آلالیتا آلالیتا
4
1399/12/10

کمک به انتخاب عطر

سلام به همگی عطر دوستان و عطر شناسان

من قصد دارم یکی از این سه عطر رو بخرم و خوشحال میشم نظرتون رو بگید و به انتخاب من کمک کنید

Azzaro club

Lalique satin

Roberto cavali florence 

شاید به نظر برسه که توی پالت نت هاشون شباهت چندانی ندارند اما چیز مشترکی که بینشون هست و دوست دارم بالانس ترشی و شیرینی و کمی تلخی هست. 

alireza .xx alireza .xx
1399/12/10

گزینه آخری راتست نداشتم ولی ازبین دوگزینه اول بنظرم اگه باشیرینی درعطرمشکل ندارید ساتین دررنج قیمتی خودش عطرقابل قبولیه،البته شیرینی کنترل شده ای داره ومثل بعضی کارای لانکوم دل رو نمیزنه،یه حس پودری خیلی خوشبوونافذی هم درش حس میشه که خیلی جذاب.

در پاسخ به alireza .xx :

گزینه آخری راتست نداشتم ولی ازبین دوگزینه اول بنظرم اگه باشیرینی درعطرمشکل ندارید ساتین دررنج قیمتی خودش عطرقابل قبولیه،البته شیرینی کنترل شده ای داره ومثل بعضی کارای لانکوم دل رو نمیزنه،یه حس پودری خیلی خوشبوونافذی هم درش حس میشه که خیلی جذاب.

متشکرم از نظرتون ، دوست دارم که حتما مقداری شیرینی داشته باشه

Maary Maary
1399/12/12

سلام دوست عزیز...اگه هرسه شون رو تست کردید و خوشتون اومده در یه حد و فقط میخواید اولویت بقیه رو بدونید، من شخصا از فلورنس اصلا خوشم ‌نمیاد...تو سلیقه من نیست ومقدار زنانگیش برام خیلی کمه...بین ساتین لالیک و ازارو کلاب، ترجیحم ساتینه( بنا به سلیقه شخصی و همچنین کیفیت قابل قبول نسبت به قیمت) البته که ازارو کلاب هم عطر خوبیه در رنج قیمتی خودش ولی عطرهای وانیلی رو بیشتر دوست دارم تا عطرهای میوه ای مشکی ضمن اینکه ساتین پخش بهتری داره نسبت به ازارو کلاب

در پاسخ به Maary :

سلام دوست عزیز...اگه هرسه شون رو تست کردید و خوشتون اومده در یه حد و فقط میخواید اولویت بقیه رو بدونید، من شخصا از فلورنس اصلا خوشم ‌نمیاد...تو سلیقه من نیست ومقدار زنانگیش برام خیلی کمه...بین ساتین لالیک و ازارو کلاب، ترجیحم ساتینه( بنا به سلیقه شخصی و همچنین کیفیت قابل قبول نسبت به قیمت) البته که ازارو کلاب هم عطر خوبیه در رنج قیمتی خودش ولی عطرهای وانیلی رو بیشتر دوست دارم تا عطرهای میوه ای مشکی ضمن اینکه ساتین پخش بهتری داره نسبت به ازارو کلاب

مری جان سپاس از نظرتون و توصیف جامعی که کردید اتفاقا خودم هم از طرفداران وانیل هستم 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟