پیشنهاد عطر با توجه به استایل

سلام

به عنوان یه فرد تازه وارد در دنیای عطر و ادکلن دوست داشتم پیشنهاداتتون رو با توجه به تیپ شخصیتی برای شروع خرید یک مجموعه کوچک بدونم

استایل درون گرا، قدرت تکلم بالا، کم حرف، بسیار آرام و ریلکس، پوشش تقریبا رسمی(پیراهن و شلوار طیف تیره، غیر اداری و بدون کت و شلوار)، نوازنده و علاقمند به سبک موسیقی راک، چهره تا حدودی ناسازگار با نُرم جامعه به دلیل ریش بلند و مو تقریبا بلند، 22 ساله

رایحه اصلی عطر های شرکتی قبلی که استفاده کردم:

Legend #امپر لجند قهوه ای Legend 

Legend Eau de Parfum #مون بلان لجند ادو پرفیوم (مونت بلنک لجند) Legend Eau de Parfum 

Azzaro Pour Homme #آزارو پورهوم Azzaro Pour Homme 

Silver Black #آزارو سیلور بلک Silver Black 

عطر های اورجینالی که استفاده کردم:

Encre Noire #لالیک انکر نویر (لالیک مشکی) Encre Noire 

Derrick #اورلن دریک مردانه Derrick 

Black Leather Fragrance World #فراگرنس ورد بلک لیدر Black Leather Fragrance World که البته فکر میکنم شرکتی اونتوس هست

عطری که یک سال اخیر استفاده کردم Derrick هست که یکی از دوستان به دلیل علاقم به آزارو سیلور بلک بهم معرفی کرد.

به طور کلی عطر های تلخ و سنگین رو بیشتر میپسندم.

تقریبا تمام عطر هایی که نام بردم طبع گرم هستن اما در حال حاظر دنبال عطر خنک و تابستانه میگردم و پخش بو و ماندگاریش خیلی برام مهمه.

و رنج قیمتی هم تا حدود 5 میلیون.

پیشنهاد عطر های طبع گرمتون هم قطعا توی خرید های بعدی بهم کمک میکنه.

ممنون از راهنماییتون.

ali dehghan ali dehghan
1399/12/18

سلام دوست عزیز

مواردی که عرض میکنم هم از لحاظ پرفورمنس  2 تا 3 برابر بهتر عمل میکنند و قیمتشون هم بالاتر هست و به نظرم مناسب با شخصیت شما می باشند

تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم

زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس

کرید اوریجینال وتیور

آمواج بیچ هات من

تیزیانا ترنزی ایکس ای ایکس مارچ

ام میکالف رویال وینتج (مشابه اونتوس)

گزینه های بیشتری هم هست ولی تو خریدتون دچار اشتباه میشین اگه تعداد زیاد باشه

In The Dark In The Dark
1399/12/18

سلام پارسا جان، عطرایی من بهت پیشنهاد میدم عطر های طبع گرم و مناسب فصل سرد هستن و بنظرم اگه روی این دسته هزینه کنی بهتره چون اکثر عطر های تابستونی کاراکتر و عمق و پخش و ماندگاریِ عطرهای فصول سرد رو ندارن و با قیمت کنونی ارزش خرید بالایی ندارن، پس اینا رو یه چک کن :

۱) Psychedelique #جوووی پاریس سایکدلیک Psychedelique 
توضیحِ خاصی نمیدم، تست این یکی دیگه به هر راک بازی واجبه، ریویوش رو ذیل عطر نوشتم ... سمپل ۲ میلش راحت گیر میاد، تست کنید حتما!

۲) Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 

این معمولا یکم مسن تر از سن شماست ولی خب با توجه به علایق و فعالیت هاتون میتونید تستش کنید ...

یه عطر درونگرا، عرفانی و با پرستیژ با رایحه چوبی - عودی - ادویه ای - چرمی ... که بسیار شیک و صاحب کاراکتر هست، مانند مردی ثروتمند که ثروتش رفتار و منشش هست و نه پولش!

۳) Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

این یکی دیگه واسه خودته، این عطر، هم به اندازه خاص و آوانگارد هست و هم به اندازه روی اصولش پایبنده ... یه عطر زنبقی، چرمی، چوبی خیلی خیلی شیک که تا حدی درونگراست و کاملا مبادی آداب؛ فقط موردی که مطرح هست ازونجایی این عطر با عطرایی داشتی تفاوت داره ممکنه در یکی دو تست اول خوشت نیاد و به دلت نشینه اما اگه بهش زمان بدی و درکش کنی بعیده جایگزینی پیدا کنی واسش!

۴) Oud for Greatness #اینیتیو (اینیشیو) پارفومز پرایوز عود فور گریتنس Oud for Greatness 

اینم مدرن شده و یکم عامه پسند شده یه رایحه چوبی و سنگین و درونگراست، با گذر زمان بهتر باهاش ارتباط میگیری، کاملا با ویژگی هایی که گفتی هم خونی داره و حس میکنم بهت میاد ... پخش و ماندگاری و خط بویِ عجیب غریبی هم داره! بویی خشک و چوبی - ادویه ای داره که یکم اسموکی هست و یه کوچولو هم شیرینی ملایمی از زعفران داره که کار رو بالانس می‌کنه ... بازخورد های خیلی خوبی هم میاره

۵) Memoir for men #آمواج ممویر ( آمواژ ) Memoir for men 

توضیح حق مطلب رو ادا نمیکنه، کامنت ها رو بخونید ...

در پاسخ به ali dehghan :

سلام دوست عزیز

مواردی که عرض میکنم هم از لحاظ پرفورمنس  2 تا 3 برابر بهتر عمل میکنند و قیمتشون هم بالاتر هست و به نظرم مناسب با شخصیت شما می باشند

تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم

زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس

کرید اوریجینال وتیور

آمواج بیچ هات من

تیزیانا ترنزی ایکس ای ایکس مارچ

ام میکالف رویال وینتج (مشابه اونتوس)

گزینه های بیشتری هم هست ولی تو خریدتون دچار اشتباه میشین اگه تعداد زیاد باشه

سلام ممنون از راهنماییتون

این دو روز شدیدا به دنبال پیدا کردن فروشگاهی برای تست کردن عطر های پیشنهادیتون بودم اما با توجه به وضعیت کنونی و شیوع ویروس کرونا، فروشگاه ها بسته بودند.

اما با توجه به نظرات دوستان، تام فورد وتیور و 19 مارچ بیشتر به دلم نشست و اما... چقدر احساس میکنم هات من بیچ دقیقا چیزی هست که دنبالشم!

زیاد درمورد رایحه های آمواج خوندم و ظاهرا یکی از بدترین انتخاب ها برای بلایند بای هست ولی شاید اگر تا 1-2 ماه آینده نتونم سمپلش رو گیر بیارم، تن به بلایند بای این عطر بدم.

در پاسخ به In The Dark :

سلام پارسا جان، عطرایی من بهت پیشنهاد میدم عطر های طبع گرم و مناسب فصل سرد هستن و بنظرم اگه روی این دسته هزینه کنی بهتره چون اکثر عطر های تابستونی کاراکتر و عمق و پخش و ماندگاریِ عطرهای فصول سرد رو ندارن و با قیمت کنونی ارزش خرید بالایی ندارن، پس اینا رو یه چک کن :

۱) Psychedelique #جوووی پاریس سایکدلیک Psychedelique 
توضیحِ خاصی نمیدم، تست این یکی دیگه به هر راک بازی واجبه، ریویوش رو ذیل عطر نوشتم ... سمپل ۲ میلش راحت گیر میاد، تست کنید حتما!

۲) Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 

این معمولا یکم مسن تر از سن شماست ولی خب با توجه به علایق و فعالیت هاتون میتونید تستش کنید ...

یه عطر درونگرا، عرفانی و با پرستیژ با رایحه چوبی - عودی - ادویه ای - چرمی ... که بسیار شیک و صاحب کاراکتر هست، مانند مردی ثروتمند که ثروتش رفتار و منشش هست و نه پولش!

۳) Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

این یکی دیگه واسه خودته، این عطر، هم به اندازه خاص و آوانگارد هست و هم به اندازه روی اصولش پایبنده ... یه عطر زنبقی، چرمی، چوبی خیلی خیلی شیک که تا حدی درونگراست و کاملا مبادی آداب؛ فقط موردی که مطرح هست ازونجایی این عطر با عطرایی داشتی تفاوت داره ممکنه در یکی دو تست اول خوشت نیاد و به دلت نشینه اما اگه بهش زمان بدی و درکش کنی بعیده جایگزینی پیدا کنی واسش!

۴) Oud for Greatness #اینیتیو (اینیشیو) پارفومز پرایوز عود فور گریتنس Oud for Greatness 

اینم مدرن شده و یکم عامه پسند شده یه رایحه چوبی و سنگین و درونگراست، با گذر زمان بهتر باهاش ارتباط میگیری، کاملا با ویژگی هایی که گفتی هم خونی داره و حس میکنم بهت میاد ... پخش و ماندگاری و خط بویِ عجیب غریبی هم داره! بویی خشک و چوبی - ادویه ای داره که یکم اسموکی هست و یه کوچولو هم شیرینی ملایمی از زعفران داره که کار رو بالانس می‌کنه ... بازخورد های خیلی خوبی هم میاره

۵) Memoir for men #آمواج ممویر ( آمواژ ) Memoir for men 

توضیح حق مطلب رو ادا نمیکنه، کامنت ها رو بخونید ...

سلام دوست عزیز.

ممنون بابت راهنماییتون.

درست میگین و خودم تا حدودی به این نتیجه رسیده بودم که عطر های گرم ارزش هزینه بیشتری دارن و البته با روحیه من هم سازگارتر هستن ولی متاسفانه با توجه به شرایط آب و هوا در اهواز شاید زمان زیادی از سال رو نشه ازشون استفاده کرد.

اما دلیل نمیشه که به فکر خرید پیشنهاداتتون نباشم!

همونطور که به آقای دهقان هم گفتم متاسفانه هنوز نتونستم پیشنهاداتتون رو تست کنم ولی با توجه به نظرات دوستان، فکر میکنم دیور هوم و ممویر بهترین عطر هایی هستن که تا الان پیدا کردم!

سایکدلیک هم عطری هست که فکر میکنم واقعا از نداشتنش حسرت میخورم ولی به دلیل قیمت بالای عطر هایی که قصد خریدشون رو دارم،  احتمالا خیلی برای خریدش عجله نکنم.

ali dehghan ali dehghan
1399/12/20

انجام وظیفه کردم جناب توحیدی

بله راستش آمواج اصلا برای بلایند بای نیست و حتی ممکن هست شما وقتی هرکدوم از عطر های آمواج رو بو کنید بخوره تو ذوقتون وبگین این چیه دیگه!!!ولی کافیه فقط یکم بهش زمان بدین و از تغییر نت ها و رایحهش لذت ببرین.بیچ هات هم دقیقا تا نیم ساعت نمیشه قضاوتش کرد ولی بعداز نیم ساعت تبدیل به یک شاهکار میشه و شدیدا بوی گیرا سنگین و جذابی داره و تو کمتر عطر تابستونی میبینیم که انقدر سنگین و قوی باشه

In The Dark In The Dark
1399/12/21
در پاسخ به ali dehghan :

انجام وظیفه کردم جناب توحیدی

بله راستش آمواج اصلا برای بلایند بای نیست و حتی ممکن هست شما وقتی هرکدوم از عطر های آمواج رو بو کنید بخوره تو ذوقتون وبگین این چیه دیگه!!!ولی کافیه فقط یکم بهش زمان بدین و از تغییر نت ها و رایحهش لذت ببرین.بیچ هات هم دقیقا تا نیم ساعت نمیشه قضاوتش کرد ولی بعداز نیم ساعت تبدیل به یک شاهکار میشه و شدیدا بوی گیرا سنگین و جذابی داره و تو کمتر عطر تابستونی میبینیم که انقدر سنگین و قوی باشه

دقیقا، آمواج ها پس از عادت کردن بهشون دیگه سخته بشه ازش دل کند ...

In The Dark In The Dark
1399/12/21
در پاسخ به پارسا توحیدی :

سلام دوست عزیز.

ممنون بابت راهنماییتون.

درست میگین و خودم تا حدودی به این نتیجه رسیده بودم که عطر های گرم ارزش هزینه بیشتری دارن و البته با روحیه من هم سازگارتر هستن ولی متاسفانه با توجه به شرایط آب و هوا در اهواز شاید زمان زیادی از سال رو نشه ازشون استفاده کرد.

اما دلیل نمیشه که به فکر خرید پیشنهاداتتون نباشم!

همونطور که به آقای دهقان هم گفتم متاسفانه هنوز نتونستم پیشنهاداتتون رو تست کنم ولی با توجه به نظرات دوستان، فکر میکنم دیور هوم و ممویر بهترین عطر هایی هستن که تا الان پیدا کردم!

سایکدلیک هم عطری هست که فکر میکنم واقعا از نداشتنش حسرت میخورم ولی به دلیل قیمت بالای عطر هایی که قصد خریدشون رو دارم،  احتمالا خیلی برای خریدش عجله نکنم.

سلام پارسا جان، پیام قبلیم فکر کنم به دلیل خارج شدن از پنل کاربری ارسال نشد دوباره میفرستم

دیور هوم پَغفوم که از خوب هایِ روزگاره، یکم سرم خلوت شه ریویو کامل و درخوری واسش مینویسم 

راجع به سایکدلیک هم اگه جستجو کنید : «خرید سمپل سایکدلیک» در اولین سایت پیشنهاد شده میتونید سمپل ۲ میل به قیمت ۷۹ بخرید

کارهای آمواج ارزش تست دارن به طور کلی چون تقریبا همه پخش و ماندگاری قابل قبول به بالا و کیفیت متریال بالایی دارن و هر عطر آمواج دارای شخصیت مجزا و خاصیه ... آمواج ازون برند ها نیست که کلی عطر الکی تولید کنه، واسه همش ایده و فکرِ خاصی داشته ...

سلام

دوستان یک سری پیشنهادات خوب دادند . یک سریم من اضافه میکنم

امواج بیچ هات من واقعا خوبه و حتی به نظرم ارزش بلایند بای هم داره . سمپلشم راحت گیر میاد

مگاماره از اورتو پاریسی یکی دیگه از پیشنهادات بنده به شماست . پخش و ماندگاریش بی کران

سوت از مندیتوروزا هم گزینه یونیک بعدی هست که پرفورمنس خوبی داره

زرجوف فیرو ( بند طلایی ) هم گزینه بسیار دوست داشتنی ای هست در عطرای خنک.

امواج ایمیتیشن هم پرفورمنس بسیار عالی ای داره ولی مقداری گویا بین دوستان دیس لایک زیاد داشته بخاطر بنفشه و کستوریوم و حتما باید تست بشه قبل خرید.

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام

دوستان یک سری پیشنهادات خوب دادند . یک سریم من اضافه میکنم

امواج بیچ هات من واقعا خوبه و حتی به نظرم ارزش بلایند بای هم داره . سمپلشم راحت گیر میاد

مگاماره از اورتو پاریسی یکی دیگه از پیشنهادات بنده به شماست . پخش و ماندگاریش بی کران

سوت از مندیتوروزا هم گزینه یونیک بعدی هست که پرفورمنس خوبی داره

زرجوف فیرو ( بند طلایی ) هم گزینه بسیار دوست داشتنی ای هست در عطرای خنک.

امواج ایمیتیشن هم پرفورمنس بسیار عالی ای داره ولی مقداری گویا بین دوستان دیس لایک زیاد داشته بخاطر بنفشه و کستوریوم و حتما باید تست بشه قبل خرید.

ممنون بابت پیشنهادات خوبتون.

زرجوف فیرو یه مدل توی سایت هست که بندش طلایی نیست نمیدونم منظورتون همون کاره یا نه.

من معمولا همیشه یه مقداری در برابر عطر های آکواتیک مقاومت کردم و توی این سبک یه مقداری سخت پسندم به همین دلیل میترسم سمت کار های نیش آکواتیک برم.

البته به دلیل گرمای هوای اهواز، عطر های آکواتیک محبوبیت بالایی دارن ولی معمولا عطر هایی که فروخته میشن عطر های اورجینال و با کیفیتی نیستن و شاید همین باعث شده که احساس خوبی نسبت به رایحه های آکواتیک نداشته باشم.

باید چند تا کار با کیفیت تست کنم و حدس میزنم تست یه عطر با کیفیت نظرمو عوض میکنه.

سوث و مگاماره به نظر میاد هر دوعطر های کم یابی هستن و به توجه به این که تا الان کار آکواتیک نپسندیدم، میترسم برای سمپل یا دستریزشون هزینه کنم وقتی که قیمتش تقریبا با یه عطر 50 میل کپی شده (هرچند کم کیفیت) برابری میکنه.

بین سوث و مگاماره به نظر میاد مگاماره خوش بازخورد تر باشه ولی از اونجایی که 50 میل هست احتمالا سمپل و دستریزش اگر پیدا بشه قیمت بالایی داره.

ولی تمام تلاشم رو میکنم که جایی تستشون کنم و اگر هم پیدا نشد سمپلش رو تهیه میکنم چون اگر رایحش رو بپسندم قطعا توی این شرایط هوایی خیلی پر کاربرده.

ممنون بابت راهنماییتون.

در پاسخ به پارسا توحیدی :

ممنون بابت پیشنهادات خوبتون.

زرجوف فیرو یه مدل توی سایت هست که بندش طلایی نیست نمیدونم منظورتون همون کاره یا نه.

من معمولا همیشه یه مقداری در برابر عطر های آکواتیک مقاومت کردم و توی این سبک یه مقداری سخت پسندم به همین دلیل میترسم سمت کار های نیش آکواتیک برم.

البته به دلیل گرمای هوای اهواز، عطر های آکواتیک محبوبیت بالایی دارن ولی معمولا عطر هایی که فروخته میشن عطر های اورجینال و با کیفیتی نیستن و شاید همین باعث شده که احساس خوبی نسبت به رایحه های آکواتیک نداشته باشم.

باید چند تا کار با کیفیت تست کنم و حدس میزنم تست یه عطر با کیفیت نظرمو عوض میکنه.

سوث و مگاماره به نظر میاد هر دوعطر های کم یابی هستن و به توجه به این که تا الان کار آکواتیک نپسندیدم، میترسم برای سمپل یا دستریزشون هزینه کنم وقتی که قیمتش تقریبا با یه عطر 50 میل کپی شده (هرچند کم کیفیت) برابری میکنه.

بین سوث و مگاماره به نظر میاد مگاماره خوش بازخورد تر باشه ولی از اونجایی که 50 میل هست احتمالا سمپل و دستریزش اگر پیدا بشه قیمت بالایی داره.

ولی تمام تلاشم رو میکنم که جایی تستشون کنم و اگر هم پیدا نشد سمپلش رو تهیه میکنم چون اگر رایحش رو بپسندم قطعا توی این شرایط هوایی خیلی پر کاربرده.

ممنون بابت راهنماییتون.

مگاماره با تمامی عطرهای اکواتیکی که تست داشتین تفاوت داره .هنر دست گوالتیری مجنون هست و از پخش بو و ماندگاری بی کرانی برخورداره و تقریبا خوش بازخوردم هست مخصوصا در هوای شهرتون . سوت مقداری خاص تر هست و دست ریزش گیر میاد هر دو به راحتی . اینم بگم مگاماره 50 میلش قد 200 میل خیلی عطرای دیکه کار میکنه . دو و نهایت سه پاف شمارو کل روز ساپورت میکنه با پخش

بیچ هات من هم از پخش بوی بسیار خوبی برخوردار هست و سمپلش راحت گیر میاد .

روژا ایلیزیوم هم گزینه خوبی هست . ماندگاریش بسیار بالاست و پخششم مناسبه فقط قیمتش بالاست . دوبرابر مگاماره !

نه اون فیرو گردن سبز هست و پرفورمنسش کاهش یافته .

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟