنی هم مالی وهم اطلاعاتی

سلام

وقت بخیر

تجربه خرید از ع.ط.ر ۱۹ رو داشتین؟

خواستم کازاموراتی کورالو رو بخرم  تو این سایت قیمت خیلی پایین تر از سایت ر.ی.ح.ا و بقیه بود.

حجم هر دو رو هم ۱۰۰ میل نوشته

اگر از پ.ا.پ.ر.ی.ا هم خرید داشتین لطفا بگید راضی بودین یا نه

دنی دنی
1403/03/19
در پاسخ به عارفه امین :

سلام

وقت بخیر

تجربه خرید از ع.ط.ر ۱۹ رو داشتین؟

خواستم کازاموراتی کورالو رو بخرم  تو این سایت قیمت خیلی پایین تر از سایت ر.ی.ح.ا و بقیه بود.

حجم هر دو رو هم ۱۰۰ میل نوشته

اگر از پ.ا.پ.ر.ی.ا هم خرید داشتین لطفا بگید راضی بودین یا نه

درود دوست عزیز
از این دو فروشگاه که نام بردید، خیر
اما دوستان دیگری در خانه عطرافشان، ع.ط.ر 19 رو چندباری دیدم معرفی کردن و از نظرشون فروشگاه معتبری بوده
می‌تونید توی گفت و گوها یه جستجو کنید. عموما با عنوان تایید اعتبار یا تجربه خرید میشه پیدا کرد این گفت و گوهارو
سایت ر‌.ی‌.ح.ا هم معتبره. اما به مراتب قیمت بالاتری داره

دنی دنی
1403/03/19
در پاسخ به فرهاد :

درود بر شما

درود دوست عزیز
اقا رضا نظرشون رو ذکر کردند و تقریبن من هم، هم‌نظر بودم باهاشون

شاید با شباهت 50، 60 در صدی فضای اون کار رو معرفی میکنن ولی ادم نمیدونه چه تصمیمی درباره‌ش بگیره.
کیفت رایحه اصلی رو نداره، پخش و ماندگاری به شدت بدی هم داره.

دهکردی دهکردی
1403/03/23

بنظرم حضوری برید تست کنید. خرید دکانت بجز از چند تا سایت معتبر کار بیهوده و پر ریسکی هست 

دنی دنی
1403/03/23
در پاسخ به دهکردی :

بنظرم حضوری برید تست کنید. خرید دکانت بجز از چند تا سایت معتبر کار بیهوده و پر ریسکی هست 

درود دوست عزیز

بله درست می‌فرمایید. تقریبن دیگه سایت‌های معتبر واسه دکانت رو پیدا کردم 

فرهاد فرهاد
1403/04/06
در پاسخ به رضاکشوری :

باسلام وعرض ادب واحترام.آقاخواهشاازاین نوع فروشگاه های شیادوکلاهبردارحتی اگه پول زیادی هم داریدوبراتون خیالی برای خرج کردن بیهوده اش نیست لطفاخریدنکنیدتامتضرروورشکسته بشن وببینن چون مشتری ندارن مجبورشن یابساطشون روجمع کنن ویادکانت وعطراصل روبیارن وبه مردم بفروشن واین کارشماوامثال شماجسارتی نباشه ولی به نظربنده واقعااشتباهه وباعث سرپانگه داشتن این دزدهاوشارلاتان هادرجامعه میشه وحتی به بقیه افراد عادی هم که مطلع به عدم خریدازاین مغازه وفروشگاه های اینترنتی فیک فروش نیستن ضررمالی زیادی میزنه اونم تواین دوره وانفساوبااین مشکلات اقتصادی ووضعیت وخیمی که مردم دارن  پول درمیارن که خیلی هاشون تونون شبشون موندن.ضمنابزارخیالت روراحت کنم این 3 فروشگاهیکه نام می برم یعنی ای..ن دکانت وعطر.نه استوروروی.ل کلون که هرسه دررشت هستن متعلق به دوبرادرهستش که کارشون همینه وبه شمادکانتهای قلابی رومیفروشن (چون سمپل اصلاندارن واین خودش خیلی مشکوک وشک برانگیزه  که شمامثلاعطراصل بفروشی وسمپل هیچ عطری رواصلانیاری )که کاش بووفضای کارتاحدودی نزدیک ویامشابه کاراصلی باشه ولی به جرئت میتونم بگم که ( چون تجربه خریدوتست زیادی ازشون داشتم ) شما نمیتونی به فضای کاراصلی آشناوحتی نزدیک بشی چون بااسانس گرمی بی کیفیت وفیکساتوروکمی الکل رایحه وبویی کاملا ساختگی وقلابی برات میسازن وتحویلت میدن که هیچ شباهتی بابوی عطراصلی نداره وورایحشون فرسنگهاباعطراصلی موردنظرتون فاصله داره واون هم باقیمتی درحدودقیمت عطراصل ( یخورده کمتر)  وشمابعدهاودرآینده اتفاقابیشترگیج وسردرگم میشی برای انتخاب وپیداکردن عطرامضات ویاتست وآشناشدن باعطورمثلامختلف ، پس دوجانبه ضررمیکنی هم مالی وهم اطلاعاتی

کاملا درست میفرمائید، اون شد آخرین خرید من از این سایت. آخه من فکر میکردم عطر اصلی رو رقیق میکنن و ... نه اینکه عطر گرمی رو قالب کنن. بین دکانت هایی که از (ع.ط.ر.ی.ن.ه  ا.س.ت.و.ر) سفارش داده بودم 8 کار چرمی بود که (فالکون لدر، چایپرتوسکانو، مونتال عود لدر،مارلی گودلفین،پارفومز  1740، گرلن لهوم آیدل و..) که چهارتاشون دقیقا شبیه توسکان لدر شرکت الحمبرا بودن فقط رنگشون فرق داشت.

جالبه که رد قطرات روغن رو شیشه فالکون لدر دقیقا جا میمونه و رنگش خوب قاطی نشده...

من الان هر پیجی و هرجا که برسه ماهیت این فروشگاه رو میگم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟