عطر کتی پری میو و عطر گورماند زنانه

سلام. وقت بخیر🌹من عاشق عطرهای گورماند و خوشمزه ام.دکانت گلد کوتور و امو فراگامو و کلود آریاناگراند و گاردن دولچه اندگابانارو دارم و خیلی دوستشون دارم. الان به نظرتون عطر کتی پری میو رو میتونم بلایندبای بکنم؟ چون دکانت و سمپلش نیست و چون خوندم که بوی خامه و شیر خشک میده و از روی مشخصات به نظر میاد که از عطرهای بالا جذاب تر باشه.و پیشنهاد دیگه ی گورماند وجوون پسند اگه هست که دکانت یا سمپلش هم پیدا بشه ممنون میشم نظر بدید❤️

دانیال دانیال
1402/10/28

سلام خواهر گرامی 

حالا جالب هستش خدمتتون عرض کنم چهره تبلیغاتی این عطری که میخوام خدمتتون معرفی کنم همین کتی پری(ولی برندش متفاوت) هست و از برند دولچه گابانا....هم خوشمزه هم مدرن! حتما حتما حتما تست کنید عاشقش میشید فکر کنم همونیه که میخواهید :

Devotion #دولچه گابانا دیووشن Devotion 

از ادمین عزیز هم خواهش می‌کنم نت های این عطر رو در سایت بروزرسانی کنند خیلی تاثیر داره برای فردی که می‌خواهد بلایند بای کنه (چند نوت از قلم افتاده)

پاسخ مدیر : سلام تشکر بررسی می شود
در پاسخ به دانیال :

سلام خواهر گرامی 

حالا جالب هستش خدمتتون عرض کنم چهره تبلیغاتی این عطری که میخوام خدمتتون معرفی کنم همین کتی پری(ولی برندش متفاوت) هست و از برند دولچه گابانا....هم خوشمزه هم مدرن! حتما حتما حتما تست کنید عاشقش میشید فکر کنم همونیه که میخواهید :

Devotion #دولچه گابانا دیووشن Devotion 

از ادمین عزیز هم خواهش می‌کنم نت های این عطر رو در سایت بروزرسانی کنند خیلی تاثیر داره برای فردی که می‌خواهد بلایند بای کنه (چند نوت از قلم افتاده)

جناب دانیال

همین الان از توصیفتون دلم برای این عطر ضعف رفت☺️

ممنونم از نظرتون

دانیال دانیال
1402/10/28
در پاسخ به سارا یاری :

جناب دانیال

همین الان از توصیفتون دلم برای این عطر ضعف رفت☺️

ممنونم از نظرتون

خواهش می‌کنم..پایدار باشید

Atrafshan logo
عطرافشان