ادکلن خنک و شیرین

اقا وقت بخیر،ببخشید اگه بخواید ی ادکلن خنک و شیرین ک ی جورایی موقع استفاده در مایهای عصاره باشه،البته مردونه،چی معرفی میکنید؟

alireza .xx alireza .xx
1399/12/08

درمایه های چه عصاره ای دوست عزیز؟

من چندتا عطرخنک خوب باقیمت مناسب وقیمتا متوسط وبالارا معرفی میکنم خودتون زحمت بکشیددرموردشان تحقیق کنیدووالبته درصورت امکان تهیه سمپل جهت تست 

Dunhill Fresh #آلفرد دانهیل فرش Dunhill Fresh نسبت به قیمت خیلی عالیه فقط باید درطول روز چندبارتمدیدکنی 

Eau Fraiche #ورساچه او فرش (ورساچی او فرچ) Eau Fraiche  

Lalique White #لالیک وایت (لالیک سفید) Lalique White  

5bcdc1b109708hbM736QdmPa7OP3_Vu3K.jpg #آکوا دی پارما بلو مدیترانو فیکو دی آمالفی Blu Mediterraneo Fico di Amalfi  

Dior Homme Cologne 2013 #دیور هوم کلن (دیور کولون مردانه) Dior Homme Cologne 2013  

5bcdc2f7cf066fF8F4noKVYE888s8MaVN.jpg #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance  این یکی ازبهترین عطرای خنک ومرکباتی

در پاسخ به alireza .xx :

درمایه های چه عصاره ای دوست عزیز؟

من چندتا عطرخنک خوب باقیمت مناسب وقیمتا متوسط وبالارا معرفی میکنم خودتون زحمت بکشیددرموردشان تحقیق کنیدووالبته درصورت امکان تهیه سمپل جهت تست 

Dunhill Fresh #آلفرد دانهیل فرش Dunhill Fresh نسبت به قیمت خیلی عالیه فقط باید درطول روز چندبارتمدیدکنی 

Eau Fraiche #ورساچه او فرش (ورساچی او فرچ) Eau Fraiche  

Lalique White #لالیک وایت (لالیک سفید) Lalique White  

5bcdc1b109708hbM736QdmPa7OP3_Vu3K.jpg #آکوا دی پارما بلو مدیترانو فیکو دی آمالفی Blu Mediterraneo Fico di Amalfi  

Dior Homme Cologne 2013 #دیور هوم کلن (دیور کولون مردانه) Dior Homme Cologne 2013  

5bcdc2f7cf066fF8F4noKVYE888s8MaVN.jpg #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance  این یکی ازبهترین عطرای خنک ومرکباتی

سلام،مرسی از راهنماییتون..نمیدونم منظورم از بویی ک گفتم رو متوجه شدید یا خیر..ی جورایی شاد باشه ..و ب اسپری و عصاره نزدیک باشه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟