دانیال دانیال
6
1403/01/02

روز جهانی عطر مبارک!

روز جهانی عطر( 21 مارچ) رو به دوستان عزیز و علاقمندان به عطر و روایح تبریک عرض میکنم. جالب هست مصادف هست با ایام نوروز و نخستین روزهای بهار. راستی چند نفر از دوستان میدونستند روز جهانی عطر هست امروز؟ 

ماری ماری
1403/01/03

سلام آقا دانیال. روز شما هم مبارکا باشه. روزهاتون پر از عطر خاطره‌های خوش. با عرض شرمندگی من نمیدونستم و ممنونم از اطلاع‌رسانیتون 🧡

شهرزاد شهرزاد
1403/01/03

من یک روز بعد (یعنی تازه امروز) متوجه شدم. سایتهای فروش‌ عطر کم لطفی کردند باید یک تخفیف اساسی میگذاشتند که ما متوجه این روز بشیم :)

و بله واقعا چه جالب که در واقع دقیقا مصادف با اولین روز بهار هست! ۲۱ مارچ. 

دانیال دانیال
1403/01/03
در پاسخ به ماری :

سلام آقا دانیال. روز شما هم مبارکا باشه. روزهاتون پر از عطر خاطره‌های خوش. با عرض شرمندگی من نمیدونستم و ممنونم از اطلاع‌رسانیتون 🧡

خواهش میکنم 👌💐

دانیال دانیال
1403/01/03
در پاسخ به شهرزاد :

من یک روز بعد (یعنی تازه امروز) متوجه شدم. سایتهای فروش‌ عطر کم لطفی کردند باید یک تخفیف اساسی میگذاشتند که ما متوجه این روز بشیم :)

و بله واقعا چه جالب که در واقع دقیقا مصادف با اولین روز بهار هست! ۲۱ مارچ. 

دقیقا... 

Mercedes Mercedes
1403/01/04

راستش این روز گذشت و من نمیدونستم اما از همینجا تشکر میکنم به خاطر پیشنهادات عالی و نقد و بررسی های منطقی و واقع گرایانه شما که انتخاب هایی شایسته را برای من و دیگر دوستان به ارمغان آوردند🎩

دانیال دانیال
1403/01/04
در پاسخ به Mercedes :

راستش این روز گذشت و من نمیدونستم اما از همینجا تشکر میکنم به خاطر پیشنهادات عالی و نقد و بررسی های منطقی و واقع گرایانه شما که انتخاب هایی شایسته را برای من و دیگر دوستان به ارمغان آوردند🎩

خواهش میکنم... منم بر حسب علاقه درس هایی که از اساتید گرفتم رو پس میدم 💐

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟