علی علی
12
1402/12/04

جایگزینی بهتر برای تق هرمس

درود دوستان عزیزم

من عاشق فضای فلفلی چوبی تق هرمس هستم ولی دوست دارم یک عطر امضای چهارفصل داشته باشم که رایحه جدید تر ولی درعین حال همه پسند هم باشه

ممنون میشم چندتا کار خوب با پرفورمنس قوی زیر ۱۰ تومن معرفی کنید

درود بر شما

اگر تو فضای تق میپسندی و عطری که هم خوشبو باشه و هم پرفورمنس خوب داشته باشه من عطر

Lunar Vetiver #آمور عود لونار وتیور Lunar Vetiver 

پیشنهاد می کنم. 

و اگر یه عطر چهارفصل میخوای از همین برند عطر

Silver Birch #آمور عود سیلور بیرچ

که تو اکثر روزها قابل استفاده است. 

یه عطری هم کنزو توسط کوئنتین بیش ساخته بنام 

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense #کنزو هوم ادو تویلت اینتنس Kenzo Homme Eau de Toilette Intense 

که فضای کاملا مدرن و معتدلی داره. و بجز یخ بندان و آفتاب سوزان تو بقیه مواقع قابلیت استفاده داره. 

کارای amouroud سخت پیدا میشه ولی ارزش تست کردن داره و کاراش نسبتا همه پسنده. تست کنید و انتخاب کنید. 

اینها عطرای قوی هستند ولی اگر از تق خوشتون اومده این عطر نسخه تکامل یافته تق هست که زوایای آزار دهنده هرمس اصلاح کرده و تمرکزش روی وتیور و ادویه و چوب هست. 

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir #نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر (نارسیسو رودریگوئز بلیو نواغ) Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir 

Mercedes Mercedes
1402/12/05

دوست عزیز عطر جدی و زمختی مثه تق هرمس به چهره مهربان شما نمیاد به نظرم باید از عطری تنباکویی مثل مانسرا رد توباکو استفاده کنید علاوه بر اینکه پخشی بسیار دارد نشان دهنده قدرت درونی و اعتماد بنفس شماست 

بنظرم تق برای یک مدیر خشک که به زیر دستان دستور میدهد و مغرور است بیشتر مناسبت دارد 

ضمنا اگر به کارهای سروی چوبی نظیر انکر نویر و ایتالین سایپرس علاقه داری این عطرو تست کن از برندی انگلیسی که تخصصی عطر مردانه تولید میکنه. یک فروشگاه هم باتل داره و هم یک میل  که رایحه مدرن در کنار پرفورمنس خوب داره.  

Hugh parsons savile row 

اگر پرفورمنس عطر بیشتر تو اولویت هست یه سری به برند kinetic بزن که برندی پیشرو اسپانیایی هست. عطراش موجوده و حدود ۸ تومن. یه میل برای تست از تعدادی عطراش هم یک فروشگاه دیدم که داره. 

۵۰ میل خیلی از عطرای زرجوف زیر ۱۰ تومنه. رایحه خوب و بدیع در کنار قدرت که یک پکیج تحویلتون میده و بی اغراق زرجوف آنقدر دامنه وسیعی داره که هر نوع سلیقه ای رو پوشش میده. 

اگر هم دم دستی هایی برای موقعیت های مختلف در طول روز و شب میخوای به برندهای geparlys و zara یه سری بزن. و‌همچنین چند روز پیش چندین کامنت پیرامون عطرهای اقتصادی توسط ایکاروس و مهربد و چند تن دیگر عنوان شد که کمک کننده ست  

(وبقیه عطرای لاین پرایو) Geparlys bois d'iris

geparlys l'homme intense

l'homme intense bleu

geparlys armorial (همه ی این لاین)

Geparlys imperial N8

اینا عطرای شاخص این برند هستند و پرفورمنس خوبی هم دارن. 

Mercedes Mercedes
1402/12/05

برای بهار و تابستان هم از عطر های گرم استفاده نکنید چون باعث دلزدگی میشه

من برای عطر خنک

Dunhill Fresh #آلفرد دانهیل فرش Dunhill Fresh  (پایین تر از متوسط)

Chrome #آزارو کروم Chrome  (پرفورمنس متوسط)

Chrome Legend #آزارو کروم لجند Chrome Legend  (پرفورمنس بیشتر از متوسط)

Akdeniz #یونیک لاکچری آکدنیز Akdeniz  (بیشتر از متوسط)

Hacivat #نیشان هسیوات Hacivat  (پرفورمنس قوی)

رو پیشنهاد میکنم 

علی علی
1402/12/05
در پاسخ به علی فرد :

اگر هم دم دستی هایی برای موقعیت های مختلف در طول روز و شب میخوای به برندهای geparlys و zara یه سری بزن. و‌همچنین چند روز پیش چندین کامنت پیرامون عطرهای اقتصادی توسط ایکاروس و مهربد و چند تن دیگر عنوان شد که کمک کننده ست  

(وبقیه عطرای لاین پرایو) Geparlys bois d'iris

geparlys l'homme intense

l'homme intense bleu

geparlys armorial (همه ی این لاین)

Geparlys imperial N8

اینا عطرای شاخص این برند هستند و پرفورمنس خوبی هم دارن. 

دوست گرامی علی فرد عزیز

بخاطر راهنمای های دقیق و از اینکه وقت گذاشتین یک دنیا ممنونم

علی علی
1402/12/05
در پاسخ به Mercedes :

برای بهار و تابستان هم از عطر های گرم استفاده نکنید چون باعث دلزدگی میشه

من برای عطر خنک

Dunhill Fresh #آلفرد دانهیل فرش Dunhill Fresh  (پایین تر از متوسط)

Chrome #آزارو کروم Chrome  (پرفورمنس متوسط)

Chrome Legend #آزارو کروم لجند Chrome Legend  (پرفورمنس بیشتر از متوسط)

Akdeniz #یونیک لاکچری آکدنیز Akdeniz  (بیشتر از متوسط)

Hacivat #نیشان هسیوات Hacivat  (پرفورمنس قوی)

رو پیشنهاد میکنم 

Mercedes عزیز 

ممنونم از شما و توصیه های دوستانتون

علی علی
1402/12/06
در پاسخ به Perfumoholic :

خیلی ممنونم

مهربد مهربد
1402/12/07

دوست خوبم درود و ارادت

همونطور که علی اقا گفتن امور عود لونار وتیور و سیلور بیرچ گزینه های فوق العاده ای هستن و جفتشون پرفورمنس بسیار خوبی دارن

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟