ویکتوریا سکرت بامب شل

سلام ، خواستم بدونم عطر ویکتوریا سکرت بامب شل عطر همه پسند و پربازخوردی هست؟ و اینکه بوی صابونی داره یا میوه ای؟ 

alireza .xx alireza .xx
1399/12/25

بله عطری عامه پسندوپربازخورده،مناسب دخترخانومای جوان وپرشوروهیجان،رایحه گلی میوه ای تمیزو صیقل خورده ای داره،ورایحه تمیزبه معنی صابونی نیست بیشتر به معنی ظاهری آراسته،ومنظم ،،، خیلی وقتام وقتی به عطری میگن رایحه صابونی داره اصلا منظور این صابونای معمول بازارمثل گلنارولوکس نیست ،بلکه یه صابونای خارجی که برخی هتلهای لوکس ولاکچری بعضادراختیار مسافرین میزارن که واقعا رایحه جذابی دارن. درکل بامب شل عطری که واقعا بازخورد میاره ،من برای ابجی کوچیکم پارسال گرفتم که خیلی ازش راضی.

در پاسخ به alireza .xx :

بله عطری عامه پسندوپربازخورده،مناسب دخترخانومای جوان وپرشوروهیجان،رایحه گلی میوه ای تمیزو صیقل خورده ای داره،ورایحه تمیزبه معنی صابونی نیست بیشتر به معنی ظاهری آراسته،ومنظم ،،، خیلی وقتام وقتی به عطری میگن رایحه صابونی داره اصلا منظور این صابونای معمول بازارمثل گلنارولوکس نیست ،بلکه یه صابونای خارجی که برخی هتلهای لوکس ولاکچری بعضادراختیار مسافرین میزارن که واقعا رایحه جذابی دارن. درکل بامب شل عطری که واقعا بازخورد میاره ،من برای ابجی کوچیکم پارسال گرفتم که خیلی ازش راضی.

ممنون از راهنماییتون🙏🏻

ساناز ساناز
1399/12/29

رایحه صابونی نداره، بوی میوه ای و تمیزی داره، نت های میوه نسبت به گلها بولدترن، من بعد اینکه خریدمش خالم از بوش خوشش اومد و رفت خرید همکارشم ازش اسمشو پرسید و اونم سفارش داد، ینی عطریه که کمتر کسی ممکنه دوسش نداشته باشه و بازخورد مثبت نگیره سِیف هم که هست، ینی هم منی که ۱۹ سالمه دوسش دارم هم خانومی که ۲۷ سالشه و بخاطر حساسیتش به بعضی رایحه ها هر عطری رو نمیتونه استفاده کنه

برای عطر ویکتوریا سکرت بامب شل از بین عطر های شرکتی ، کدوم شرکت رایحه ش نزدیک تر و پخش بوش بهتره؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟