ماری ماری
11
1402/11/10

عطرهای هایپ‌شده؛ آری یا نه

سلام به همه‌ی دوستای خوشبو و خوشپوش و خوشتیم

بچه‌ها بنظرتون عطرهایی که ی زمانی هایپ شده بودن رو الان بخوایم استفاده کنیم سطح پایینه؟ مثلا ی زمانی گودگرل خیلی همه‌گیر شده بود یا لانکوم لاویه. نظرتون چیه درباره تنپوش این عطرها در ۲۰۲۴؟

مهربد مهربد
1402/11/11

دوست خوبم درود 

اینها به نظرم به شدت فراگیر شدن و خریدشون دیگه منطقی نیست

Aventus #کرید اونتوس مردانه Aventus 

Dior Sauvage #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage 

Bleu de Chanel #شنل بلو Bleu de Chanel 

Lira #زرجوف لیرا Lira

Megamare #اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار ) Megamare

Angels' Share #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share   

La Tosca #زرجوف لا توسکا La Tosca 

Good Girl #کارولینا هررا گود گرل Good Girl 

و حتی لاست چری عطر مورد علاقم هم به شدت در حال فراگیریه

ایلیا ایلیا
1402/11/11

درود بر شما

بنظرم واژه سطح پایین چندان خوشایند این عطر ها نیس چون پشت همه اینها یه هنرمند هست و کارشون یک اثر هنری که به مرور زمان از ارزش اونها کم نمیشه...

شاید بشه اینطور گفت که این گونه عطر ها شاید اون جذابیت و خاص بودن رو برای شما به ارمغان نیاره که البته باز به سلیقه شخص مرتبطه...

بنظرم برای موقعیت های خاص و مهمانی و مراسمات خاص استفاده نشه بهتره ولی برای استفاده روزمره و اینکه برای دل خودتون عطری رو استفاده میکنید و بهش علاقه مند هستید بنظرم مشمول زمان نمیشه و سطحشم پایین نمیاد و ممکنه تا سالیانِ سال لذت ببرید ازش

شکیبا شکیبا
1402/11/11

سلام  ماری  جون من خودم  عاشق ورساچه صورتی ام. گذاشتمش  واس قدم زدن های  بهار تابستون توی خیابون. واس دل خودم  توی خونه میزنم. فک کنم  واس قرار  ملاقاتای  دونفره ام بد نباشه.با اینکه خیلی قدیمیه ولی  خیلی  خوشبوعه. نمیتونم  ترکش کنم

این مدل عطرها  حس  نوستالژیک  گرفتن و بازخورد نمیارن.ادم  فقط  باید برا  دل خودش بزنه.البته به شرطی که اصلش باشه.نه ازین شرکتی ها و...

ماری ماری
1402/11/11
در پاسخ به مهربد :

دوست خوبم درود 

اینها به نظرم به شدت فراگیر شدن و خریدشون دیگه منطقی نیست

Aventus #کرید اونتوس مردانه Aventus 

Dior Sauvage #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage 

Bleu de Chanel #شنل بلو Bleu de Chanel 

Lira #زرجوف لیرا Lira

Megamare #اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار ) Megamare

Angels' Share #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share   

La Tosca #زرجوف لا توسکا La Tosca 

Good Girl #کارولینا هررا گود گرل Good Girl 

و حتی لاست چری عطر مورد علاقم هم به شدت در حال فراگیریه

ممنونم ازتون آقا مهربد. حتی لاست چری؟ پس اوضاع خیلی خرابه

آرامیس آرامیس
1402/11/11

بستگی به خودتون داره عطرهایی که زیاد کپی دارن و یا هایپ شدن به نظر من  جالب نیستن 

مثلا گودگرل یا تام فورد بلک ارکید اما لیرا بنظر من هنوزم برای بعضیها ناشناخته است بیشتر عطرهای قدیمی رو همه میشناسن ...

[EDITED] 1402/11/11 18:49
ماری ماری
1402/11/11
در پاسخ به ایلیا :

درود بر شما

بنظرم واژه سطح پایین چندان خوشایند این عطر ها نیس چون پشت همه اینها یه هنرمند هست و کارشون یک اثر هنری که به مرور زمان از ارزش اونها کم نمیشه...

شاید بشه اینطور گفت که این گونه عطر ها شاید اون جذابیت و خاص بودن رو برای شما به ارمغان نیاره که البته باز به سلیقه شخص مرتبطه...

بنظرم برای موقعیت های خاص و مهمانی و مراسمات خاص استفاده نشه بهتره ولی برای استفاده روزمره و اینکه برای دل خودتون عطری رو استفاده میکنید و بهش علاقه مند هستید بنظرم مشمول زمان نمیشه و سطحشم پایین نمیاد و ممکنه تا سالیانِ سال لذت ببرید ازش

سلام دوست عزیز

منظورم از سطح پایین خود عطرها نبودن. استفاده‌شون بود. من همیشه بوی اونتوس از و بلو چنل از کسایی که توی تاکسی کنارم میشینن میشنوم. هنوز از خیلی خانکما بوی لانکوم میشنون. به نظرم استفاده از همچین عطرهای دیگه شخصیت خاص و منحصربفرد شخص رو نشون میده چون همه جا بوشون به مشام مسرسه و نمیتونی تصویر خودت رو با عطرت توی ذهن اشخاص بسازی. 

ماری ماری
1402/11/11
در پاسخ به شکیبا :

سلام  ماری  جون من خودم  عاشق ورساچه صورتی ام. گذاشتمش  واس قدم زدن های  بهار تابستون توی خیابون. واس دل خودم  توی خونه میزنم. فک کنم  واس قرار  ملاقاتای  دونفره ام بد نباشه.با اینکه خیلی قدیمیه ولی  خیلی  خوشبوعه. نمیتونم  ترکش کنم

این مدل عطرها  حس  نوستالژیک  گرفتن و بازخورد نمیارن.ادم  فقط  باید برا  دل خودش بزنه.البته به شرطی که اصلش باشه.نه ازین شرکتی ها و...

سلام عزیزم. منم با شما موافقم. این عطرا رو اگه آدم خوشش میاد برا دل خودش باید بزنه فقط. اکثرا هم میرن عطرای شرکتی و اسانس میخرن و کلن عطر اورجینال رو نابود میکنن و بوش همه‌گیر میشه 

ماری ماری
1402/11/11
در پاسخ به آرامیس :

بستگی به خودتون داره عطرهایی که زیاد کپی دارن و یا هایپ شدن به نظر من  جالب نیستن 

مثلا گودگرل یا تام فورد بلک ارکید اما لیرا بنظر من هنوزم برای بعضیها ناشناخته است بیشتر عطرهای قدیمی رو همه میشناسن ...

ممنونم از پاسخت عزیزم. گودگرل که شورش رو درآوردن. باکارات رژ و آنجلزشر هم همین‌طور. 

مهربد مهربد
1402/11/11
در پاسخ به ماری :

ممنونم ازتون آقا مهربد. حتی لاست چری؟ پس اوضاع خیلی خرابه

دورد مجدد

متاسفانه بله.این روزها خیلی زیاد بوی لاست چری به مشمامم میخوره ولی ۹۹ درصد فیک های اسانسی هستند که تفاوتشون کاملا مشهوده.البته بگم خدمتتون یکی از دوستان های کپی لاست چری رو داشت و اونقدر رایحه ای که پخش میشد شبیه به نسخه اصلی بود که متاسفانه باورکردنی نبود.به هرحال لاست چری هم دیگه ارزش خرید نداره و فلنکر چری اسموک در حال‌حاضر گزینه بسیار بهتریه.

مهربد مهربد
1402/11/11

در ادامه کامنت قبلیم فراموش کردم این نکته رو بگم خدمتتون.

هرچقدر هم یه عطری هایپ شده باشه اگر با استفاده ازش حالتون خوب میشه اهمیتی ندید و استفاده کنید.برای مثال عطر امضای من پگاسوسه و متاسفانه اون هم در این سالها بسیار هایپ بوده(البته الان خیلی کمتره)ولی به هرحال من نمیتونم از این رایحه دل بکنم و دائما باتلش رو شارژ میکنم.

این مورد فقط برای تعداد محدودی از عطراست که ادم باهاشون ارتباط قلبی برقرار میکنه ولی ما به عنوان یه عطرباز مهمترین کاری که باید بکنیم اینه که روایح ناشناس و با کیفیت رو هم کشف کنیم و در بیشتر موارد از اونها استفاده کنیم تا بالاخره به خاطر وقتی که میزاریم یه فرقی با کسی که عطرهای هایپ بازار رو میخره داشته باشیم

با ارزوی بهترینها برای شما دوست عزیزم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟