Alirezaaa Alirezaaa
10
1403/01/06

عطر گرمی ، آره یا نه؟

سلام میخواستم یک صحبتی راحب عطر های گرمی کنم که خیلی فروششون بالا رفته این روزا با توجه به گرون شدن عطر های ارجینال . من خودم علاقه خیلی زیادی به عطر و ادکلن های مختلف دارم و چندبار عطر گرمی خریدم . 

چیز هایی که متوجه شدم :

۱. به شدت آلرژی زا هستن من نزدیک ۵۰ میل عطر  گرمی  ۷۰ درصد مصرف کردم و نزدیک شش ماه آلرژی گرفته بودم و صبحا عطسه میکردم .

۲. کلا یک بوی ثابت دارن و هیچ تغییر نتی ندارن برای همین فقط یک شباهت معمولی دارن به عطر اصلی و مثلا ساواج دیورش رو داشتم برخورد اولش شبیهش بود ولی اون قسمت تلخیش رو اصلا نداشت فکر کن ساواجی بزنی که کلا تلخی نداره و شیرینه یا بلک افگانو هم همینطور کلا قسمت تلخ نداره و شیرینه ! فکر کنم در کل تو قسمت تلخی مشکل دارن و بوشون کاملا حس شیمیایی بودن داره فقط ماندگاریشون بالاست و پخش بوش هم انچنان مدتش طولانی نیست زود پخش بوشو از دست میده. 

۳. روغنیه و رنگ هم بهش میزنن به لباس میزنی اگه لباست روشن باشه کامل لک میندازه روش و قابلیت اینو داره که لباستو نابود کنه .

۴. هیچ جایی به زبان انگلیسی نتونستم پیدا کنم به جز ایران و چنتا کشور کم برخورد همچین داستانی وجود داشته باشه و برند لوزی و این داستانا هم چک کردم یه سایت خیلی معمولی داشت و هیچ صحبتی راجع به اینکه این اسانس های روغنی استفاده غیر صنعتی هم دارن نکرده بود و حتی یک مقاله نمیتونی پیدا کنی راجب این نوع عطر ها چونکه کلا نیست همچین داستانی و فکر کنم خودشونم خبر ندارن که یک عده اینطوری دارن سو استفاده میکنن از این اسانس ها :) 

خلاصه که بگم من بعد چند ماه که این عطر هارو استفاده نکردم خوب شد آلرژیم و قبلا عطر های شرکتی و غیره هم استفاده میکردم اما این بلا رو هیچکدوم سرم نیاورده بودن:) به شما عزیزان هم پیشنهاد میکنم به هیچ وجه نرید سمتشون چون معلوم نیست چه بلایی سر سلامتی میاره و چه نعمتی بالاتر از سلامتی؟ همه دوست داریم خوشبو باشم ولی نباید به قیمت سلامتی خودمون باشه 

در اخر هم اگر این متن رو خوندید و باز هم علاقه به استفاده ازین عطر هارو دارید لطفا کمترین غلظت ممکن رو بگیرید چون من از غلظت  ۳۰ درصد هم استفاده کردم و کمتر اذیت میکرد هرچند برای خوب شدن کامل گذاشتم کنار این عطر هارو. 

سلامت باشید.   

Mercedes Mercedes
1403/01/06

کسی رو مجبور نکردن عطر بخره و جز ملزومات زنده موندن هم نیست

از نظر من کسی که میخواد عطر گرمی بخره،اصلا نخره سنگین تره

چون علاوه بر اینکه رایحه خیلی چیپه برای سلامتی هم بسیار بسیار مضر هست

من خودم هرجا رایحه عطر گرمی به مشامم برسه خندم میگیره و فردی که ازش استفاده کرده تو ذهنم یه آدم فیکه 

دانیال دانیال
1403/01/06

نه! 

Alirezaaa Alirezaaa
1403/01/06
در پاسخ به Mercedes :

من خودم هرجا رایحه عطر گرمی به مشامم برسه خندم میگیره و فردی که ازش استفاده کرده تو ذهنم یه آدم فیکه 

کاملا باهاتون موافقم نزدن این عطر ها خیلی بهتر از زدنشونه

Alirezaaa Alirezaaa
1403/01/06
در پاسخ به Mercedes :

کاملا باهاتون موافقم نزدن این عطر ها خیلی بهتر از زدنشونه

به نظرم با توجه به اینکه ادکلن های اورجینال با قیمت مناسب هنوز موجوده مثل برند ازارو پس خرید عطر گرمی یک‌ نه خیلی بزرگه 

Alirezaaa Alirezaaa
1403/01/08
در پاسخ به سورنا مقدم :

به نظرم با توجه به اینکه ادکلن های اورجینال با قیمت مناسب هنوز موجوده مثل برند ازارو پس خرید عطر گرمی یک‌ نه خیلی بزرگه 

به نظرم حتی اماراتی ها هم بهترن تا اونا 

الان که عطرهای اماراتی زحمت گرونیِ اورجینال هارو به دوش میکشن،اسانس واقعا حس ارزونِ ضعیفِ مصنوعیِ مضر رو داره.جواب م نهء بزرگ هستش

متاسفانه مشکل ما مشکل بی ارزش شدن پولمون هست وگرنه عطرها اگرچه نسبتا جهانی هم گرون شدن ولی درکل گرونی شدیدی نداشتن ریال ماست که بی ارزش شده همین لوزی و غیره سالهای پیش هم بودن کسی نگاهشون نمیکرد.سلامت سلامت سلامت این مهمترین چیز هست که باید در نظر داشته باشیم.نباید این توجیه رو اورد که ما دائم تو الودگی هستیم و اینم روش یا من روزی یه پاکت سیگار میکشم اینم روش...

بلاخره افراد مسن خانوم های باردار و کودکانی اطراف ما زندگی میکنن و باید بفکر اونها هم باشیم

تازگی ها یه ویدیویی دیدم از یه خانوم ک ظاهرا متخصص تنفس(نمیدونم اسم دقیقش چیه😅)بود و از یه دستگاه آنالیز استفاده میکرد وقتی یه عطر از برند معتبر پرادا روش اسپری کرد میزان آلاینده های مضر شدیدا غیر استاندارد بیش از حد مجاز بود.(حالا چون علمیشو بلد نیستم دوستان متخصص بهنر میتونن کمک کنن)

علاوه بر این شما اگر بخواین اکوردهای خالص استاندارد تک نوت تهیه کنید که معمولا هنرجو های این رشته برای شروع استفاده میکنن ارزان ترین ها بسیار قیمت بالایی دارن مثل برند the merchent of venice که فکر میکنم برای شروع ازش استفاده میکنن 30 میل هاش 4 5تومن حداقل هست.این فقط تک نوت استاندارد هست.حالا اینکه با این وضعیت معیشتی ما چقدر خودونو گول میزنیم که نه این اماراتیها واقعا کیفیتشون خوبه و خیرمونو میخوان بخودمون بستگی داره. وگرنه خرید یک عطر 500هزار تومنی کمو بیش واقعا قماره .

داشتن اکانت فراگرانتیکا و داشتن سایت برند و تبلیغ یوتیوب اصلا کاری نداره. تضمین سلامت هست که اینها نمیتونن بهمون بدن.

فرزان فرزان
1403/04/22

وقتی چند تا از برندهای اماراتی عطرهای یک میلیونی به بازار عرضه کردن و همین عطرها در بازار آمریکا و اروپا هم فروش دارند یعنی تاییدیه های سفت و سخت FDA رو پاس کردن چرا با همون قیمت باید عطر گرمی گرفت ؟ 

من نمیگم لطافه و الحمبرا بد من خودم اسد و قصائد السلطان و رغبه مشکی رو خیلی وقت پیش تهیه کردم راستش بوی خوب هم داشتن ولی سوال اینجاست که تفاوت دقیقا کجاست ؟چرا کپی؟چرا قیمت پایین؟ و سوال مهم تر از همه چیو داریم از دست میدیم که این قیمت پایینو بدست میاریم؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟