ماری ماری
9
1402/11/19

عطری با بوی بیسکویت پتی بور

سلام دوستای خوشبو و خوشپوشم

بعد از مدتهاااااا بیسکویت پتی بور خوردم. اولش طبق عادتی که دارم حسابی بوش کردم. تا حالا انقدر عمیق بوش نکرده بودم. دلم ی عطر با بوی بیسکویت پتی بور خواست. عطری هست با این بو؟ کلا با بوی نزدیک به این بیسکویت؟ یا اون بیسکویت کوچولو گردها؟

دانیال دانیال
1402/11/19

یه برند وطنی هست بنام "محمدرضا کاظمیان" یک عطر داره بنام "خاتون" اگر پیدا کردید تست کنید بنظرم بیسکوییتی هستش😊 بنظرم تقریبا کیفیت محصولاتش هم قابل قبوله

L'Heure Verte #بای کیلیان له هیور ورت L'Heure Verte 

بیسکوییتِ مشروبی!

البته فکر نکنم در ایران پیدا بشه

درای داونش کاملا یادآوره بیسکوییت پتی بوره

شکیبا شکیبا
1402/11/19

سلام ماری

باید به دنبال نت وانیل .دسر . شیر .خامه.بادام. باشی

توی بعضی سایتها آکوردهای عطرو نشون داده.اکورد لاکتونیک و وانیل خیلی کمک میکنه بهت. لاکتونیک به معنی شیری و خامه ای هست.

بیسکوبیت پوتی بور توش وانیل و شیرخشک هست🥰 نظرات  این عطر از سیگنورینا رو  بخون  شاید همون باشه که میخوای .با اینکه  خودم تاحالا تست نکردمش. 

Signorina #سالواتوره فراگامو سیگنورینا Signorina 

اینم  یه تست بکن:

Kenzo Amour #کنزو آمور Kenzo Amour 

این یکی هم من خودم دارم .بوی  وانیلی گورماندی داره ولی خب  فک نکنم بوی بیسکوبیت بده. بیشتر شبیه بوی  شکلات عسلی یا یه شیرینی با گلاب و وانیل:

Want #دسکوارد2 وانت Want 

ماری ماری
1402/11/20
در پاسخ به دانیال :

یه برند وطنی هست بنام "محمدرضا کاظمیان" یک عطر داره بنام "خاتون" اگر پیدا کردید تست کنید بنظرم بیسکوییتی هستش😊 بنظرم تقریبا کیفیت محصولاتش هم قابل قبوله

ممنونم ازتون. 

ماری ماری
1402/11/20
در پاسخ به عباس روح‌الامین :

L'Heure Verte #بای کیلیان له هیور ورت L'Heure Verte 

بیسکوییتِ مشروبی!

البته فکر نکنم در ایران پیدا بشه

درای داونش کاملا یادآوره بیسکوییت پتی بوره

مرسی از راهنماییتون

ماری ماری
1402/11/20
در پاسخ به شکیبا :

سلام ماری

باید به دنبال نت وانیل .دسر . شیر .خامه.بادام. باشی

توی بعضی سایتها آکوردهای عطرو نشون داده.اکورد لاکتونیک و وانیل خیلی کمک میکنه بهت. لاکتونیک به معنی شیری و خامه ای هست.

بیسکوبیت پوتی بور توش وانیل و شیرخشک هست🥰 نظرات  این عطر از سیگنورینا رو  بخون  شاید همون باشه که میخوای .با اینکه  خودم تاحالا تست نکردمش. 

Signorina #سالواتوره فراگامو سیگنورینا Signorina 

اینم  یه تست بکن:

Kenzo Amour #کنزو آمور Kenzo Amour 

این یکی هم من خودم دارم .بوی  وانیلی گورماندی داره ولی خب  فک نکنم بوی بیسکوبیت بده. بیشتر شبیه بوی  شکلات عسلی یا یه شیرینی با گلاب و وانیل:

Want #دسکوارد2 وانت Want 

مرسی از توضیحات کاملت عزیزم 

شهرزاد شهرزاد
1402/11/20

این عطر کاملا بوی بیسکوییت و کیک میده. بیسکوییت لوتوس. البته اندکی شکلاتی. 

Nebras #لطافه نبراس Nebras 

آرامیس آرامیس
1402/11/21

Amo Ferragamo #سالواتوره فراگامو آمو فراگامو Amo Ferragamo 

این عطر و یکبار تست کردم فقط ولی گمونم بوی بیسکوییت داشت بعد از چند دقیقه ولی نمیدونم کدوم بیسکوییت 

شایسته شایسته
1402/12/29

سلام خانم ماری. اتفاقا دیروز یه کار از بیوفورت تست می کردم که برام یادآور این بيسکوئيتای جعبه ای که تعدادشون زیاده و معمولا کلفت هم هستن، بود. خودم سمپلشو تهیه کردم ولی نمی دونم عطر کاملش داخل ایران موجود هست یا نه. 

Lignum Vitae #بیوفرت لندن لیگنوم ویتای Lignum Vitae 

[EDITED] 1402/12/29 16:34
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟